«Беркутівці», які засвітилися в нічних сутичках. ФОТО

«Беркутівці», які засвітилися в нічних сутичках. ФОТО
Підбірку фотографій усіх «бекрутівців», які «засвітилися» у подіях ночі під Києво-Святошинським судом та Святошинським РВВС, зробило видання Espreso.tv.

Нагадаємо, що сьогодні вночі автобуси з «Беркутом», який побив людей під Києво-Святошинським судом, були заблоковані активістами Майдану на проспекті Перемоги неподалік Святошинського РВВС.

«Беркут» виконав єдину вимогу активістів ‒ показати свої обличчя та документи.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
заробляють.батьків дітей кормлять...а зараз з клавіатурами похожі,ті що похілєє набіжать...тоже копійку заробляють..так само в європі.чечєтов був.знає.
Відповісти
якісь такі жирні, цікаво як вони фізо здають. Тільки те що і вміють то бити простих людей. А як прямі функції виконувати то інваліди, банду Дікаєва з 3 людей брали, і то один втік, рахіти.
Відповісти
ВИРОДКИ !!!
Відповісти
ну і харі в них, одна більше другої
Відповісти
пля... спалився!
Відповісти
Жартівник від бога...
Відповісти
ВИРОДКИ І ЗРАДНИКИ!
Відповісти
валіть хлопці з того беркута!
Відповісти
Спочатку вони тебе б'ють, потім оточують, пробують витіснити, потім їх оточуєш ти, змушуєш зняти маски, шоломи, принизливо пройти через твій кордон, "коридор ганьби", а потім ти перемагаєш.
Відповісти
беркутята, прокурори, суди!
Через місяць, через рік або навіть через двадцять – ті з них, чию вину буде встановлено справедливим судом, ОБОВ"ЯЗКОВО будуть відповідати за те, що сталося під Святошинським судом.
Відповісти
СЛАВА БЕРКУТУ!!!! Здоровья, счастья и УСПЕХОВ В РАБОТЕ!!!!!!!!
Відповісти
САЛА БЕРКУТУ!!!! хвороби, нещастя и ПРОВАЛІВ В РОБОТІ!!!!!!!
Відповісти
БЕРКУТУ-СЛАВА! Хероям-сала!
Відповісти
БЕРКУТУ-САЛА!!!!! в дупу
Відповісти
Поширюємо, роздруковуємо, розклеюємо!
Фотографії усіх "беркутівців", які били людей на Святошині (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
http://espreso.tv/article/2014/01/11/fotohrafiyi_usikh_berkutivciv_yaki_byly_lyudey_na_svyatoshyni_onovlyuyetsya
Відповісти
Свидомитов колбасит. Это харашё....
Відповісти
Эта ночь, которая должна была стать ночью очередного унизительного поражения Евромайдана и оппозиции, стала ночью победы. Маленькой, но очень важной. Это не победа над "беркутом" - это победа над беззаконием, над тем, что милиция не выполняла требования закона и не представлялась, не открывала лиц, действовала анонимно и беззаконно.

Теперь многие из тех, кто избивал людей под судом, запечатлены для истории и для объективного расследования, когда бы оно ни состоялось. Это свершилось прежде всего благодаря инициативе нескольких бесстрашных парней из ‪#‎Автомайдан‬'а. Я скажу как гражданин и человек - я хочу жить в обществе, где главными ньюсмейкерами будут такие люди, как герои Автомайдана. Думаю, гражданский долг каждого, у кого есть возможность, принять участие в работе и оказать посильную помощь Автомайдану. Никто кроме нас это не сделает, сегодня ордена для Автомайдана - это поддержка каждого из нас.
Відповісти
вони ще відповідатимуть за свої вчинки.Час прийде
Відповісти
воно тільки харі відїлоюа без обладунків-сцикуни
Відповісти
Беркуту - честь і хвала!!! Вони виконують свій обов'язок і не лізуть у політику! Окреме дякую за луценка - правильно зробили, поліз урка в автобус з беркутом,треба було ще тоді дати
Відповісти
Відтепер Беркут - це пташка з підмоченою репутацією
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1512838_578226445587335_355902047_n.jpg
Відповісти
Після знущання над студентами це вже не горда пташка,
а звичайний смердючий тхір.
Відповісти