Луцьк розмалювали написами «Бандера – герой» і «Кривавого міністра геть». ФОТО

Луцьк розмалювали написами «Бандера – герой» і «Кривавого міністра геть». ФОТО
У новорічну ніч стіни будинків у Луцьку розмалювали червоно-чорними трафаретами із зображеннями лідера українських націоналістів Степана Бандери і міністра МВС Віталія Захарченка. Також гілля дерев, труби та паркани прикрасили червоно-чорною повстанською символікою.

Трафарет з портретом Бандери супроводжує напис "Бандера герой", а зображення Захарченка - заклик "Кривавого міністра геть".

Трафарети, графіті та червоно-чорні стрічки з'явилися зокрема на вулицях Ярощука, Бандери, Винниченка, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Глушець.

Трафарети нанесені також на стіні біля сходів до Луцької міської ради, біля меморіальної дошки воякам УПА на будівлі Луцького базового медичного коледжу.

Як відомо, 1 січня – день народження провідника українських націоналістів Степана Бандери. У Захарченка день народження 20 січня.





































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 124
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже символічно
біля графіті соціопатів графіті націоналістів
одні других варті
Поминати волинян-мельниківців підло зарізаних заради влади "героями" бандеровцями будем ?
чи вони вже згідно нової історії вже комуняцькі прислужники ????
Відповісти
комуняка ти, мєнєт губашльопу зроби..в поривє патріотізма
Відповісти
сказало ВОНО і засмерділо
Відповісти
себе на машину намалюй.по евро законам за свой счет ремонтировал бы фасады
Відповісти
Класно, +25 до символізму патріотичності міста

(але я там на хатинці побачив малюнок, то то неправильно, люди тільки ремонт зробили а їм хату засрали) - нова штукатурка б**ть!
Відповісти
Дебіли кончені - хай собі хату обмалюють, а не засирають місто.
Я підтримую Євромайдан, УПА,... але це ве занадто.
Людина вклала гроші свої в ремонт будівлі, а якесь безголове чмо взяло і засрало все...
Відповісти
Вандали проклятиє
Відповісти
придурки, руки пообривати таким треба. нащо стіни портити. лдно стрічки, виглядає прикольно, їх хоч зняти можна нормально. а ьепер людям, які на ремонт фасаду будинку вгрохали можливо останні гроші, треба ці всі художиства зафарбовувати. імбіцили
Відповісти
кико клясів кінчило?
Відповісти
побачу,точно здам в органи,і буде ремонтувать всі фасади...
Відповісти
Вандалізм і дикунство
Відповісти
Написи на парканах відштовхують.
Це не патріотизм а банальне хуліганство. У мене питання чому наші місцеві "патріоти" не спроможні поставити памятник Бандері біля загсу.
Вже багато років там стоїть шмат бетону, який символізує елементарну ледачість місцевих нациків. А по парканам малювати багато розуму не треба.)
Відповісти
Запаскудимо все і навкруги!
Відповісти
думаю це вже хуліганство! Навіщо таке робити? А б не була рада коли на мій будинок таке намалювали!
Відповісти
Примітивізмом мислення і вчинків можна й найкращу ідею спаскудити. Я вже, точно, не бандерівець. Вважайте мене краще Слава мельниківцем або бульбівцем. Слава Україні! Каліцтва вандалам.
Відповісти
камунякою считать..посмєртно
Відповісти
Не сумніваюсь, що це хтось з членів сумнозвісного національного альянсу або ж свободи. Тільки такі низькоморальні і обмежені фанатики з цих організацій можуть утнути таку дурницю.
Відповісти
Я також симпатизую національно-визвольному руху, але такі методи пропаганди не сприймаю. Навіщо було малювати на приватних будинках, власники яких, можливо, кілька років збирали на ремонт? Якщо "натхненники" цієї акції мають гідність, то вони повинні відшкодувати завданий збиток власникам (хоча б анонімно).
Відповісти
натхненники і виконавці плювали на закон і чуже майно.
Вони показали, що як і бандерівці 40-50 років минулого століття плюють на простих тружеників і заради ідеї готові на любу капость (слава богу поки що не вбивають незгідних з ними, але дай їі волю і вони почнуть прополювати український єтнос як пяний селянин свого города)
Відповісти
Даю "руку на відсіч", що це провокація з боку недругів - все підлаштовано так. щоб кинути тінь на націоналістів та ще й в день народження Бандери
Придивіться до коментарів - більше усього, хто розмальовував будинки, зараз тут паплюжить патріотів
Відповісти
Ніяка це не провокація, 100%нацальнісівці, їх хлібом не корми,дай трафаретами місто обпаскудити.
Відповісти
Якщо це дійсно провокація, то представники патріотичних організацій повинні просто прийти до цих приватних будинків завтра і допомогти власникам (з їх згоди, звичайно) відремонтувати стіни. Це буде адекватною відповіддю на провокацію та плюс в імідж цих організацій.
Відповісти
ага, зразу і повірили, ще розкажи волинянам старшого покоління про те що бандерівці не вбивали мирних жителів, а все діло рук переодягнених НКВДистів
Відповісти
А що тут вірити, як вони (енкаведисти) самі про це розказують
http://cenzoriv.net/index.php?name=articles&op=read&art=111&cat=55
Відповісти
сільські бабусі теж розказують, але ви вірите НКВДистам (хоч і бувшим), а не своїм землякам і очевидцям. Правда така, що вбивли і одні і інші, і як не крути мирного населення бандерівці вбили в рази більше ніж спецзагони НКВД, тай вижили з них не кращі ( кращі завжди гинуть залишаючись прикривати відхід чи жертвуючи собою в бою)
Відповісти
В шоці. А хто стирати це все буде? Немає слів...
Відповісти
Хто б це не робив, повинен понести за це відповідальність. Нікому не дозволено портити майно територіальної громади.
Відповісти
Це не вияв громадянської позиції а відверте хуліганство і псування майна, державного, приватного.
Відповісти
при всій повазі до постаті Степана Бандери, але трафарети і такі графітіі -це ганьба, хуліганство і вандалізм!!!
ми всі боремось зо те, щоб в місті було чисто, гарно. такими діями "активісти" зневажають роботу комунальників та всіх людей, які мають відношеннядо благоустрою!
ФЕ! ось що можна сказати!
Відповісти
Супер!
Відповісти
Бендера наш Супер-герой!
Відповісти
ти розумний(на)????
Відповісти
тим хто це зробив респект!!!!!!!!
Відповісти
лікуйтеся, доктор.
Відповісти
лікувитись від того що я люблю Україну?
тоді ти лікуй свої мізки!
Відповісти
ваша любов полягає в тому, що ви паскудите на стінах? а чи не пробували ви свою любов виявити в прибиранні парку, чи садінні дерев?
Відповісти
на війні всі методі хороші!
Відповісти
на якій війні? Зі стінами?
Відповісти
з таким лайном як ти
Відповісти
О лайно яке зі стінами воює обізвалося)
Відповісти
дохтар,віпєй йаду і убєй сібя ап стєну...ти прахЪ...
Відповісти
дурік, давай вали в масковію!
Відповісти
займись самоліу=куванням,яке призведе до самоліквідації...зроби цей світ чистішим від себе...
Відповісти
Нехай міська влада викличе керівництво "ССволоти", що замарали все місто, складуть протоколи про адмінправопорушення і заставлять привести все до порядку - пофарбувати будівлі!! Відмовляться - накдасти такий штраф, щоб самі бігали і шукали тих хто це зробив!
Відповісти
може досить вже під різними ніками ту паскудити?????????????
Відповісти
ти про себе? то не паскудь.
Відповісти
Повністю підтримую!
Відповісти
Це адміністративне правопорушення.
Повинна бути реакція.
Є такий вид притягнення до відповідальності, як громадські роботи.
Хай метуть вулиці, чистять сніг, може розуму наберуться,а "парканний патріотизм" нікому користі не приніс, від цього ще ніхто патріотом не став.
Відповісти
Золоті слова!Нацальянс притягнути до відповідальності!Та де гузь буде на кожному кроці кричати,що то політичні репресії!Тьху!
Відповісти
Ті, що розмалювали Луцьк-справжні молодці!А ті, хто їх своїми коментами сре- справжні дурні, які відсиджуються по своїх норах і живуть за принципом моя хата скраю, і сповідують у житті принцип пристосуванців і хамелеонів. Ганьба Вам!
Відповісти
Зазомбований баран який думає, що обгадивши стіну він робить великий націорятівний чин.
Відповісти
йди краще корисне щось зроби, ти теж мешкаєш у цій країні.
Відповісти
Що у Луцьку проживають такі дикуни...
Відповісти
Я роблю, а ти за не заступайся за тих, хто в інтернеті сре всіх підряд!!!
Відповісти
а ти не заступайся за тих, хто в реалі нищить. це не вияв любові чи шани, це неповага до чужої праці (грошей в бюджеті міста не так багато і коли виділяється на те, щоб будівлю пофарбувати, то це добре, правда? це не наліпки які можна просто зняти на наступний день, це фарба, яку без шкоди для поверхні стіни ти зітреш. хто оплатить ремонт? місто?). є чимало речей які потребують волонтерських рук, то чому б всім, у кого є багато енергії, не направити себе в корисне русло? мені здається це було б гарним вшануванням памяті людини, яка боролася за україну.
Відповісти
а ти особисто що доброго зробив???
А Бандеру потрібно ПОВАЖАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
а чому ви кричите? ви схвильовані? вам недобре?
Відповісти
Інструкція по приміненню:викликається в органи Майя-браслєт і їй декларується така шняжка,або ти здаєш кого не жалко,хто ремонтуватиме фасади будинків,або браслетик тобі видасться дитячою казочкою,в порівнянні з тим,шо тебе чекає...і винні самі ж прибіжать в міськвідділ,з явкою з повинною,бо терпилами ніхто з верхушки через дибілів буть ніхто не захоче...
Відповісти
Героям Слава! тим хто малював, ви супер!
Відповісти
На лобі собі напиши.)
Відповісти
на язику тобі напишу!
Відповісти
дивись щоб руки не повіднімались)
Відповісти
це перелік цифр які ви вивчили в школі?
Відповісти
КЛАС!!! стіни витерплять, а вам комуняки он як в очі ріже)
Відповісти
горжуся такими героями!
Відповісти
Напиши собі на лобі і виходь на майдан. Всі оцінять)
Відповісти
"Грдливій" це куди? ))
Відповісти
на громадські роботи....
Відповісти
Я вважаю, що це провокація і вандалізм! Люди, невже ви не розумієте, шо руйнуючи майно нашого міста, вам доведеться самим же викладати гроші на їх ремонт чи заміну! Обачніше треба ставитися до нашого міста, це наш дім, наше здоров’я!
Відповісти
підлікуй клепку, рйнувати майно? ти що з дуба впала, це ж всього малюночок
Відповісти
Слава Україні!!!
Друзі!!! Молодці, я дякую вам, що ви прикрашаєте наше місто героєм Бандерою!!!
Відповісти
На лобі собі намалюйте. І усі які це пбачать стануть націоналістами)
Відповісти
Цікаво, якому "проффесорові" не подобаються мої коменти? Невже я правду написав.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СМЕРТЬ ВОРОГАМ ТА КОМУНЯКАМ!
Відповісти
Зазомбований баран який думає, що обгадивши стіну він робить великий націорятівний чин)
Слава Україні!
Хуліганам мітлу в руки. Хай несуть відповідальність за спорчені стіни.
Відповісти
виновные должны понести наказание, это беспредел накануне православных празников. нужно показательно наказать и организаторов и исполнителей! тем более в что люди в коментариях выше указали этих художников,много ума не надо
Відповісти
А що комсомол святкує ще православні свята?
Слухай!Чемодан тобі в зуби, звізда комсомола в
сраку - і їдь до свого Путіна речь полкать!
Відповісти
очень даже прзнуем. все мы православные и под Богом ходим. а гузю и подгузникам разрисовывать родной город не позволим!
Відповісти
комсомол в тебе роздвоєння особистості? таких унікалів як ти більше в Луцьку немає
Відповісти
Я думаю тебе нормальні люди питати не будуть,
де Бандеру малювати. Пройшов вже той час, якщо ти
цього і досі не розумієш!!!
Відповісти
Ти щур, сидиш там за кампом під периною? Той сиди! Жопі слова не давали!!! За те, що мирних демонстрантів били і розганяли нічьо. А за графіті степана бандери вже шукають, сміх тай годі. Слава Україні!!!
Відповісти
Героям слава!
А ти кончений лох, який гадить по стінам і думає, що всі сидять "там за кампом під периною".
І не приплітай сюди майдан тітушка. По на це була адекватна реакція усієї країни.
А ваша дибільна писанина на стінах тільки діє вам в мінус. І громада також на це адекватно реагує.
Відповісти
бандюки роблять вигляд що не розуміють
де у нас справжні злочинці, тому полюють
за портретом Бандери, так вони його бідні бояться
навіть мертвого.Вже до абсурду доходять!
Відповісти
якби я була в "ВО Свобода" то їй Бо от таких бандерівців як ти, за вухо і на громадські роботи, щоб не ганьбили імя Бандери. не позор своє обєднання!
Відповісти
Дякуємо Національному Альянсу за провокацію. Так тримати. Гадьте далі.
Відповісти
Яку провокацію?
Відповісти
Ти точно баран, якщо цього не розумієш)
Мо ти ще маленький? Нічо виростеш зрозумієш.
Вам не треба тітушок самі начудите.)
Відповісти
А так ти не у ВО "Свобода"?А де? може у партії "Путіна-Смітюха"?
Відповісти
а це якось вплине на твою свідомість? скільки тобі років?
Відповісти
Усіх з Новом Роком! Воно, звичайно, трафарети хімією змиються, але якби ті, що їх писали, замість того безсоромного діла пройшлися не вночі а вдень по Луцьку з скриньками для пожертв на будівництво памятника Бандері, то толку було б більше. Мораль - нинішні лідери опозиції і Майдану духовно і креативно убогі інваліди. А народ шкода...
Відповісти
+100.
Тільки не з скриньками. Хай ідуть на роботу, а за чесно зароблені гроші будують. А так на кого з вождиків не глянеш, одразу видно ледар і нероба.
Відповісти
Баран -це ти, справжній, український!
Відповісти
Намалювати "патрет" любителя котиків у громадському туалеті...Свідомітно.
Відповісти
Лідери опозиції і Майдану такі, як треба.
Не баламутьте народ, раз він стоїть вже більше
місяця на Майдані,значить визначився з лідерами
і з своєю позицією.
Відповісти
Причому тут майдан, до малоліток, які обмальовують сіни в новорічну ніч?
Відповісти
Волиньпост за свободу слова?
Я написав прізвища осіб які розмалювали стіни, а комент видалили. Круто! Чесно, прозоро та незаангажовано!
Буду активно проводити антирекламу Вашого "інформаційного порталу" ))))).
Хоча, Ви вже самі це зробили.
Відповісти
Ахахаха... І тебе зі святечком) я срав на тебе, разом з твоїми дружками!!! Смітиш ти, коли йдеш вулицею і викідаєш сміття не в смітник. Стріляєш недопалки на ліво-право! І пишеш ти тут теж сміття!!!
Відповісти
Так ти ще й серун)? Ну й сери далі)Напевно це твоя робота гадити на стінах і срати.
Відповісти
Ахах...) гадиш стіну ти і тобі подібні недорозвинуті мавпи ! хто тобі доктор? Йди лічися!!!
Відповісти
если вас что то не устраивает, никто не мешает вам протестовать,как это делаем мы,комунисты. а этот убогий нацальянс опустился до гопничества и вредительства. но правоохранительные органы разберутся и накажут Гузя, Пирожика, Витива и их шестерок
Відповісти
Вийди з нету,комуніст-під'янукобздошник.
Задовбав уже,писака-позорще.
Відповісти
никто этим горе-депутатам не мешал организовать суботник, как это делал В.И. ЛЕНИН и поотчищать стены от разных надписей,сделав тем самым наш город красивее,уютней и чище.
они вместо того организовали малолетних гопов и те разрисовали его еще больше. позор и срам! на исправительные 15 суток,и чтоб все отмыли!
Відповісти
шкода звісно приватної власності
Але Бандера не абихто
могли б виявити і шану!!!
Якби цей трафарет був намальваний на фасаді нашого будинку був би тільки гордий!!!!
геть комуняків "ковбаса по 10 копійок" вже не вернеться

Шануйте РІДНУ землю,РІДНУ мову, і наших героїв
СЛАВА УКРАЇНІ
і
СМЕРТЬ ВОРОГАМ
Відповісти
От ти наївний! Не зли народ, а то розмалюють
всю Волинську область тобі на радість!
А з приводу суботників, що їх започаткувала
компартія, то люди йшли на них не з доброї волі чи згоди, або розуміння того, що місто потрібно
прибрати. На суботники приходили насильно зігнані
бюджетники,які прибирали за тими, хто насвинячив.
Та сама практика діє і понині.І це стосується не тільки суботників....Одним словом, шизофренічна со-
вєтчина вже задовбала всіх.


Відповісти
а вместо трафаретов и загаженых фасадов слабо скинутся и поставить памятник Бандере? я ведь не против памятника Бандере,пусть в Луцке будет памятник ему, Ленину, Грушевскому, Шевченку, Лесе.... но зачем обрисовывать частную собственность среди ночи? идиотизм! варвары
Відповісти
наворовали, машины дорогие и дома напокупали, краску и трафареты малолеткам дали,а на памятник денег все нет и нет,ждут дурачков,которые принесут на тарелочке. чтоб передерибанить с откатами и схемами,и поставить за чужой счет
Відповісти
Пам ятник С.Бандері має бути у центрі міста, і це має бути провладна ініціатива, і за рахунок місцевої влади (а не опозиції), і не за рахунок пожертвувань
бабусі-пенсіонерки, або студента, що ледве зводить кінці з кінцями. Тільки не відписуй мені, що це удар по місцевому бюджеті. Просто і далі живуть з совєтскими тараканами в голові.
Відповісти
Не думаю так як ви. Якщо місцеві націоналісти не спромоглися за 22 роки поставити памятник Бандері, виникає питання чому "злочинна влада" повинна доробляти їх косяки. І взагалі проявили ініціативу то доробіть то діло до кінця. Чи ви тільки вмієте протестувати?
Відповісти
Поділяй і володарюй. Нацики зациклені на минулому розвалять майдан. Процес уже почався. Знову на ті самі граблі. Ну що ще можна сказати...йолупи.
Відповісти
пий свій пиво та йди Додому.смєна кончилась.в тебе нема минулого..майбутнє є поки таку гниль хтось читає та слухає..
Відповісти
Судячи з останніх провокативних заяв Фаріон про Руслану,незрозумілі смолоскипні марші(аля фашисти), можна зробити висновок що майдан руйнується з середини. На критику націоналісти реагують по хамськи агресивно. Вони марять, що то агенти КДБ, насправді ж їх легко використовують кукловоди, так як це робить тореодор з биком за допомогою червоної ганчірки.
Відповісти
Правда очі коле?) Ну що ж смолоскип тобі в дупу) трафарет на груди і вперед руйнувати. Бо будувати не вмієте від природи.
Дискусія завершена, ви є фанатики хай вами маніпулюють далі(
Відповісти
Ой як бісить янукдотів правда! Гавкають і гавкають, як скажені, і не втомлюються відгавкуватися.Не знає вже з якого боку вкусити ця зграя в агонії.

Відповісти
Яка правда?
Нагадити вночі на стіні і навіть не мати сміливості признати що це ПЕРЕБОР?
Я особисто не підтримую владу, мені до вподоби, що люди не мовчать коли влада порушує закон. Але це не означає, що я підтримую ващу хуліганську витівку і схвально мовчати не буду. Будьте в подальшому мудріші. Парканний піар ще нікого не прославив.
І те, що навішуєте ярлики на людей,які вас критикують честі не додає. Впевнений, що більшість коментарів писали прості люди яких обурила ваша витівка.
Відповісти
Смішні упороті нацики. Якщо ви думаєте, що своїми мазнями на стінах чужих будинків ви чогось добєтесь, то це печально... Починати треба не з псування чийогось майна, це деструктивний в основі метод. Ще на шматку бетону біля Рацсу можете малювати донесхочу, а на міське і приватне майно руки не розпускайте.
Відповісти
О,один,загавкав!А це тобі бідоласі приватне майно попсували, чи маєш вагому причину вболівати за
міське? А чого не обурюєшся, коли алкашня сре біля
тебе і пише на стінах матюччя, мораліст хреновий?
Чи ти заспокоєшся і заткнеш свого рота тоді, коли
коли на стінах напишуть комплімент Зеку!Тоді я не буду безтолковим, так?
Відповісти
гавкаэш тут тільки ти і видно тобі сильно припікає. Про обісрані підїзди мова ведеться не в цьому обговоренні, зараз ми говоримо про вияв вандалізму збоку нацальянсу. Так,мене обурює, що розмальовують стіни міста, в якому я живу, на яке ідуть мої податки і моїх батьків. Мене обурює будь-який вияв вандалізму, і цей не виняток.
Відповісти
Я прихильник розумного, а не радикального націоналізму.І не виступаю за розпис у місті
всього, що трапиться на шляху.Але ,в теперішній ситуації, такі малюнки є свого роду вияв позиції
тих людей, які це робили. і перед тим, як обгаджувати їх, згадай, скільком безмозглим
дегенератам ти зробив зауваження, які писали і малювали різний непотріб на стінах приватного і
міського майна ще до майданів? Ті, хто ходить
з трафаретами Бандери- молодці, і хочу, щоб, на зло
таким, як ти, вони поширили свою роботу на всі області!От на зло! А ті, кому це не подобається, хай казяться!


Відповісти
На майдані стоять люди різних поглядів, але вони єдині у свому прагненні. Народ обєднаний єдиним прагненням це сила.
Цю силу бояться, і намагаються розєднати. Не ставайте своєю впертістю, невільним помічником своїх ворогів.
Відповісти
коли пишеш відповідь(а як так розумію, що цей пасаж адресований мені, тій, що писала на пост вище)то настискай "відповісти" і я тобі все відповім, по полочках розкладу і про псевдо-патріотизм і про вандалізм. І обгаджую я абсолютно всі вияви вандалізму, а особливо від "свідомої" громадської організації, яка б мала направляти свою енергію трішки в інше русло. Всі ми прекрасно знаємо, хто це зробив, то нехай не ховаються, а відповідають перед законом. Так як і будь-які вандали, які таким займалися ще до майданів. Відповідати мають за свої вчинки, а не вказувати на скалку в чиємусь оці. Маєш щось заперечити - тільки в конструктивній формі.
Відповісти
Якщо пишете, що не не в захваті від влади, то чому
пишете щодо мене критичні замітки? До цього ніяких
написів у місті не помічали, в основному нецензурних,
тоді не зачіпало? Нічого до інтернету не писали,
"свідомий громадянин"(чи "свідома громадянко")?
Відповісти
Тому що коли людина вважає, що вона бореться за благороду справу і використовує методи школоти, то вона непомітно для себе сама може стати школотою.
Хочете відзначити річницю народження Степана Бандери, використайте методи результатом, яких буде позитив, а не обурення. Будьте врешті-решт творцями, а не руйнівниками. Звичайно всім не догодиш, але мудрість народу підказує "що посієш те й пожнеш."
Відповісти
Твої податки,дорогенька,ідуть в кишені брехунів і злодіїв,це по-перше, і ти це прекрасно знаєш!
А тепер подивися на фото під цією статею,і скажи,
чого не написала на Волиньпост,що в самому центрі намальовані члени на всю стіну і обписані самі стіни? Чи ти показувала це своєму синові або
доньці і казала, що це велике ХУДОЖЕСТВО?Це по-друге. А так хоч люди будуть знати, хто такий Бандера, хто такий Захарченко.Ці малюнки хоч мають
якусь пізнавальну функцію.А ти все-податки, податки...
Відповісти
А ти, шановний, на мене спригуй, і не переживай, подібного мої діти не бачать, бо їх якби і немає, а коли будуть, то тїх освітою я займуся, не переживай, знання вони ніяк не з парканів здобуватимуть...
А куди ідуть податки, в чиї кишені, про це ми наразі не говоримо і тупо заперечувати, що частина коштів з міського бюджету(який формується за рахунок чого?провести курс економіки, чи сам почитаєш?)піде на ліквідацію цього вияву бидло-патріотизму замість того, щоб іти на щось конструктивне. І для мене немає різниці - намальований на стіні йух чи "партрєт" будь-кого, для мене вони рівноцінні- лайно, що одне, що друге. І на майбутнє, попрошу ще раз, пиши під моїм коментарем, щоб я тебе не шукала і могла відповісти.
Відповісти
Ух ти, а ти шукай, як хочеш відповісти.
Такі петиції пишеш, мати рідна!!!
Одного не розумію, стаття була написана ще 1
січня, а сьогодні вже 4-те, і мене дивує,чому не обурюються ті, в кого дійсно на будинку трафарет?
Значить це бісить чомусь більше тебе,а не тих людей?
Твоя позиція мені зрозуміла - її немає взагалі!
Відповісти