Луцькі євромайданівці проривалися в прокуратуру, міліція завадила. ВІДЕО

Луцькі євромайданівці проривалися в прокуратуру, міліція завадила. ВІДЕО
Активістів, які пікетували 27 грудня обласну прокуратуру, не пустили у приміщення будівлі.

Про це розповів депутат Луцької міської ради Павло Данильчук (ВО «Батьківщина»).

За його словами, учасники пікету хотіли зайти в прокуратуру, аби потрапити на прийом до прокурора.

«Не обов’язково до керівника, а до будь-кого, хто готовий був би з нами поспілкуватися. Почути позицію прокуратури з приводу політичних репресій, які нині відбуваються над активістами в Луцьку», – пояснив він.

Однак ні звичайних активістів, ні депутатів місцевих рад, ні журналістів правоохоронці у прокуратуру не пустили, мотивуючи це тим, що прокуратура, мовляв, є режимним об’єктом.

«Атож, все правильно сказали. Об’єкт, який обслуговує нинішній режим», – зауважив Данильчук.

Крім того, обурюється депутат, правоохоронці не захотіли показувати свої посвідчення, представлялися лише усно. Також не пояснили, хто дав вказівку не пускати людей у приміщення.

«На місці у цивільному був присутній заступник керівника волинської міліції, начальник міліції громадської безпеки в області Володимир Поліщук», – додав депутат.

За словами Павла Данильчука, до мітингувальників з прокуратури так і ніхто не вийшов.



Відео – зі сторінки Facebook активіста луцького Євромайдану, екс-губернатора Волині Володимира Бондаря.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щоб біля вас бігали на "цирлах?
Відповісти
А що їм там у приміщенні робити? Ну вже взагалі... і морозу нема, а дії як у відморожених...!!!
Відповісти
ну да, а хто двері зачиняв і гавкав що вони в середині померзли?
Відповісти
Голос бабки за кадром: "треба брати штурмом...". Ну блін вааще...Розуму як не було, так і не буде!!!
Відповісти
"Розуму як не було, так і не буде!" Ти такий самокритичний
Відповісти
А бабушкі крутіші Тітушек будуть! Їх якщо не стримувати, то вони і цапнуть можуть, а потім із неймовірним галасом бігати навколо))
Відповісти
Цирк уехал, а клоуны остались!
Відповісти
ага, і всі в прокуратурі
Відповісти
Шановні журналісти Волинь пост, я розумію, що ваш власник в опозиції до влади, але цей матеріал повний абсурд. Як можна пускати посторонніх в прокуратуру?!! Там зброя, документи державного значення. Журналісти не поважають ні міліцію, ні податкову, ні прокуратуру, але вимагають, щоб держава поважала їх. Це сумно аж до сліз. Проймаєшся повною зневагою до професії журналіста, бити їх не варто, але звільняти можна тисячами без розбору на імена!
Відповісти
Нешановна таня. Не посторонніх а народ у народне приміщення (просили впустити в кількості 3 осіб) зайти до прокурора за коментарем, і що, оказується наша прокуратура це вже режимний обєкт.
Відповісти
столовка її називають.
Відповісти
Може вас ще на ракетну базу пустити, вона ж теж народна? А ваше незадоволення я цілком розумію, в селі ж вскрізь пускають, а той город зажрався вже!
Відповісти
тебе скоро навіть в твоє село не пустять
Відповісти
Да то хіба журналісти?:) То фрілансери які возомнили себе журналістами!:) Так як "працюють" у ВП то взагалі жах і наглядний приклад яким не повинно бути інтернет-видання, якщо воно хоче бути чесним і об'єктивним, а не виконувати вказівку свого "шефа"! Але що поробиш - зібрали дітей, от вони і тішаться!:) Коменти самі пишуть у підтримку своїх матеріалів або друзям переказують, щоб писали, знаємо ми їх "кухню" - от і весь ВП!:) Шкода...а починали не погано, але Пащенко свою "справу" знає... потім на вулиці всі будуть, але пізно буде пити "Боржомі"...!:)
Відповісти
Да то хіба ЗМІ?:) То фрілансери які возомнили себе ЗМІ!:) Так як "працюють" у ВП то взагалі жах і наглядний приклад яким не повинно бути інтернет-видання, якщо воно хоче бути чесним і об'єктивним, а не виконувати вказівку свого "шефа"! Але що поробиш - зібрали дітей, от вони і тішаться!:) Коменти самі пишуть у підтримку своїх матеріалів або друзям переказують, щоб писали, знаємо ми їх "кухню" - от і весь ЗМІ!:) Шкода...а починали не погано, але ЗМІ свою "справу" знає... потім на вулиці всі будуть, але пізно буде пити "Боржомі"...!:)
Відповісти
Ото так от...протри монітора!:)
Відповісти
Але хпрі понажирали за людські гроші ці ментяри.
Відповісти
це про Бондаря?да, ряха в нього..
Відповісти
Буратіно цей побратим, який так файно в рупор горланив?
Відповісти
ідіть додому олів"є шинкуйте на новий рік, а не х....ю займаєтесь!
Відповісти