Стильний Луцьк. Портрет дня: Захар Демидюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Захар Демидюк
Захар Демидюк, учень, 12 років

Захар навчається у 22-ій школі в 6 класі. Він займається бальними танцями та футболом. А ще - у школі постійно ведучий на різних концертах.

Любить джинси, спортивні куртки, кросівки, однак каже, що все залежить від події: це може бути або стиль кежуал, або ж просто спортивний.

«Люблю одяг зручний. Ще мені зараз дуже подобаються шапки з балабонами, кажуть, що вони зараз модні», - розповідає Захар.

Хлопець їздить з батьками у Болгарію, Грецію, Туреччину – там і купують одяг. Також хлопець разом із мамою підбирає собі одяг і в луцьких магазинах.

Захар розповідає, що коли виросте, хоче одягатися гарно і зі смаком.



Коментує образ модельєр-дизайнер Анна Дідух:
Досить добре. Приємно, що гармонійно підібрані яскраві кольори, які підтримують загальний образ. Відчувається, що такий одяг допомагає герою бути більш розкутим.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
рібітьонок, що тут скажеш) мило посміхається, тільки от сережку б я забрала
Відповісти
Моя рідненька 22 школа... Уявляю, як учителям мабуть непросто з таким стильним учнем.
Відповісти
Сєрцеєдом виросте) Сумку б поміняти. Флаг той нині не в моді
Відповісти
провал
Відповісти
Маладой пацан запах папірос...
Починається підлітковий вік і нереальне бажання пови$о6уB@тись.
Всі такими були, це норма :)
Відповісти
крутий
Відповісти
Це жах,на що дивляться батьки,з дитинства формується дитина,і ким вона виросте?Це не хлопець.Висновок:в піч!
Відповісти
Слухай Адольф на себе глянь ))) ти то точно в піч )) хлопець круто одягається ))
Відповісти
Шутіш, Адольф? Арійське дитя, всьо як ти любішь.
Відповісти
Гарно!
Відповісти
Що гарно? Дитя розцяцькане
Відповісти
Ти дитя розцяцькане , а пацан вдіваєтбся як хоче ) як на мене круто
Відповісти
НЕ приємно читати такі коментарі , але щоб когось засуджувати потрібно подивитися на себе )))) я нікому не бажаю зла , думаю ви мене зрозуміли !
Відповісти
ахахахахахах кицю заспокійся
Відповісти
круті кроси) це добре що Захара цікавить те в чому він одягнений...видно дуже охайний хлопець
Відповісти
Сумку прибрати, шарф замінити на однокольоровий, кофту змінити.
За багато кольорів! В загалом добре.
Відповісти
І тобі, малий, тут поганого ніхто не хоче)) Сам знав на що йшов. Нас хлібом не корми, дай когось обговорити)
Відповісти
Кеди то базарний китай
Відповісти
На свої чоботи подивись
Відповісти
кроси зачьотні, сумка не в тренді, інше - не примітивно, вже добре.
мАлАДьож....))
але думаю, що в школу так вдягнутим ходити не варто.
Відповісти
Дитина їздить з батьками по закордонах, одягається за їх гороші і при чому тут стильний Луцьк? До Луцька йому ще треба дорости. Може назвіть "Хто крутіший за батьківські з гроші?"
Відповісти
за чужі гроші всі круті, не тільки діти, влада теж не на свої жирує.
Відповісти
рахувати чужі гроші – це погано і не етично
Відповісти
Добре, що є батьки, відповідно є можливість подорожувати, багато бачити, відповідно гарно одягатись. У мене ж 2-є синів, 1700 зарплати,730-допомога на дітей (я вдова), комуналку плати, в школу на харчі, фонди..,про брендовий та стильний одяг з нашими ЦІНАМИ!!!можна лише мріяти, як попелюшці, хоча мені 35, одягаюсь просто, багато чого просто доношую, підшиваю. А молодший син доношує речі старшого, хоч і не брендові. Головне виховати дітей людьми, навчити їх цінувати правду, бути ЛЮДЬМИ і не втрачати гідності. За усіх дітей, відповідаємо ми батьки! Моя думка - сережка це лишнє!..
Авторам: розкажіть не тільки про брендових!, а й про звичайних ЛЮДЕЙ Луцька, з великої літери, які про себе не заявляють і не дуже виділяються з натовпу.
Відповісти
а мені здається, що це ще одна жертва лахоманії, культу речей. Батькам потрібно виховувати різнобічно розвинену особистість, а не стильну пустушку!!!!!!
Відповісти
мені здається, що він класно та зі смаком вдягаєтьсь))
Відповісти
Класно одягається але от не треба розцяцьковувати дитину!Хоча гарний хлопчик)
Відповісти
харош малий класно вдягаэшся!)
Відповісти