Губернатор Волині подякував прокурору Луцька

Губернатор Волині подякував прокурору Луцька
Подяку голови Волинської ОДА Бориса Клімчука оголосили прокурору Луцька Сергію Даніліну (на фото).

Про це йдеться у відповідному розпорядженні губернатора Волині від 10 січня.

У документі зазначається, що Сергія Даніліна відзначили «за вагомий особистий внесок у зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Волинської ОДА доручили «забезпечити придбання папок, рамок та квітів для вручення нагородженим».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За те, що посадив Гузя під домашній арешт дав нагороду
Відповісти
не подяку а - НАКОЛКУ ЗРОБИТИ ...
Відповісти
ще "добра" предстоіть зробити для суспільства,та добра кому на..рам
Відповісти
Цинізму бандитської влади немає меж
Відповісти
Прокуратуру скоротити втричі, особовий склад поміняти на 99%. Загальний нагляд скасувати. Наша прокуратура - розсадник імбицилів та шльондр.
Відповісти
в ода.там ще послужать
Відповісти
Данілін один із порядних і чесних прокурорів, а опозиціонерами займається обласна прокуратура, а не міста.
Відповісти
Через місяць, через рік або навіть через двадцять – ті з них, чию вину буде встановлено справедливим судом, ОБОВ"ЯЗКОВО будуть відповідати за те, що сталося під Святошинським судом.
Відповісти
на данний момент немає нормальних і чесних прокурорів!
Відповісти
Поширюємо, роздруковуємо, розклеюємо!
Фотографії усіх "беркутівців", які били людей на Святошині (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
http://espreso.tv/article/2014/01/11/fotohrafiyi_usikh_berkutivciv_yaki_byly_lyudey_na_svyatoshyni_onovlyuyetsya
Відповісти
Брат привітав брата. Ну що тут дивного? Ну про що тут писати?
Відповісти
за те що колядників залякував))))))))Чому БП так тримається свого крісла???? За кордоном ради своєї поваги губернатор склав би свої повноваження та пішов би у відставку!
Відповісти
цікаво,кууди ви біжите коли трапляється біда типу "ай-ай-ай,мене побили,пограбували,вкрали"? не в ту саму міліцію чи прокуратуру? чого ви всіх під одну "гребінку"?
Я,наприклад вважаю що на майдані повно під@расів,
але ж не всі :)
Відповісти
Ви уважно гляньте на його фейс...Висновок???
Відповісти
Вывод первый: Юрий-волынский последователь физиогномики и крупный последователь Чезаре Ломброзо. Вывод второй: у Юрия просто нет зеркала.
Відповісти