У VIP-монастир на Волині навідуються президенти і «сестра Оксана»

У VIP-монастир на Волині навідуються президенти і «сестра Оксана»
Жіночий монастир у селі Зимне Володимир-Волинського району відомий тим, що у своїх стінах збирає чимало VIP-персон.

Так, у 2013-му монастиреві подарував дзвона Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, пише Волинська газета.

Тут любив (чи й любить) бувати Президент Леонід Кучма. Подейкують, що він ночував у окремому приміщенні на території монастиря, через що оселю нарекли «Кучмовою хатою».

Якось разом з Кучмою у зимненській обителі вечеряв Президент Польщі Олександр Квасневський та був шокований, коли дізнався, що перебуває у …жіночому монастиреві.

Сюди часто навідувався екс-прем’єр-міністр України Юрій Єхануров (який, до того ж – нововолинський зять).

Торік на Різдво тут гостював Віктор Янукович.

А у 2014-му на Різдво 7 січня у монастир приїздило відоме в Україні подружжя – екс-глава Адміністрації президента Віктор Медведчук і телеведуча каналу СТБ Оксана Марченко.

Щодо Оксани Марченко, то вона приїздить у Зимне регулярно,

Про один з її візитів сюди ще у 2008 році розповіла Gazeta.ua Тоді Марченко приїхала на Волинь на день Зимненської чудотворної ікони Божої Матері. Образу понад тисячу років. Місцеві вважають, що він зцілює від ракових хвороб та безпліддя.

Марченко прилетіла до Рівного власним літаком разом з подругою Яною, до монастиря добралася автомобілем.
Жінка вистояла на ногах ніч: акафіст опівночі та о другій ночі літургію. Після ранкової служби о дев’ятій причастилася у митрополита Володимира, який саме правив тут літургію.

Марченко була у легкому чорному плащі з каптуром. Трусилася від холоду, руки тримала в рукавах. На ранковій службі стояла між настоятелькою монастиря Стефаною та монахинею Миколаєю.
Оксана Марченко обідала з черницями і поїхала з монастиря разом із митрополитом Володимиром. До Києва вони полетіли літаком Марченко, бо митрополит запізнювався на візит до Єрусалима.

Настоятелька Стефана розповіла, що дружина Віктора Медведчука приїздить у монастир з 2000 року – з часу, як познайомилася з ігуменією. Вони познайомилися в Києво-Печерській лаврі на прийомі в митрополита Володимира, коли Марченко прийшла привітати Блаженнійшого із Пасхою.

Настоятелька розповіла: «Оксана знала про наш монастир. Тут працює офтальмологічний кабінет, де іноді приймає лікар Олександр Риков, а Оксана Марченко — його пацієнтка. Він розповів їй, які у нас трапляються дива. На прийомі Оксана підійшла до мене. Каже: «Я вас знаю», а невдовзі приїхала в Зимне».

Монахиня назвала Оксану Марченко глибоко віруючою людиною.

«Я порівняла би її із княгинею Ольгою. Нашій обителі багато допомагає. 2004-го із чоловіком зробила капітальний ремонт і розписи у храмі. На Різдво та Новий рік Оксана завжди передає подарунки черницям. Вони її називають сестрою», - сказала настоятелька.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
наші спасителі.їх посланці
Відповісти
Зараз заплачу... побудували особняки на місці дитячого санаторію, намагаються відкупитися від гріхів подарунками монастирю. ЛИЦЕМІРСТВО!!!!
Відповісти
там усскій дух там там уссю пахнєт
Відповісти
(Квасневський та був шокований, коли дізнався, що перебуває у …жіночому монастиреві.)-у самого захудалого президента есть СБ и служба протокола,и писать что он не знал куда едет.очередная ̶простит журналистская фантазия.
Відповісти
а на сцені х-фактору ця благочинна "сестра" у такому відвертому одязі, що у монахинь, напевно, волосся дибки встає!
Відповісти
У декого навіть і на голові...
Відповісти
волосся дибки встає -- зверху чи знизу???
Відповісти
На себе подивись, сама у чому ходиш, теж мені мати-Тереза вишукалась!:)
Пішла "розкрутка" теми... Написали про Медведчука, так далі дали команду "крутити" тему і паплюжити вже і церкву! Нічого святого у вас нема!!! Ганьба!!! І це журналісти? Давно казали, що це "створіння" Пащенка зі збродом недоумків!!!
Відповісти
поїдь ти туди .тусани з митрополитом...текст весь читай.чи то те місце де для світських львиць устоюють презинтації?хто така вона в духовному світі ?бабла подкінула ?привикли такі як ти всім лизати..смисл шукаєте щоб язик гордо держати..Марченко була у легкому чорному плащі з каптуром. Трусилася від холоду, руки тримала в рукавах. На ранковій службі стояла між настоятелькою монастиря Стефаною та монахинею Миколаєю.
Оксана Марченко обідала з черницями і поїхала з монастиря разом із митрополитом Володимиром. До Києва вони полетіли літаком Марченко, бо митрополит запізнювався на візит до Єрусалима.

Настоятелька Стефана розповіла, що дружина Віктора Медведчука приїздить у монастир з 2000 року – з часу, як познайомилася з ігуменією. Вони познайомилися в Києво-Печерській лаврі на прийомі в митрополита Володимира, коли Марченко прийшла привітати Блаженнійшого із Пасхою
Відповісти
да в ним там просто розбещення, закриваються в келіях і моляться))
Відповісти
а що там крутити, і так понятно. медвечук злодій і вбивця, от і відмолюють гріхи
Відповісти
Це осине гніздо на Волині облагороджене не одну подачку він українофобів різних мастей.Вони певне надіються за крадені гроші відмолювати свої страшні гріхи...Не вийде!!!
Відповісти
Коли вже нарешті такі, як Марченко, будуть
допомагати нашим українським церквам та монастирям,
а не тим, що мають лейбл МП.
Відповісти
...сестра Оксана."Брати" Медведчук, Клімчук, Янукович, Кучма,Пшонка, Ковальчук, Саганюк...Це неповний список унікальних прихожан цього монастиря.Чомусь це місце полюбляє все антиукраїнське та олігархічне кодло?
Відповісти
...А КАЦАПИ НЕ ВГАВАЮТЬ
ВСЮДИ НОСА СВОГО ПХАЮТЬ.
ПРО ЇХ ОЧІ ЗАВИДЮЩІ,
ПРО ЇХ РУКИ ЗАГРЕБУЩІ
ЗНАЄ ВЖЕ ЛЕДЬ НЕ ВЕСЬ СВІТ.
ТА КАЦАПАМ ЗАВЖДИ МАЛО,
ТО ТАКИЙ ВЖЕ СУЧИЙ РІД.
Відповісти
Про СУЧИЙ РІД.-это Вы своей маме поведайте
Відповісти
що, правда в очі коле?
Відповісти
Нічого дивного .Тут всі "авторитети" збираються.
Відповісти
акі дівно чекісти пают.а труп леніна которий лєжіт на площаді нє мущаєт кіріловцев?как православний сімонєнко трактуєт єнто?гдє нужно вєшать крестік камуністу-возлє звєзди крастной ілі поніже?ікони сталіна в церквях рускіх когда начнут міроточіть?являєтся лі росія наслєдніца (офіціальная позиция) ссср наслєдницей "подвигов " сотен тисяч НКВД-стов коториє в "лучшиє" свои времена єщьо сразу послє революции растреляли десятки тысяч священников для торжества красного терора...как красниэ знамьона и лики савэтских военначальников сочетаются с обрядами РПЦ?виноваты ли совэты в смерти царской семьи или они сами..
Відповісти
Зимненський монастир розкручуть відомі і обціловані в Кремлі православні брати і сестри, оскільки він є найзахіднішим форпостом Московського патріархату. Колись цю роль відігравав Почаїв, а тепер його підсилює Володимир-Волинський. Настоятелька цього монастиря є однокурсницею Кирила(Гундяєва) і це не випадково. У неї особлива місія і підтримка Кремля. Звідси і всі ноги ростуть - високопоставлені злодії і україноненависники. Завдяки кремлівським грошам цей монастир і обновився у короткий період, як Грушівська ікона. Прости мене Господи, але така є правда! Бо на все Твоя воля. Амен!
Відповісти
ну давайте будем "раскручивать" собор в центре Луцка принадлежащий Московскому патриархату, который захватили в начале 90-х рейдеры из ОПГ "Филарета" (Денисенко) под названием УПЦ КП )))) - по сравнению с "Филаретом" и его мошенниками на доверии, рейдеры распилившие в 90-2000 заводы-параходы на Украины выглядят просто мелкими аферистами ))))
Відповісти
а давайте!!!!!!!
Відповісти
А там розкручувати нема що... В нього крім політ.агітації жодних дій, гідних християнина. Ні фондів, ні допомог нужденним, ні пожертв у дит.будинки...нічого.
Відповісти
а в Кіріла все є, і русській мір є, от тільки совісті немає
Відповісти
А хто про Кирила говорить?
Відповісти
комуністи тільки про нього.до речі він голова РПЦ в яку входить цей монастирь..
Відповісти
Цей монастир знаходиться під юрисдикцією УПЦ під головуванням Митрополита Київського і всієї України Володимира. Офіційний статус Української Православної Церкви - самокерована, з правами широкої автономії. УПЦ, на відміну від УПЦ КП, визнана усіма Помісними Православнми Церквами світу, чим зберігає принцип Соборності, заповіданий православним християнам у Символі Віри.
Тому, УПЦ КП, в даній ситуації, згідно слів святителя Василія Великого - "самочинне збіговисько" і всі посягання і намагання довести свою правельність представниками вище згаданої конфесії залишатимуться тільки на рівні балачок.
Відповісти
широко автономний?в білорусі не давно просто прислали митрополита з москви.старий спочив.нового довго вибирали..і не вибрали самі..приїхав з москви високопоставлений піп який пару років назад розсуждав про те чому так захід нагло повчає росію..вона ж ядерна держава...і білоруська церква тоже "така ж автономна"..а перед тим за гроші москви поміняли в білорусі всі купола на церквах православних..бо не в "формє луковіци " вони були.."реставрували" під русскій стиль всі...тобто просто знищили частини історичних будівель..такі вот кіріли.православні можуть перевірити що я кажу набравши в гуглі певні запити.це те що відбувається зараз."автономія"
Відповісти
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25213551.html
Відповісти
В Білорусі екзархат, а це не автономія.Автономія полягає в праві мати власний Синод, самостійно обирати та поставляти єпископів, формувати монастирі, повністю керувати життям Церкви.
Але навіть якби УПЦ була в статусі екзархату, - вона всеодно б була кращою за УПЦ КП, оскільки навіть Білорусбка Церква визнана усім православним світом, а УПЦ КП не визнають навіть римо-католики.
І чого ж ви не згадуєте, як гарно Філарет, будучи екзархом РПЦ в Україні, співпрацював з КГБ, проштовхував "вєлікарусскіє ідєї" з комуністом Кравчуком і "гаваріл а том, што нікакова українскава язика за богослуженіямі бить нє может"?
Згадайте про ці речі і прикрийте рота, бо ваша некомпетентність в даному питанні очевидна.
Відповісти
те все вже офіційно пробував ліквідувати митрополит одеській агафангел і компанія при тяжкому стані Володимира.агафангел колишній член цк кпу україни якій взагалі не визнає самостійної державності навіть.про церкву мова не йдеться.не одноразово нагороджений Януковичем.цього року на день незалежності(!).цитати про галичину як українську Чечню цього комунсто пастиря на "єхо москви" розійшлися на ура по мордовіях.кожен бажаючий може паоцікавитись в гугл .а там таких багато.про Філарета як агента кгб відомостей тут ніколи не було.він колись в широкому годинному інтервю розказував широко про ту систему яка була в церкві створена при совєтах..про труди Алєксєя покійного..про труди та комерційну діяльність кіріла може почитати кожний.гугл-"нєхорошая квартіра" для патріарха кіріла ,"табачний бізнес РПЦ"...і т.ддержава має бути державою а не взалежності від прихоті людини в сусідній країні яка проголосила що в неї особливий путь розвитку,ну дуже відмінний від здорового глузду та цивілізації цього віку.а ти порівнюй ефіопів та туркменів.казахів та чукчів..тільки не за бабло і не на дєжурстві а сам для себе..бо такий брєд скоро надоїдає навіть поклоннікам місцевих поплавських..спитай коли слідуючий раз сестра ОКСАНА НА СВОМУ ЛІТАКУ КОГО КУДА ПОВЕЗЕ ПІСЛЯ БЛАТ ТУСОВКИ.МОЖЕ ТЕБЕ НАХАЛЯВУ ПРИХВАТИТЬ В КРАЯ ОБІТОВАННІ.як брата...а поки порівнюй ефіопів з казахами..
Відповісти
як в 2011 році один з найбільш можливих теперішніх майбутніх наступників голови упц(мп) розказує про державу Україна. http://www.pravda.com.ua/rus/news/2011/06/7/6275752/
Відповісти
В сім"ї не без урода...Що я можу сказати...
Відповісти
Але одна людина не може дискридитувати всю Церкву, а його слова не є офіційною позицією УПЦ.
Відповісти
там їх половина.митрополитів...одних..один чєчєтов,один єфремов,один азарофф,один Янукович а всі решту державними інтересами ,історією матеріальними цінностями не торгують..рядові члени хаоші..їх заставили..
Відповісти
Не відмолять вони свої криваві гріхи вже не заякі гороші
Відповісти
за захоплення собору мовчть.Прочитайте хто побудував ці храми і як московіти іх позахоплювали.А Тепер ті, хто представляе пяту колону москви іздить звіти туди здавати
Відповісти
ты только полякам об этом не говори - а то они захотят там опять костёл сделать )))
Відповісти
Як це низько зі строни ВП лізти в особисте життя людей. Ви перетворюєтесь на жовту пресу. Соромно за вас і шкода, що ви заради рейтингів готові розповісти хто якою білизною користується...
Відповісти
ты на Пащенко бочку не кати - он так видит "европейские ценности" )))
Відповісти
Воно і видно... Сумно за всім цим споглядати. Тим більше, коли людям починають лізти в душу. Чим вже Марченко не догодила? А монастир що не так зробив? Харчів на євромайдан не вислав?
Це негарно і нічим добрим не закінчиться.
Відповісти
сумуй і плач, плач і сумуй
Відповісти
Закрий свій рот, смердючий троль!
Відповісти
ти з собою розмовляєш?
Відповісти
нет - это ты сам с собой рАзмавляешь)))
Відповісти
Ага! З берегів Мальти українська "єуропйськисть" так проглядається...!:)
Відповісти
Як Вам не соромно? Вже й про церкву пишете непотріб! Вони гроші вкладають, бо відмолюють гріхи? Вони хоча б усвідомлюють, що грішні, а Ви і 10 грн не вклали в церкву. Писати такі статті-ганебно.
Відповісти
Покайся Свєтка, ібо грєшна!
Відповісти
цікаво.то тобі клімчук розказав?він зараз за батюшку?а походження тих грошей?тобто продаж індульгенцій РПЦ вже практикується повним ходом...сам миторополит приїде та матушкі хараводи з монахинями водити будуть при наявності облігацій казначейських..коли машинкі начнуть на день народження подганяти як ізвєстним попам виходцям з волині?індульгенція-набери в гугл мать..
Відповісти
випустило пізнавальний календар про Чудову людину йосипа сталіна.чи прислали вже в подарунок в той монастирь?повісили в келії? http://comments.ua/life/445787-rpts-vipustila-kalendar-so-stalinim-foto.html
Відповісти
телефедуча каналу СТБ Оксана Марченко.
Відповісти