Аварія в Луцьку: зіткнулися бус і легковик. ФОТО

Аварія в Луцьку: зіткнулися бус і легковик. ФОТО
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, в які постраждали легковик і мікроавтобус.

ДТП трапилася 30 грудня приблизно о 12:20 на кільці біля історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, - пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Представники ДАІ, які прибули на місце ДТП, від коментарів відмовились, посилаючись на зайнятість та брак часу.

Малолітражка Toyota зазнала чималих пошкоджень – з одного боку від удару вивернуло колесо, тріснув бампер тощо.

Дісталось і Mercedes Sprinter. Як наслідок – розбита решітка радіатора, фара, крило та бампер.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Toyota двигалась по Шопена и не пропустила Мерс.
Відповісти
Сам придумав... Дивись на пошкодження: в Тойоти розбита права сторона, а у Мерса - ліва. Виходячи і з цього все було якраз з точністю навпаки...
Відповісти
Для особо одаренных - Toyota двигалась по Шопена и не пропустила Мерс, который двигался с Огиенка, с правой стороны по отношению к Toyota.
Відповісти
Слиш ти, "одаренний". Ти чё думаєш що ця табуретка Спрінтера розверне на 180 градусів, сказочнік....
Відповісти
взагалі-то для обох водіїїв перед перехрестям висить знак "дати дорогу"
Відповісти
І що їм стати і стояти... :) Ти що права, що за сало купив...
Відповісти
В того, що їхав з Шопена перешкода справа, і він має пропустити того, хто їде зі строни Огієка... Учи матчасть...
Відповісти
то ти розберися, хто там звідки їхав, як могла табуретка їхати з Огієнка, як в неї пошкодження з лівого боку?
Відповісти
блин, заплутався) в табуретки пошкодження за правого боку, вона перла або з Шопена - перший варіант, або з Перемоги- другий , тоді бус відповідно, або з Огієнка- перший варінт, або з Шопена -другий, я схиляюсь до другого, тоді винний бус
Відповісти
Огієнка і пр.Перемоги-головна дорога На Шопена перед перехрестям висить *трикутник* )
Відповісти
головна-якщо з Перемоги їхати
Відповісти
бус повертав на право з Огієнка, табуретка летіла з Шопена, винен водій табуретки, він мав пропускати всіх, як справа, так і зліва
Відповісти
табуретка завжди права а мужик повинен клепку мати в голові
Відповісти
Хлопці, що ви сперечаєтесь?! якби в задачі було б вказано звідки хто їхав - тоді б рішали задачу хто неправ, а так ніхто ж незнає.
В мене взагалі така версія: що табуретка їхала по кільцеві на Огієнка, а бус по Шопена на кільце і не пропустив табуретку. в такому випадку неправий бус.
Відповісти
Водій буса не правий однозначно, хто не згідний то поїдьте на те перехрестя та й прикиньте ситуацію, веду до того що коли рухаєшся по перехрестю потрібно дивитись на знаки, а не торгувати писком розмовляти по Моб. т. та думати що ти на головній, добре що живі.
Відповісти