Усіх кличуть їхати колядувати додому до Клімчука

Усіх кличуть їхати колядувати додому до Клімчука
Влаштувати своєрідне нагадування про акції протесту голові Волинської облдержадміністрації Борисові Клімчуку пропонують, відправившись з колядками до його будинку.

Такий заклик поширив на форумі «Луцька дошка» користувач з ніком olsad.

«Якось читаючи новини зловив себе на думці: а чому це Луцьк такий пасивний в соціально-політичній діяльності? Практично щодня щось відбувається в Києві, Львові, Тернополі, ба навіть у Донецьку, Харкові й Одесі. У нас же чомусь стуканина по клавіатурі - єдина форма протесту. І мені стало соромно, що я теж такий задрот, який сидить в теплі перед монітором», - пише читач.

«Власне, пропоную взяти приклад і на різдвяні свята навідатись на автомобілях в гості до нашого любого губернатора, який, судячи з останніх інтерв'ю, із зони комфорту так і не вийшов», - пише чоловік.

«Офіційно - їдемо вітати з Різдвом, поколядувати... Питання поставити. От мене наприклад цікавить за які гроші організовувався антифашистський мітинг, антимайдан. Чому на зарплати грошей немає, а на вітальні білборди є. І ще багато чого», - каже ініціатор «губернаторового колядування»

Запрошуючти долучитися усіх бажаючих, організатор пропонує збиратися у четвер, 9 січня о 18:00 на парковці біля гіпермаркету «Епіцентр», адже там велика транспортна розв'язка і багато місця.

«20 хвилин організаційних питань - і вперед. По можливості з собою брати різдвяну символіку - зірки, вертепи, свято все ж таки», - нагадує організатор;

«Станом на зараз (вечір понеділка 6 грудня – ред.) є 4 автомобілі, готові взяти участь. Хто без авто - приєднуйтесь, думаю знайдемо, як підвезти», - каже чоловік

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 58
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я вам покажу!!!
Мєнти вам покажуть де раки зимують!!!
Відповісти
що ти можеш показати?
що менти можуть показати?
не сміши ))
Відповісти
Та я вас всих у Сибір!!!
Та мєнти вас покоцають!!!
МАААААААААААААЛЧАААААААААТЬ!!!
Відповісти
Христос Народився!
Всіх зі святом!
Відповісти
Славімо його! Вас теж зі святом!
Відповісти
Славімо його!
Відповісти
О, Червона шапочка майдану з"явилась...
Відповісти
Гайда всі в Ліпіни))))
Відповісти
А чому не 8 го? навіщо до 9 го тянути??????
Відповісти
Клімчук нормальний мужик, приципились до нього ....
невже неясно що місцеві депутатчики використовують ситуацію з євромайданом, задля досягнення своїх інтересів на волині !

СТУДЕЕЕЕНТИ , ВАМИ МАНІПУЛЮЮЮЮТЬ !!!
Відповісти
Дак поколюдувати можна приїхати)))
Відповісти
якщо приїдимо посівати це не означає що хтось якись мужик) Чи вже заборонено їздити доносити слово Боже!
Відповісти
Тож нормальний, тому поїдемо, поколядуємо хорошій людині)
Відповісти
Очєрєдний сраколиз? Клімчук твій родич чи на нього працюїш, га??? Нечисть!
Відповісти
теж "маніпулюють", бо кришує Кандибу з Горгутом.
Відповісти
Правильно! Я теж кажу, що мужик я нормавльний! Нормальний я мужик!
Відповісти
8 го в середу на 18:00 можем підтримати 5 атомобілів!
Відповісти
Змініть дату будь- ласка!! і напишіть в статті що 8.01 на 18:00
Відповісти
не плутайте людей, почалося все з форуму і дата 9.01 в четвер на 18:00
Відповісти
Колядувати не гріх!
Відповісти
В вк є група автомобілісти Луцьк приєднуйтесь домовимся хто поїде!!!
Відповісти
і до мене зайдіть,я теж не проти послухати колдки такої компанії
Відповісти
адрес пиши!
Відповісти
Не пиши під чужим ніком
Відповісти
olsad-у перекладі осел!:)
Амністуй не амністуй - всеодно отримаєш...!!! Чергова партія для міліції і прокуратури!
Там ще один гарний "кліент" є:(klikl) (обговорення події тут, а не в коментах на волиньпості
P.S. там можуть писати засранці, які хочуть заплутати нас і розбити на групи)
Ну якраз на зупинці біля Епіцентру всіх і пакувати!:)
Відповісти
Увага!
працюють тролі з держадміністрації
А до Бориса Клімчука обов'язково поїдемо і 9 го і в інші дні.
А тепер до троля МВС olsad у перекладі з ментовскої чи з якої осел?
Осел це ти бо у таке свято за 30 срібників продаєш країну і її майбутнє
Відповісти
А ви за скільки хочете америкосам продати?:) То будем жорстко "торгуватись", за безцінь ніхто неньку не віддасть!:)
Поки 1:0 на користь Путіна, а ваш "банкомат" до 2015 ще будуть поповнювати, а там побачимо!:)
P.S. Нема дурних з адміністрації тут ще коменти писати, свято!!!:) А от ти так "працюєш", що аж фуфайка загортається, мозолей ще не натер?:)
Відповісти
ой як страшно))
Відповісти
То ж казали, попереджали, що забагато днів для святкувань, от і гребе "організаторів" на різні акції!:) Ну нічого, це швидко виліковується!:)
Відповісти
Клімчук же не львівський суддя Зварич, щоб у нього "колядували" жебраки. - Йому інші "наколядують".
Відповісти
До автопробігу до Клімчука всі вступаєм в групу автомобілісти Луцьк в Вконтакті! Буду радий всіх бачити! Там обговоримо всі моменти!
Відповісти
Так колядують, щедрують 7, 14, 19! Щось ви попутали, чи так бухнути скоріше хочеться?:)
Відповісти
ПРИЦИПИТИСЬ може банний листок до сраки, а до Клімчука можна причепитисьчи вчепитись.
Відповісти
Пані фаріон ви ?
Відповісти
Ну так все правильно, прицепились як листок до сраки
Відповісти
МАЙТЕ СОВІСТЬ ,,,,
Відповісти
Що привезе з Києва,то відмиє
Відповісти
а якщо клім вийде і всім цукерки роздасть, цікаво, їсти будете?))))))
Відповісти
давайте до Горгута дружно сходимо, накрав немєрєно - може поділиться.
Відповісти
https://www.facebook.com/groups/AUTOMAIDAN/
Відповісти
Лікарю, З Різдвом Христовим!
Відповісти
Модер, чим Лікар не вгодив?
Відповісти
До горгута та до марти ще заїдимо, пишу їх ім'я з маленької тому що позоять Україну.
Відповісти
Дайте людині спокій...Хоча б у свято!
Відповісти
це ж всього навсього колядки, поспіваємо, привітаємо нашого царя)
Відповісти
Гайда всі в Ліпіни
Відповісти
Чекаю, чекаю на вас, дорогенькі... Постілька готова.. та й сорочечки... Мо й по цукерці дам...
Відповісти
Всіх з новим роком всім радості щастя і достатку як в Клімчука))
Відповісти
Воно і видно, як не було розуму у тих українців, то ТЯК не добавить то точно!
Відповісти
що клімчук? від переляку почав анонімно бєса гнати?))
Відповісти
Чого тебе лякатись, якщо ти лише до 3-х рахувати вмієш?!:)
Відповісти
Скільки цікавого я сьогодні прочитав, особливо в коментах на ВП і ВН. Там навіть якийсь олсад щось писав, потім правда пропав десь. Власне до чого я - не ведіться на всі висери там. Їдемо 9-го о 18-00. Запрошуйте друзів знайомих,.. велосипедистів, пішоходів. Друкуйте свої послання, я думаю їх накопилось чимало. В любому випадку - нічого кримінального ми не робимо.
Але коли зробимо... вже пізно буде!:(
Відповісти
Самий головний висер - це olsad на LutskBoard, який з подачи Пащенка організовує ці всі "акції"! А біля Олімпії не хочете акцію провести, як Пащенко обманює дітей та їх батьків, які в його Олімпію ходять? Не дарма всі тренери з тенісу від нього пішли!:) А оплату за секції через касовий апарат проводити потрібно і податки платити, а не дружину підсилати плакатися!
Відповісти
;)
І Вас зі святом Різдва Христового!
Відповісти
ШКОДА ЩО ФІЗИЧНО НЕ МОЖУ ПРИЄДНАТИСЬ...ТІЛЬКИ ГНАТИ В ШИЮ ЙОГО ТРЕБА,А НЕ ВІТАТИ..
Відповісти
Хлопці, не забудьте хоть яку колядку вивчити толкову, шоб не впозорились там)
Відповісти