У Києві ляльку Януковича запроторили в клітку. ФОТО

У Києві ляльку Януковича запроторили в клітку. ФОТО
У Києві на Хрещатику біля барикади Майдану активісти поставили клітку, в якій закували в ланцюги ляльку, схожу на Януковича.

Поруч з кліткою стоїть суддівський стіл з трьома мантіями, ‒ пише ЛігаБізнесІнформ.

Перехожі та учасники протесту фотографуються в образі суддів. На самому Хрещатику встановили червону металеву стіну, вивісивши прізвища суддів і прокурорів, які приймали рішення або вели справи щодо побиття студентів у ніч на 30 листопада, а також щодо інциденту на Банковій 1 грудня.

Там же вивішені прізвища народних депутатів від Партії регіонів, які є членами Ради суддів, та інших чиновників, які виступили проти закону про амністію (закон про недопущення переслідувань учасників акцій протесту і припинення щодо їх кримінальних та адміністративних справ) або говорили, що його неможливо застосувати.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
веселяться. Йшли б до роботи...
Відповісти
так то і є наша робота, судити харанта!
Відповісти
І багато платять за таку роботу?:)
Відповісти
не всю роботу ( типу стояти на антимайданах, махати прапорами ПР) потрібно переводити в гривю, ЦЯ! просто для душі.
Відповісти
"Душа" твоя - пітьма!!!:)
Відповісти
зніму з тебе зарплату за сьогодні, бо не вмієш тролити!
Відповісти
то ти роби щось, а не гавкаєш тут на кожну статтю!!!
Відповісти
працує в нас тільки один госпідар..
Відповісти
повторюсь, наш українській народ не перемогти!
Молодці!
Відповісти
"лікаря" не вилікувати!:)
Відповісти
точно! він жн не слабий такий як ти )
Відповісти
1. Всякая душа да будет покорна высшим властям, ибо нет власти не от Бога; существующие же власти от Бога установлены.
2. Посему противящийся власти противится Божию установлению. А противящиеся сами навлекут на себя осуждение.
3. Ибо начальствующие страшны не для добрых дел, но для злых. Хочешь ли не бояться власти? Делай добро, и получишь похвалу от нее,
4. ибо начальник есть Божий слуга, тебе на добро. Если же делаешь зло, бойся, ибо он не напрасно носит меч: он Божий слуга, отмститель в наказание делающему злое.
5. И потому надобно повиноваться не только из страха наказания, но и по совести.
6. Для сего вы и подати платите, ибо они Божии служители, сим самым постоянно занятые.
7. Итак отдавайте всякому должное: кому подать, подать; кому оброк, оброк; кому страх, страх; кому честь, честь.
8. Не оставайтесь должными никому ничем, кроме взаимной любви; ибо любящий другого исполнил закон.
9. Ибо заповеди: не прелюбодействуй, не убивай, не кради, не лжесвидетельствуй, не пожелай чужого и все другие заключаются в сем слове: люби ближнего твоего, как самого себя.
10. Любовь не делает ближнему зла; итак любовь есть исполнение закона.
11. Так поступайте, зная время, что наступил уже час пробудиться нам от сна. Ибо ныне ближе к нам спасение, нежели когда мы уверовали.
12. Ночь прошла, а день приблизился: итак отвергнем дела тьмы и облечемся в оружия света.
13. Как днем, будем вести себя благочинно, не предаваясь ни пированиям и пьянству, ни сладострастию и распутству, ни ссорам и зависти;
14. но облекитесь в Господа нашего Иисуса Христа, и попечения о плоти не превращайте в похоти.
(Послание к Римлянам 13:1-14)
http://bibleonline.ru/bible/rus/52/13/#1-14
читайте Библию, и будет счастье стране и вам!
Відповісти