Луцьк очима фотографа з Росії. ФОТО

Луцьк очима фотографа з Росії. ФОТО
Російський фотограф Олексій Климець опублікував світлини, зроблені в Луцьку.

У своє блозі на Livejournal.com він пише, що Луцьк - його улюблене місто.

"Так, можливо я мало ще де був, але в Луцьк я завжди готовий повернутися ще і ще раз. Я був у ньому 20 разів, а то і більше. Любов до нього почалася з шкільних часів, коли батьків на канікулах ми завжди просили відвезти нас у великий міський парк", - каже фотограф.

"Підлітками ми полюбили "Варшавку", а потім стало ясно, що Луцьк не можна не любити. Його прогулянкова вулиця Лесі Українки, Театральна площа, проспект Волі, спуск вулицею Винниченка - все це любиш, коли гуляєш по обласному центру Волинської області", - додає він.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Город хороший, а люди гавно...
Відповісти
...не все, но некоторые комментаторы точно.
Відповісти
Ви судити з їхнього ставлення до Вас? Можливо, Ви просто заслуговуєте, щоб до Вас НАСТІЛЬКИ погано ставились!
Відповісти
Що у людини всередині, те й вона бачить навколо себе... ( народна мудрість)
Відповісти
Город-он просто родной,а раньше он был еще красивей и добрее,а люди...Дураков на свете совсем немного, но расставлены они так мудро, что попадаются
на каждом шагу.
Відповісти
я то думаю що то ти, і на кожному кроці)
Відповісти
Всі йдуть не в ногу тільки він Дартаньян
Відповісти
Може вимороти голодом і заселити квартири росіянами як на сході в 30их роках
Відповісти
Оуу, пр опять дерьмеца на вентилятор забросил?
Відповісти
...- это же "МУДРАЯ" ПРаскольников,к тому с НАЦИСТСКИМ ДУШКОМ и ФАШИСТСКИМИ УБЕЖДЕНИЯМИ!!! Их руки,по локти В КРОВИ!!! А Алексей Климец - МОЛОДЕЦ!!!!!!!!!
Відповісти
Ого, гарно, не кожен так сфотографує,
ВОЛИНЬПОСТОВСКІ то тількі мусор фоткають
Відповісти
А місто не область тут вкрасти важче
Відповісти
Garno tak,skuchyv za ridnym mistom, ale zhyty tam ne hochu same cherez lyudej. Do vyjizdu za kordon navit' osoblyvo ne pomichav cyogo minusa, ale dijsno - v Luts'ku, jak i u vsij Ukrajini, nazhal', vidsotok grubyh, nevyhovanyh, zlyh i zazdrisnyh lyudej v razy bil'she nizh v Evropi ta USA.
Відповісти
а замок Любарта?
Відповісти
и про замок и другие города смотрите в журнале фотографа http://klimets.livejournal.com/113790.html
Відповісти
...мой комент ТАКОЙ ОПАСНЫЙ,что ВЫ ЕГО НЕ ОПУБЛИКОВАЛИ?????
Відповісти
Цих двох червоних бовдурів, русскоязичних канановічєї постріляти тра! Їй Богу! За ту цистерну гівна що вони виливають на нас, лучан і волинян. Спаскудять все своїми недолугими комєнтами, навіть новину що не має стосунку до політики. Ганьба цим гандонам!
Відповісти
Вот это да, не ожидал что росиянин, так хорошо изобразит наш город, как настоящий европейский город
Відповісти
Не надо думать что у всех Росиян руки из жопы. Луцк один из самых любимых мною городов. Я уже про него пишу не первый раз. ;)
Відповісти
Ось тільки третє фото з кінця незрозуміле))
"Фонтан" зліва, "фонтан" зправа...
Відповісти
Очень развернутая панорама :)
Відповісти