У мерії Луцька - новий начальник

У мерії Луцька - новий начальник
В відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради змінився начальник.

Відповідне розпорядження 8 січня підписав міський голова Микола Романюк.

Від другого дня Різдва цю посаду займає Катерина Теліпська.

До того вона працювала провідним спеціалістом відділу промоції міста цього управління.

"Відповідно до статті 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” присвоїти Теліпській Катерині Василівні 11-й (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування". - йдеться в розпорядженні мера.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а хто був до того на цій посаді??
Відповісти
Тут була Наталія Бунда
Відповісти
Катеринка! Вітаю із заслуженим призначенням! Успіхів тобі у роботі і не звертай уваги на "мосьок", йди впевнено по життю.
Відповісти
наплевать...
Відповісти
Ото не везе Луцьку з туризмом. Міняються начальниці, як варта біля мавзолею в Москві.
Відповісти
А куди поділи "перспективну" бунду - випускницю інституту міжнародних зносин СНУ ім. Палиці? Дивні ротації...
Відповісти
А ти незграба, що знову мітиш на керівну посаду?
Відповісти
щойно відділ став управлінням, а людина кілька місяців пропорацювала спеціалістом, так уже й начальник відділу - щастить же декому, що тут скажеш, радій, луцький туризм! куди дивляться депутати? а міський голова?
Відповісти
відчувається велика жаба співробітників ЛМР. А ви спробуйте не анус лизати керівництву, а просто працювати на повну, може і з вас люди вийдуть.
Відповісти
А депутати та міський голова дивляться... де ж та Оля, в якій вона вигрібній ямі?! Щоб дістати її звідти, відмити від бруду та й поставити заступником міського голови.
Відповісти
Але ж то вже й заздрісно всім коментаторам. Люди добрі, одумайтесь, ви дійшли вже навіть до особистих образ. Громаду мають цікавити результати роботи. а не якісь плітки про ту чи іншу персону. Ганьба вам, ганьба.
Відповісти
Що нікчеми, від заздрості захлинаєтесь власною жовчю?! Хто працює, той і підіймається по кар'єрних щаблях. А псевдоморалісти та псевдопатріоти весь залишок свого нікчемного життя проведуть біля монітору, засалюючи клавіатуру та поїдаючи себе злобою із середини.
Відповісти
Які там заздрощі? Теж роботу знайшли. Попрацює, точніше посидить у кріслі місяць - другий, зробити ж нічого не зробить і давай сдєдующій. Це сама в ейфорії вважає всіх нікчемами. Побачимо через місяць, хто нікчема. Щось жодної КЧЕМИ на цьому місці ще не було. Шукайте профі, а не дівчаток для зігрівання крісел.
Відповісти
Зачепило!!!!!! То є надія,що із тебе вийдуть люди, якщо менше будеш розпускати соплі.
Відповісти
яка посада?
Відповісти
Катерина на своєму місці. Вона справді любить своє місто. Чого лише вартий її путівник «Луцьк. Прогулянки містом», виданий трьома мовами! Молодчинка, у тебе попереду ще багато перемог!
Відповісти
Катеринка, ти молодець!!!!!!!!!!!!!!! Так тримати.
Відповісти
Щоб найкраще дізнатися про людину - треба побачити, ЩО ВОНА ЗРОБИЛА. А то все на рівні бла-бла-бла. Де Катерина працювала до призначення? Що вагомого зробила, які має результати? Ось про це треба говорити. Доречі, скільки їй років?
Відповісти