Фотовиставка Олександра Шишкіна

Фотовиставка Олександра Шишкіна
Всім привіт! Я – лучанин. Народився 10 грудня 1983 року. Закінчив школу № 26, навчався в художній школі, після якої вступив до Волинського державного училища культури і мистецтв, спеціальність – образотворче мистецтво.

З дитинства дуже любив малювати. Фотографією почав захоплюватися у 2007 році, тоді і купив перший фотоапарат.

Як і всі, хто тільки купив фотокамеру, фотографував усе, що бачив. Дуже любив фотографувати місто, особливо нічне. І от одного разу гуляв нічним старим містом і сфотографував пару кадрів з нижньої точки, тобто поклавши камеру на землю. Через кілька місяців одне з цих фото виграло перше місце у фотоконкурсі «Любімо Луцьк».

Авторитетів у фотографії для мене нема. Є люди, певні роботи яких подобаються і на яких в певному жанрі хочеться орієнтуватися.

Я вважаю, що фотограф має бути і художником, тобто він повинен бачити те, чого інші не помічають кожного дня. Або ж він передає так, як інші не завжди вміють, тим цікавіша його робота.

Мій найулюбленіший жанр в фотографії – пейзаж. Це, мабуть, ще пішло із захоплення малюванням. Мені завжди дуже подобалися пейзажі з настроєм...

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Є пару світлин так нічого, решта сімейний альбом)
Відповісти
Цікаво б було б побачити ваш рівень ;-) Скиньте лінк на свої роботи.
Відповісти
чуєш, 345, показав би свій альбом, сімейний.
Відповісти
уЗБагойся, бо жаба задушить. клас фотки афігенні і вапще, люди з Наступаючим Вас )
Відповісти
погоджуюсь з 123))
Відповісти
Всі фото зачаровують, прекрасні пейзажі))) Молодець фотограф!)
Відповісти
Гарні фото, класні пейзажі!
Відповісти
дуже приємна картинка!
Відповісти
Не виставка. Забагато фотошопа!!! Від замку всіх уже верне. У якого фотографа нема "Ніч у нічному замку" Оригінальності не вистачає. Соц мережево.
Відповісти
у мене немає)
Відповісти
гарно-прегарно!)
Відповісти
ой. я хотіла поставити плюс(

плюс-плюс-плюс :) бо дійсно гарно-прегарно
Відповісти
Гарні місця та хороший фотоапарат)
Відповісти
vse duzhe krasyvo
Відповісти
Сашко взагалі норм тип.добре що весільні фото не виставляв.з ним приємно працювати.
Відповісти
нормально
Відповісти
просто чудово))
Відповісти
Саня зе бест! Приїзджай до Тунісу з дружиною у відрядження. Розквартирування та квитки за зниженими цінами з мене. З Новим роком та Різдвом Христовим!
Відповісти
Один з кращих фотографів Волині!!!Молодець!+++++
Відповісти
Чудові фото...зачаровують...
Фотографу - 12 балів!
Відповісти
Гарно. Молодець!
Відповісти
Піднімає настрій. Фотки без людей все ж кращі.
Відповісти
Фотографії і справді чудові.
Відповісти
Саша! Фото з кожним разом все кращі і кращі (як Замок на обкладинці). Молодець. Я в захопленні!
Відповісти
Просто супер!!! Оце талант...
Відповісти
роботи класні. молодець!!!!!
Відповісти
круто...............молодець
Відповісти
безперечно є хороші фото, але не хватає стилю, ізюминки -- щоб сказати, що не такий як сотні інших.
Відповісти
а ти такий розумний мабуть і таких не зробиш....
Відповісти
чому відразу так агресивно? фу! і відразу на "ти". невже так важко сприйняти конструктивну критику?
Відповісти
Дуже гарно, дійсно молодець, особливо потішили з котом, хвилями, ліхтарями, та практично всі сподобались.
Відповісти
Два фото (алея парку в тумані) просто супер. Особливо чорнобіле...відчула вологу...все решта гарно, але мабуть у всіх знайдеться підбірка краєвидів.
Відповісти
нагадує відкритки, одна сподобалась, з котом по-моєму вдалий момент
Відповісти
Дуже гарні світлини з пейзажами, аж заворожують! Автор молодець!
Відповісти
я не фотограф, але мені дуже подобаються ці фоторгафії.особливо друга і маки. однокашнику привіт. ми не знаьомі але вчились в одні роки в універі.
Відповісти
О, нарешті волинь пост вийшов з трансу. "Культуру в маси". "Творчість в народ". "Красу лучанам". " Путіну бомбу".
Відповісти
Кожне фото ніби розповідь. Дуже гарно і змістовно.
Відповісти
деже гарно
Відповісти
Сашко! Вітаю! Мої очі замилували ці картини.
Відповісти
фотообої робочого столу, але явно не мистецтво!)))
Відповісти
А чому у дівчини яка сидить не плаский живіт?
Відповісти
Заздрість - річ погана і смішна! Фото шикарні. Більше слів нема!!!
Відповісти