На Черкащині знесли пам'ятник Леніну

На Черкащині знесли пам'ятник Леніну
На Черкащині у містечку Ватутіно четверо невідомих чоловіків о 4:00 знесли пам'ятник Леніну.

Вранці мешканці містечка побачили голий постамент та поваленого Ілліча, - пише ТСН.

Працівники міліції обгородили територію центральної площі стрічкою.

За кілька годин Ілліча повернули на своє місце. Тепер він стоїть з відбитим носом і мотузкою на шиї.

Міліція шукає злочинців.

Правоохоронцями проводиться розслідування події.

Нагадаємо, 8 грудня у Києві на бульварі Шевченка молодики повалили пам'ятник Леніну.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Честь і хвала всім хто докладає зусиль по очищенню України від совкового бзда!
Відповісти
З вірьовкою - і стоїть?! Непорядок...
Відповісти
викопали криївок? Оце головне.
Відповісти
В нас є МОТУЗКА,а вірьовка - це в недолугих...
Відповісти
... Если так дальше пойдёт, через некоторое время развал обеспечен. Остолопы, просрёте весь протест, и это при том, что Янукович помогает вам уже больше месяца, 24 часа в сутки. Бестолочи и проходимцы, бомжи и горлопаны, ваше место возле параши. Ваше счастье что вас ещё финансирует госдеп, а так бы уже давно сидели там, где ваше место. Дилетанты, бездари несчастные. Дикари.

Відповісти
защітан.каса вільна
Відповісти
скоко платит яценук ,кличко я й так якщо захоще.
Відповісти
Убєрьом, всєх ідолов на...й тєбє на зло!
Відповісти
Коли вже у Луцьку поставите пам"ятник катові - бандері, щоб ми його підірвали?
Відповісти
Не далекий той час коли уся "голуба" зграя або перефарбується (вкотре), або підірве, лише не памятник Степану Андрійовичу, а з Волині, у так близьку їхньому серцю Тьмутараканію.
Відповісти
Тьмутараканію-чем тебе крым надоел-прокляни хрущева и верни подарок.а теперь скажи стефан(по метр.)кАКИЕ ЗЕМЛИ ЗАВОЕВ.ДЛЯ УКР.
Відповісти