Луцький Євромайдан планує пікетувати будинки правоохоронців

Луцький Євромайдан планує пікетувати будинки правоохоронців
Активісти луцького Євромайдану хочуть влаштувати пікет будинків прокурора Волині Андрія Параки і начальника МВС Волині Олександра Терещука.

Про це розповів учасник луцького Євромайдану, депутат Волиньради Ігор Гузь 9 січня.

«Ми з понеділка запускаємо контракції конкретного масштабного громадського тиску на працівників прокуратури, міліції, які сьогодні по суті, суб’єктивно, стали злочинцями, тому що не виконали Закон України про «амністію» активістам Євромайдану», – пояснив Ігор Гузь.

Що це будуть за заходи, за словами євромайданівця, повідомлять згодом.

«В деякій мірі вони будуть співзвучні тим заходам, які є в Києві. Зокрема, я думаю, що представники нашого Євромайдану і Автомайдану будуть пікетувати будинки, де проживають керівники правоохоронних органів і органів державної влади в нас на Волині», – додав він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обовязково заїхати в Боголюби до головного судді апеляційного суду. Ви від теї "хатинки" царської прозріїте, мабуть в Захарченка і то бідніша)
Відповісти
разом ми сила, разом ми вільний народ, разом ми переможимо банду зека!
Відповісти
Запасайтесь вазеліном. Скоро буде громадська антиакція.

Відповісти
ой, як страшно))
Відповісти
це типу антимайдан проплачений? ))
Відповісти
А як пройшло розрекламоване колядування (ой вибачте пікетування) Клімчука?
Відповісти
Хм... Мазохісти?
Чи хочуть наколядувати додатково ще пару кримінальних статей, які не підпадають ні під які амністії, чи штрафів ?
На стільки велике бажання вхопити ще пару черпаків піару?
Відповісти
не мозохісти.бо живе гузь за які $...
Відповісти
ви ще не в білому??тому ми йдемо до вас!!!....логика та сама....
Відповісти
гузь-клоун
Відповісти
А під свої "хатинки" Гузь, Шиба, Бондар і інші "херої", що бігають до прокуратури за закриттям по них кримінального провадження, не хочуть побачити Антимайдану? Якого чорта претесь до приватної власності людей?! Ви чому нарушаєте Конституцію?! Чи для себе все, а для "ворогів" Закон?! Більшого бруду, чим ви налили на себе тим МайДауном, не треба! Щоб ви вже не розповідали про свою "боротьбу з пандою" - ніхто вам не вірить! Ви Януковичу зробили такий чудовий піар, що він і не надіявся - тепер за нього буде голосувати кожен, кому ви стали ненавистні своєю тупістю, жлобством і невіглаством!! ІДІОТИ!! Прос....ти знову все на світі!!
Відповісти
о да о да, цікаво тільки чому люди вже і в Донецьку. і в Харкові і Днвпри починають так гнати на Яника, що він ховається від власного народу за 5 метровим забором
Відповісти
як можна дармоідів-махновців які прагнуть безвладдя-анархизму заради збагачченя американскіх корпорацій називати актівістами.перевертні як бондар та гусь багато для людей зробили як були при кориті.всі бачили як ці перекормлені жеруть ковбасу а поруч голодні пенсіонери але можливо налькович від голоду так здувся
Відповісти
"всі бачили як ці перекормлені жеруть ковбасу а поруч голодні пенсіонери " це ти про уряд і Азарова?
Відповісти