Вибори у Луцьку: активісти заблокували автобуси, які возили людей до дільниць

Вибори у Луцьку: активісти заблокували автобуси, які возили людей до дільниць
У ніч на неділю, 12 січня на території луцького виборчого округу № 5, де відбуваються вибори депутата місьради, розклеїли оголошення з графіком довезення людей до виборчих дільниць.

За інфомарцією ВолиньPost, людей до дільниць мали підвозити два пасажирські буси - один білого, інший червоного кольору. на лобовому склі автобусів розміщена інформація, що вони возять людей на вибори.

Автобуси мали відправлятися щогодини.

"Бо "Свобода" чуть п....ди не дала"

Автобуси встигли зробити не більше однієї "ходки".

Як повідомив репортер ВолиньPost, рух автобусів заблокували активісти ВО "Свобода", які стверджували, що підвозячи людей до виборчих дільниць, автобуси працюють на одного з кандидатів. Водії автобусів запевняли, що оскільки вони не здійснюють ніякої агітації, що заборонена в день виборів, то й не роблять ніяких порушень.

Тим не менше, свободівцям вдалося заблокувати роботу обох автобусів. Близько 9:30 вони перепинили темночервоний бус біля дільниці, яка розміщена у Луцькій школі №2. Зі слів активістів, водій автобуса після розмови з ними пообіцяв, що не возитиме людей.

"Хлопці, воно мені не треба", - цитують активісти водія.

Інший автобус свободівці заблокували на вулиці Малоомелянівській, перекривши йому рух двома автомобілями. Зрештою водій і цього автобуса запевнив, що не возитиме людей, і пішов додому - повідомляє репортер ВолиньPost.

Репортеру ВолиньPost вдалося порозмовляти з водієм одного з автобусів. З його слів, люди, які блокували рух його автобуса, поводили себе агресивно і навіть погрожували йому. Водій знімав суперечку на відеокамеру телефону.

Зрештою, як пояснив водій, він та його колега відмовилися возити людей на дільниці. Дослівно, водій сказав: "Бо "Свобода" чуть п....ди не дала".

Кому воно треба

Листівки з графіком відправлень автобусів підписані представником "Малоомелянівського комітету" Глущуком Петром Митрофановичем.

Як повідомив прес-секретар Волинської обласної організації ВО "Свобода" Петро Герасименко, довезення виборців до дільниць організувала кандидат у депутати Ірина Констанкевич, яка є керівником Благодійного фонду Ігоря Палиці.

"Ірина Констанкевич вирішила дотриматися свого слова стосовно організації автобусів для довезення виборців. Пані викладач університету та носій "європейських стандартів політики" таки вирішила скористатися досвідом донецьких регіоналів, які завжди відзначалися масовим підвезенням людей на дільниці. Ще один доказ тісної співпраці Палиці та ПР", - повідомив у Фейсбуці Петро Герасименко.

"Хотіли як краще" - водій автобуса

Хоча сам Петро Глущук у телефонному коментарі ВолиньPost запевнив, що возити людей до дільниць - це ініціатива виключно квартального комітету "Малоомелянівський".

"Один автобус - мій, а інший - це я кума попросив", - пояснив Петро Глущук.

"Мені ніхто не платив. Це була наша власна ініціатива. Ви чи пройдіться, чи проїдьтеся по наших вулицях - побачите, що то робиться! Суцільне болото! Тому ми рішили підвезти людей. Ми ні за кого не агітували, хотіли возити всіх", - запевнив Петро Глущук, який мав їздити на одному з автобусів.

Він підтвердив, що автобуси більше не возитимуть людей, оскільки свободівці їм заблокували роботу. "Хотіли, як краще, а вийшло навпаки", - сказав Петро Глущук.

Фото Петра Герасименка


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вибори
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 43
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і де на фото блокування? самі нацепили бумажки, яоткали чийсь бус і все((( а волиньпост підмазав...свині!
Відповісти
будуть фото!!!
почекай!
Відповісти
фотки де!!!???
Відповісти
Я вот чего не пойму: а Свободе в лом было предоставить автобусы людям? Нет автобусов- такси предоставьте, или и такси у Свободы нет?))
Відповісти
Я вот чего не пойму: а почему П предоставляет автобусы только на выборы, а в остальное время ему насрать на людей
Відповісти
А зачем ему остальное время? Расскажите, кому не насрать? Вам?
Відповісти
він думає не за людей ,а як побільше бабла скосити на тупих людях, яких за копійки можна купувати на виборах.Це ж зручно
Відповісти
А может и кашу за Вас пожевать? Всегда добирался до места голосования сам и не считаю, что меня кто-то должен возить.
Відповісти
вот такая власть будет везде в украине ви только дайте ее опозиции и это только цветочки
Відповісти
організовують довіз людей тільки на вибори? хай кожень день дітей возять в школи, слабо?
Відповісти
що водії безкоштовно захотіли "допомогти" людям!
Прожні шкури такі самі які і голосують за бабло і подачки!
Відповісти
смотрите люди за кого голосовать ??????????? не ошибитесь!!!! шоб не возили никогда вас,как баранов-----а жили как в европе----у каждого своя машина...........
Відповісти
міфми Констанкевич, як тільки почалась виборча компанія, люди від палиці котрі агітували за його людину, Ірину, ходили по хатах й розказували який Палиця хороший хлоп, всім допомагає, матеріальну допомогу дасть інвалідам, чи вірнише дає...а от мені цікаво чому саме цей рафон міста така турбота велика за людей..чому на 40-му кварталі цього не проводять, чи в інших районах міста..відповідь проста бо там не йдуть вибори....Висновок такий, що як тільки вибори починаються, так зразу пАЛИЦЯ щось робить, а коли вони закінчуються то пішли ви всі виборці лісом...Тому панове Лучани задумайтесь над своїм майбутнім зараз, поки ще не пізно, й НЕ ПРОДАВАЙТЕ ГОЛОС. вчитела ЗОШ 2, уже доказали що вони "ентелігенція Луцька" продалися...як не соромно!
Відповісти
ініціатива від мешканців!!!
туд 1-2 км пішком по болоті до виборчої дільниці тільки йти!
вот ти зможеш а старші люди яі не мають авто не можуть!!!
Відповісти
повір мені, я спілкувався зі старшими людьми, і якщо вони хочуть вони пройдуть 1 чи 2 км по болоті, й проголосують свідомо! а не пді тиском, чи з подачок подарунків!
Відповісти
під яким тиском???
Відповісти
ха ха ха
Відповісти
У Свободи істерика "Всьйо пропало!!!" Хтось найде колись управу на ціх безмізкових?!
Що можуть дати людям ті що без вищої освіти(Вітів), які безсовістно крали на чужому горі(Вікторов), які не можуть нічого робити для людей, не створили жодного робочого місця, не створили гідних умов для праці, а тільки шукають вигід для себе(Пирожик)! Вміють лише горлопанити і воювати, як Дон Кихот з вітряками, громлячи вже нікому не потрібні пам'ятники! І за ціх голосувати?!:)
Відповісти
зато у палочників не істерика))
зато палочник створив... маєтки на мальдівах, готелі на островах, а ви як не могли пройти 2 км по ямах до дільниці, так і не зможите.
Люди, розумійте і відділяйте шолуху від сємок!
Відповісти
Єххх жаба розгулялась!!!:) Ну у тебе 123 це діагноз, на тебе вже ніхто уваги не звертає!:)
Відповісти
освіта в нашій країні це не признак того що ти розумний..люди можуть мати дві вищих, а в голові як був вітер так залишився..тому бумажка в наш час це не ознака розуму людини...це раз друге, чому ви так любите палицю котрий спалив ЦУМ. котрий взяв за безцінь стадіон футбольний, й привів до банкруцтва ФК Волинь...чому ніхто не помічає того що це холоп, котрий й не живе в україні, його ж діти не навчаються в україні, буде будувати українську економіку...та ти помиляєшься, він буде таких як ти й далі використовувати! бідні ви не матеріально а духовно!!!
Відповісти
От у чому справа епрст... всі купляють, будують, щось роблять... а Свободівці як не встрянуть кудись - скрізь скандал, корупція, брехня!:) От в чергове пхнуться і всеодно буде величезний пук у повітря!!!:) Не можеш ср...ти - не мучай попу!!!
Відповісти
а за кого голосувати?Ти більше не знайшов ніякого компромату на свободівців?А тепер проаналізуй так само вправно тих, хто зараз при владі обкрадає тебе і лупцює твоїх дітей.Такої влади ти хочеш?
Відповісти
http://cs320128.vk.me/v320128256/78a7/7O0djkf5W9Q.jpg
http://cs320128.vk.me/v320128256/78b0/v8d-amknZo8.jpg

http://cs320128.vk.me/v320128256/7895/PtVYwlZ566A.jpgцей
мерс приїхав до будинку і спостерігав!
http://cs320128.vk.me/v320128256/789e/ZH23UFRz1TU.jpg
ніякої партії не нагадує??
ось хто провокатор!
я був кращої думки про свободу!!!
Відповісти
і за ким той мерс спостерігав? що вас жаба задавила що каруселі не вдалися?мм
Відповісти
ти палиця?так ви казали що свободу твій бос коломойський купив?вже сам в боси маленькі сунеш?
Відповісти
Це вибори у одному лише окрузі і йдуть люди не "від влади", українці вирішують, громада, що і до чого і що роблять Свободівці? О як рвуться, аж гай шумить! Повна неповага до людей! Лише для себе, самим дорватись... То про що можна говорити на вищому рівні?! Думайте люди, думайте... ця "Свобода" - брехуни, провокатори, нероби!!!
Відповісти
ПІДТРИМУЮ!!!
Влада і Паліца, оце справді чесні і справедливі! Честь і хвала вам!Паліца не рветься до влади (він її купляє) НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ!!
Відповісти
ой ой, які ми самі брехуни...а ну докажи ..де факти того що свобода не працює на благо людей!
Відповісти
свобода не голосувала на підтримку квартального комітету округу де вона зараз рветься до влади!!!!
Відповісти
А ну-но факти вашого "блага" пиз...ли?!:))) Вам мало фактів "виборець" навів? А ну що тепер скажете, що то провокація?:) Брехуни і нероби у "Сволоті" ще раз вам кажу!!!
Відповісти
зацени провокацію!!!
http://youtu.be/WUCNe2EmL18
Відповісти
що там страшного...де повна версія відео..лохи в бусі сидять от і все
Відповісти
василь - це діагноз!
а Василь - це імя!
цим все сказано!!!
Відповісти
ой...от він і троль Палиці..хлопці хватить писати...бо коли програєте вибори то вам же не заплатять, тай по шапці дадуть....
Відповісти
Та до одного місця той Палиця! "Сволота" вже всім набридла!!! Самі нічого не роБлять, не вміють, а тільки людей збурюють, брешуть на кожному кроці, от у чому вся справа! Нероби-брехуни-провокатори у "Сволоті"!!!
Відповісти
А п..ди треба було таки дати!
Відповісти
ставропольє!за усскій дом с тротілом!
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=fb_BZO8w-9M
Відповісти
продавайтесь далі повії...повезуть вас на заводи знов під харків за єду робити..кому тут місця не хватить в "покращеному" коровнику...бидло плазуюче ,за 10 і маму продасть..тролем тоже піде як саша-маша
Відповісти
Микола Федик не переживай ,ще у Луцьку є свідомі люди,які не продаються за гроши і голосують за справедливість.СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти