Активіста луцького Євромайдану викликали до суду

Активіста луцького Євромайдану викликали до суду
Суд визначить запобіжний захід для активіста Євромайдану Миколи Собуцького.

Нагадаємо, його звинувачують за трьома статтями: 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), 296 (хуліганство) і 341 (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

У групі луцького Євромайдану в соцмережі "Вконтакте" повідомляють, що засідання відбудеться 27 грудня в Луцькому міськрайонному суді на вулиці Шевченка, 39.

Початок о 9:30.

Небайдужих кличуть на 9:00 зібратися на пікетування прокуратури, а опісля рушати до будівлі суду, щоб підтримати євромайданівця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 36
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
те й отримає! Табунний сміливець.
Відповісти
Табун це ти і твої однодумці. А цей хлопець відноситься до тих хто творить Українську історію якою будуть захоплюватися наступні покоління.
Відповісти
панове журналісти ви не дотримуєтесь слова казали що ж будете писати ЛИШЕ ПРО ЧОРНОВОЛ!!!!
Відповісти
то не заходь і не читай
Відповісти
ІДИ В ЖОПУ не дотебе шановний пане звертаюсь....
Відповісти
звільни спершу місце) аха-ха-ха
Відповісти
звільнив іди...
Відповісти
Я тепер розумію чому багато львів'ян недолюблює полішуків і волинян. Бо вони мало чим відрізняються від донецьких рабів.
Раби, ваша доля - не смердіти тут в коментарях, а облизувати шоколадне око вашого пана!
Можете і далі сидіти в себе в норі і плакати.
Відповісти
до1939 г. в львове жило около 10% галисаев ,на обслуживании и на неквалиф.работах так-что ты обычный рагуль якого советы навчили читати й писати спустивши з гiр
Відповісти
Як тільки ти переходиш на російську стає відразу зрозуміло, хто пише. Анановічь пашол вон бульбу їсти. Разом із своїми недоносками братом, долгіхом і іже с німі.
Відповісти
Лучани, це позор нашої міліції і прокуратари з судами!!
Це не 37-й. Пора нормально це їм сказати!
Відповісти
то піди та скажи. а то мітингуєш з лікарні. А ще так зроби: прийдуть до тебе прокурорські на прийом, а ти їм - пургену. Будеш лікар-борець з режимом.
Відповісти
дякую за ідею, всім пургену !))
Відповісти
але ж обкакаєшся при їх вигляді сам...будеш лише тут втіхаря шось писати...така то правда
Відповісти
прада така, що ти вже давно обкакався, і в тіхаря продовжуєш писати
Відповісти
тихо сам с собою я веду беседу....шизофрения...наследственно,кстати..
Відповісти
Суд, прокуратура, це вже зандто!
Ми ж Волинь а не донецьк, що за репресії?
У вас є хоть трішки совісті. у вас є діти? ви бажаєте їм жити в нормальній країні?
Чи ви думаєте що на взятках все життя протяне?
Схаменіться.
Відповісти
горланити,наводити безлад-герої,а відповідати прийдеться по закону,чи опіздеціонери вирішили що їм все можна,дебілоїди,всіх-би на нари в півнячий куток.
Відповісти
спочатку вийди з того кутка, а тоді щось кукурікай ха-ха-ха
Відповісти
сміється той хто сміється останній!!!
Відповісти
ну ти і поумнічав)) так я останній буду сміятись коли такі як ти повсираєтесь )) ха-ха-ха))
Відповісти
Єдина радість перед Новим Роком - це те, що крикуни, провокатори і нероби починають отримувати по заслугам. Мрії збуваються!
Відповісти
а хіба не твою мрія цьомкати яника в дупку?
Відповісти
як портрет знімати, рвати і нести так перші!!...а як час відповідати прийшов- то і в суд самі сходити не можете!вот такі вони "ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ"- дешеві пугливі і стадні....а поодинці-НІХТО!!!
Відповісти
Олена, зламай собі носа, можливо і тебе хтось втішить
Відповісти
Ви всі, хто захищаєте дії влади, або проплачені тролі, або совок з'їв ваш мозок. Як ви смієте захищати тих хабарників, які виконують політичне замовлення?!!!!
Ви лише задумайтесь - людина просто висловила позицію. Максимальне покарання, яке можна дати за псування портрета - це купити новий портрет Ананаса.
А вони зовсім з глузду з'їхали - влаштували судилище, щоб залякати інакомислячих!!!!!
І той сраний полішук, який відкриває рота на захист цих прокурорів, мєнтів і судді - найостанніша дурна тварина, раб. Він повинен повернутися у своє тупе Полісся, чи звідки він виліз, і залишитися там назавжди. І будучи рабом цієї системи пахати на них за 20 копійок і лизати їм зад.
Відповісти
все те саме!ніяких аргументів! лише завчені врази таобрази! та зрозумійте- потрібно відповідати за свої вчинки!! злочин -покарання!!
Відповісти
За який злочин? Злочин це твоя духовна убогість. Назви мені статтю в Кримінальному кодексі, де заборонено висловлювати свою думку.
Злочин - це те, яким чином Анановічі заробляють гроші.
Відповісти
ты первая не дурная тварына попробуй в англии публично портрет лизаветы порватьили сжечь-увидишь улыбающил лик демократии.по поводу прокуроров и ментов:eсть статья надо принимать меры.А законы пишут депутаты которых вы избираете за200грн.и тебе рагулю галицайскому нечего предлявлять претензии полищукам-они в отличии от вас за тысячилетие не меняли религию в угоду новых хозяев.
Відповісти
А ты гнида, сравниваешь урку с королевой??? Ты при своем уме дибилоид? Как бы ты не коверкал русский язык и не старался быть похожим на гопника, содержание твоего комментария говорит лишь о том, что ты потомок лоха и это у тебя в крови!
Відповісти
обычно восстания поднимают для получения независимости,а рагули чтоб их приняли в союз-ето войдет в анналы мировой истории как первая революция против независимости.так-что ты потомок рабов неможеш жить без польского пана.«Колись бувало сильний чуженин Слов'ян-рабів виводив на майдани» (Леся Українка,)
"A nation which can prefer disgrace to danger is prepared for a master, and deserves one!". Alexander Hamilton

"Нация, которая предпочитает бесчестие опасности, созрела для Хозяина и заслуживает его". Александр Хамильтон.
Відповісти
Анановічь, з тобою немає про що сперечатись. Ти реальний неадекват. Щось з'їло твій мозок. Чи то совок. Чи важке дитинство.
Краще розкажи про одного із своїх корєшів-українофобів - долгіхаа.
Як йому там в расєї жилося? Напевно, солодко. Але там він нах. нікому не потрібний, бо розуму має не дуже багато (як і все твоє кодло). І саме тому він назад приперся сюди. Я його на варшавці недавно бачив. Цікаво, що він там робив? Може ФСБ заслало на ворожу територію. :)
Відповісти
какое убожество, вместо мозгов каша
Відповісти
титушко, у тебе набір хромосом як у амеби, а склад мізку як у равлика, що толкового ти можеш сказати?!
Відповісти
Один раз варто послухати те, що ти, Анановічь, говориш, і більше з тобою не хочеться зустрічатися.
А каша в голові це в тебе.
Відповісти
Не треба гніватись на те, як говорять коммі. У Анановічів і їх кодла немає стільки мозку, щоб нормально вивчити хоч одну мову.
Відповісти