Положинський переконаний, що стояти на Майдані немає сенсу

Положинський переконаний, що стояти на Майдані немає сенсу
Музикант Олександр Положинський, який одним з перших вийшов на барикади Євромайдану та закликав до мирного протесту, зараз розчарований діями, які відбуваються у центрі Києва.

На думку Положинського, до ради ВО «Майдан» увійшли не всі ті люди, які були б гідними представляти інтереси українців, ‒ пише ТСН.

«Та картинка, яку я побачив на тому засіданні ради, на якому я був, дуже мені нагадала те, що відбувається у Верховній Раді. Я багато років кажу, що не бачу себе у складі Верховної Ради, тому що просто не витримаю тих умов, в яких там доводиться працювати. Відтак, навряд чи я зможу довго протриматись і в раді «Майдану», ‒ заявив про своє прагнення вийти з ради лідер «Тартака».

Не влаштовують Положинського і цілі, задекларовані в статуті ВО «Майдан», адже музикант не бачить, які відбудуться зміни, якщо до влади прийдуть інші політики. Зважаючи на це, Олександр впевнений, що стояти на Майдані сенсу немає, а треба розробити чіткий план дій і організовувати локальні протести.

«Я чесно кажучи, вважав би за доцільне після різдвяних свят акції на Майдані згорнути. Але виключно за умови, що ми будемо чітко знати, що ми робимо далі. Тому що якщо не маю чіткої конкретної відповіді на це питання – краще стояти», ‒ запевнив музикант.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пізнувато, але молодець
Відповісти
"краще стояти" ‒ запевнив музикант.
Відповісти
Все правильно сказав. Опозиція в черговий раз показала, що ні на що не здатна, окрім як махати прапорами, після декількох чарок пісні співати і валити пам'ятники...
Відповісти
То і не новина, ми також не сильно підримуємо опозицію, Майдан існує за своїми провилами які створили вільні люди, а це головне.
Відповісти
Тільки хто тим людям на Майдані щохвилини зі сцени мізки "полоще"?!!!
Відповісти
полощуть мізки антимайданівцям і всім бюджетникам. а ми колядки слухаємо.
Відповісти
Колядуй не колядуй, а отримаєш ти...!!!
Відповісти
ну да, той самий х... що отримали ви на антимайдані ))))
Відповісти
На антимайдані ми отримували гроші.
Відповісти
о да, бачили ))
https://www.youtube.com/watch?v=lR-sxsxaomo
Відповісти
Яків все це так, але якщо немає "пеньонзів", то немає і кохання.Без грошового забезпечення - ніц не буде. Це класика.
Відповісти
Майдан існує, і ні в кого грошей не просить, вільні люди самі дають.
Відповісти
Ага. І люди дають, і США і буржуї з Європи опозиціонерам долю засилають, щоб з Росією боротися. А опозиціонери як бачать, що людей на майдані меншає - підтягують з периферії людей за пару сотень гривень, безкоштовні харчі і 50 грам.
Відповісти
лизнув Янику в дупку? раденький що дурненький?
ти мож писати скільки завгодно, народ правду знає
Відповісти
Правда очі коле що так ричиш, бо так і є і всі про це знають і бачать!!! І будемо писати і відповідати на той бруд, що ви тут несете, людей ображаєте і брешете на кожній літері!!!
Відповісти
ти такий самокритичний на рахунок своєї брехні. сідай 5 )
Відповісти
Нормальний мужик Положинський, в любому випадку гнати банду зека подалі від народу!
Відповісти
Коли гнали банду він стояв кричав , "НІіі ніі нетребаа це провокаціііяя"
Відповісти
гнали провокатори а не народ, не будь бараном в котрий раз!
Відповісти
СЕНС БУВ КОЛИ ВІН БАНКОВУ РОЗГАНЯВ .... ТЕПЕР НАЧУВАЙСЯ МУДАК
Відповісти
ну зрештою, якщо ти таку людину обізвав мудаком, то ти не провокатор, ти супер-мудак)))
Відповісти
Людина тверезо мислить і бачить хто на сцені Майдану волає і чого хоче!!! Мізками треба думати, а не шлунком і дупою, чоб потім тих що на сцені не приходилось, не то що бульдозером, а БТРом викурювати!!!
Відповісти
ми показуємо теперешній владі, але і даємо зрозуміти тим хто прийде, народ- ось влада, і тільки ми вільні люди тепер можемо вирішувати все!
Відповісти
Ага. І при періоді овоча Ющенко, після помаранчевого майдану народ теж був владою..
Відповісти
не будь бімбою Азіровим що весь час скигле про попєрєдніків
Відповісти
Більше всього про папередників Юля горланила, всю свою каденцію!!! Но за цей час жодної школи не побудувала, жодного дитячого садка, а все виношувала плани, як на "трубу" сісти - ось і сіла!:)
Відповісти
ну да... ну да...
Азаров: "страна на данном этапе находится на краю экономической пропасти.."
Багато уряд наробив для людей, ох багато, покрещення вже сьогодні.
Креще помовчи і не позорся!
Відповісти
Ко-му ти чешеш???!!! Розказують тобі у барі або подворотні Вітіви, Гузі, Шиби, Яйценюки, Тягнибоки... що вони "народ" і що треба вам на Майданах робити!!! Хоч би вже мовчав про народ!!!
Відповісти
тобі чесати не буду, все одно мізків не маєш. А народ не обманеш, он вже і в Донецьку люди встають, і в Дніпрі і в Харькові, народ бачить і робить висновки.
Відповісти
Народ вже обманули у 2004-му, а зараз просто оболванюють!:)
А ти ще за малий виріс, щоб мені "чесати", почешеш коли скажу!:) Ти ще на каку буба казав, коли я вже заводи, школи, садочки... будував! Хамидло!!!
Відповісти
ти буба, знаю як будували, крали на ліво на право
Відповісти
тужуркє з маузером?товаріщ берія прості
Відповісти
молодий палішук ждьот теплого місця біля кліма..
Відповісти
Навколо будь-якої ідеї,гарна вона чи погана,завжди крутиться натовп дармоїдів,ніби біля бочки з пивом.Потім до ідеї примазуються всяка непотріб і аферисти,заінтересовані тільки в тому,щоб нажертися самим та залишити дітям де-що в банках Швейцарії.Сашко 100% має рацію!
Відповісти
пояснив що не родився ще достойний..треба працювати в гної по коліно за хліб та ждати тігіпка-2.всьо чотко
Відповісти
на одному рівні розвитку а десь там людина де зберігся заповєднук ссср (східна) УКраїна ще не перейшла той рубікон невозврата в радянщину.нема двох Україн є одна яка була довше в окупації та тяжче прощається з союзом.є друга.майдан зараз треба більше для вирівнювання .для цивілізаційного вибору а не залишання з мєсними байками з обкомівскіх склєпів східної України.ЯК БИ ВСІ ТАКІ БУЛИ ЯК ПОЛОЖИНСЬКИЙ ВСЕ Б МОЖНА БУЛО ПРИСКОРИТИ ПО ДНЯХ..а так ще роботи і роботи..але кінець в кінці тунелю вже видно
Відповісти
Майданівці включите мозги!!!!!!!
Відповісти
антимайданівці включите Мозги!!!!!!
Відповісти
музиканти..музиканти...ви ще недокінця усвідомили що ця влада прийшла сюди назавжди..вибори ,скупка..політичну партію,тоталітарну,президента який тримає під своїм крилом сотні тисяч військових та міліції,всі суди разом з верховним скинути разовими зборами громадян..на нього працюють сотні тисяч офіційно..робіть організацію музикантів чи кого координуйте самі..
Відповісти
Я за зміни в Державі і не так важливо на Майдані я чи у кімнаті, але за зміни без Януковича, Азарова, Тимошенко, Яценюка, Тягнибока, Кличка, Турчинова, Захарченка, Пшонки, Бондара, Шиби, Гузя, Вітіва, Пирожика... БЕЗ НИХ!!! А поки так не виходить!:( З початкового-молодого Майдану зробили і перетворили як це "шершень" написав! То де сенс???!!!
Відповісти
хочете?свій путь?свою "червону європу".ригівські тролі всі країни які з радянського табору стали цивілізованними,а їх десятки,пройшли одинаковий шлях люстрації,публікування списків позаштатних співробітників спецслужб тоталітарних режимів,повного звільнення судей та прокурорів...різниця в формах була але в суті та методах ні.а ви з азарівим та ко. розказуєте темним про винайдення українського велосипеду який здивує світ...люди які повністю розвалили навіть саму суть державних органів зараз розказують знов про пришестя комунізму та голод в європі.сіють безнадію серед людей..мол всі крадуть..доля така..що тут поробиш-ці накрали будуть менше красти..прийдуть другі поновій почнуть..йди працюй не дивись на те все бо їсти не буде що...всі однакові то там в польщі ,в америках а тут нам така судьба..хто незгодний свалюйте..народ хоче стабільності.адже суть влади всієї що тут є і була -красти..А ЯК ЖЕ СВІТ?ЄВРОПА то дорогий ресторан куди вже йдуть з грошами поїсти.то ви з пеленок там(не тролі)..для вас то кабак..і тваші наймити та раби дивлячись на вас тільки про кабак і думають..вот такі цінності...вот такий він світ..один кіріл..один путін..
Відповісти
У всьому світи з корупцією ще ніхто не впорався! Скрізь крадуть і будуть красти, але там крадуть з розумом, а наші міру втратили! Але нові, хто прийдуть, те ж саме будуть робити - от вона правда!:(
Відповісти
ой навряд чи вже будуть, тоді народ мирним протестом не стане. а стане на вили брати
Відповісти
всюди люди приходять до власті щоб красти.а решту йдуть на роботу до них щоб бувально мати що їсти і чим прикрити срамні місця.і тільки павло з ключами та з крилами може колись щось змінить...ти для аліків оце все пишеш чи для віддалених сіл?там інтернета нема -мартинюки вже розказали до тебе..ти що думаєш що тут на волині одномозгі савєти як в вас там в заповєдніках біля усскіх?чи це лоліта конанович-православнокомуністичне дзержинство з диким капіталістичним уклоном?
Відповісти