На Одещині розбили пам’ятник Леніну

На Одещині розбили пам’ятник Леніну
На Одещині, в селі Андрієво-Іваново Миколаївського району, невідомий зіштовхнув з постаменту пам’ятник Леніну.

У результаті падіння пам’ятник розвалився на дві частини, ‒ повідомляє ТСН.

Миколаївський райвідділ міліції почав кримінальне провадження за ч.2 ст. 298 (знищення, руйнування чи псування пам’яток історії або культури) Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

Як відомо, тиждень тому на Черкащині невідомі повалили пам’ятник Леніну. Щоправда, через кілька годин комунальники повернули його на місце.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
цінність?чи не так тролялята?зараз налетять
Відповісти
Интересно, что эта быдлота будет валить, когда памятники Ленину закончатся? Телеграфные столбы???
Відповісти
вас тролей..
Відповісти
браво!
Відповісти
На "быдлоту" отзываешься. Знаешь, кто ты есть. Молодец!
Відповісти
То цей гіпсовий зліпок є пам’яткою історії або культури? МАЯЧНЯ!
Відповісти
Одесити молодці!Респект!
Відповісти
ломать -не строить, за 22 года не смогли в Луцке поставить памятник Бандере свора воров у власти, зато крушить памятники Вождю мирового пролетариата ума хватает. откуда у Гузя автомобиль за 44 000 $? новенький, на какие шиши? особняк, участок немаленький! а ведь его отец был комунистом и занимал пост! ежу понятно,что деньги наворованы! о других вообще молчу! лжецы и лицемеры
Відповісти
откуда у свободовца Пирожика новая 4- комнатная квартира на Киевской площади,не от кладбищенских оборудок с екс депутатом Викторовым? ясно,что оттуда и не только!
Відповісти
вот ти такою інфою цікавою володієш...палюбом держслужбовець якийсь!!
Відповісти
Кононович, я просто ухахатуюсь з твоїх коментів....ги-ги
Відповісти
об этом знает любой адекватный лучанин,который хоть немножко общаеться с приближонными этих псевдопатриотов
Відповісти
У Коновонича на Львівській двоповерхова хата, а після того як один комуніст спочив і присягнув у раді новий з Волині, молодому комсомольцю ще й кілька штук на рахунок у втб підкинули
Відповісти
Канановичи так вообще на евросеконде тарятся и троллейбусом по партийным делам ездют. И все адекватные лучане это знают!
Відповісти
Всіх ідолів ленінських до долу і в друзки!
Відповісти
какіє у вас проблєми..хай все буде як є патаму что вся зємля вертітса вокруг крємля...2014 рік..брєжнєв вмер..
Відповісти
заепали воспоминаниями про совдепию, параноики хреновы
Відповісти
У комуністів і іх посіпак комсомольців ,траур.
Відповісти
ЦЕ ДОБРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
взорвали бюста в саду біля обкому)))))),через вас совдепів гавняних моя родина по всьому світу розбіглась,досі не можу всіх знайти
Відповісти
То вона через тебе, бовдура, розбіглася...
Відповісти
ти спитай тих росіян яких примусово переселяли в україну, що вони думають про це,спитай своїх батьків і родичів хочаб тих хто близько біля тебе,я так думаю не всі вони в україні живуть...напевне від доброї волі не разом...бовдур.
Відповісти