Півсотні людей спробували розібрати барикаду Євромайдану

Півсотні людей спробували розібрати барикаду Євромайдану
Півсотні людей спробували розібрати барикаду Євромайдану, розташовану біля ЦУМу на Хрещатику.

Коли журналісти попросили активістів представитися, вони відповіли, що є жителями Києва і прийшла сюди самостійно, - пише ТСН.

Невідомі зібралися на Бессарабській площі, пройшли до барикади біля ЦУМу та спробували почати розбирати її. Однак цим діям запобігли майданівці, які вишукувалися щільним ланцюгом вздовж барикади.

Кияни нині відійшли убік.

Вони тримають плакати "Поважайте жителів міста", "Закон один для всіх", "Табір, пора додому!"

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це тільки початок.Скоро весь Київ почне збиратися щоб цей бардак розібрати.І це не провокація влади.Люди які прийшли мешканці сусідніх будинків.Багато хто показував свої паспорти з пропискою.Ім вже набридло жити біля цієї помийки що називається Євромайдан:)
Відповісти
паспорти з пропискою?де в ставропольському краї?дивись там вже уазік з "піротєнікою" десь може біля вашої фсбшної штаб квартіри стоїть..сматрі в камєру...наружного наблюдєнія чут-чут..нєпрогавь..
Відповісти
і правильно де таке бачино в центрі столиці бомжарню таку влаштувати розігнати їх давно вже потрібно і вони ще кричать що в Європу ми хочимо ...
Відповісти
емм... а краще хай з цілої країни зроблять "бомжарню"???
імхо люди не боялись відстояти право народу, покинули домівки, роботи, сім'ї, а ви тут ще смієте їх обсирати?? мені вас шкода
Відповісти
"посьолкі Донбасса" в гугл.там побачиш що тебе жде.там вони і при ющенку,і при Кравчуку робили.
Відповісти
http://censor.net.ua/photo_news/238839/umirayuschiyi_donbass_edinstvennyyi_biznes_razborka_nicheyinyh_domov_fotoreportaj
Відповісти
Нам також набридло жити у помийці, яку ви, ПіаРасти, зробили з нашої країни.
Відповісти
Знайомі з Києва розповідають, що всі бомжі, алкоголіки і безхатченки пропали з вокзалів, площ і переходів, бо всі перемістилися на майдан!
Відповісти
ну тож правильно там нахаляву покормлять тільки роби те що скажуть і все
Відповісти
Добре напевно знайомим твоїм живеться раз на бомжів і алкоголіків заглядаються
Відповісти
Ще й заплатять пару гривень...
Відповісти
На майдані не платять а ось на антимайдані платили і обманули людей)))
Відповісти
Ну, й дебіл!!
Відповісти
ну ну вже ми побачили чього вони добились за 1,5 місяця а нічього майже повний нуль і за Юлі вже всі забули мовчать нехай сидить далі да? а майдан загадили дальше нема куди розігнати всіх і на тому квітка
Відповісти
вже все.вступай в прррр
Відповісти
на все що розуму хватило написати?
Відповісти
йди в цільову аудиторію.спосіб законно скинути пр..зидента з його 60 тисячною армією та неменшою міліцією найдеться..процес йде.йди в народ на лавочку!не жалій печінкі для дєла партії страни совєтов.
Відповісти
Тии ну ну! Ти б краще му му підписався,бо справді схожий! Якщо ти такий телепень і навіть не розуміэш,що відбуваэться в державі,то краще помовчи і не показуй свою тупість! Як таких дурнів земля носить?!
Відповісти
ті 50 бомжів спочатку в себе в квартирі приберуть
Відповісти
антимайдан чи ба антибарикад назбирав аж 50 чоловік, більше не зміг)) влада вже раз їх намахала, да і люди бачать правду!
Відповісти
Поширюємо, роздруковуємо, розклеюємо!
Фотографії усіх "беркутівців", які били людей на Святошині (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
http://espreso.tv/article/2014/01/11/fotohrafiyi_usikh_berkutivciv_yaki_byly_lyudey_na_svyatoshyni_onovlyuyetsya
Відповісти
щось ви,123, вже забагато говорите.
Відповісти
ти камандір?кусюк кієвскій той?
Відповісти
http://i023.radikal.ru/1312/e7/38ff3d0cf7a6.jpg
Відповісти
в школі писати вже не вчать?
Відповісти
аж 50 чоловік прийшло))) Якби дійсно Київські нормальні хлопці то пришли би міліони. не розказуйте байок. Київські всі люди за ідею і за народ а ті 50 що прийшли напевно провокатори.
Відповісти
Дойшла інформація що в ОДА сидять клавотиски яких я називаю простітутоклавами, які друкують коменти на користь БП і Пр. так що робимо висновки)
Відповісти