Результати виборів у Луцьку: порахували голоси на одній з двох дільниць

Результати виборів у Луцьку: порахували голоси на одній з двох дільниць
За результатами підрахунку голосів на одній з двох дільниць у виборчому окрузі № 5 на довиборах до Луцької міської ради на першому місці - Ірина Констанкевич.

Такими є результати пірахунку голосів на виборчій дільниці № 19010, що працювала у приміщенні Луцького національного технічного університету (вул. Львівська, 75).

Всього на цій дільниці проголосувало 923 виборці.

Голоси за кандидатів за результатами голосування на цій дільниці розподілилися таким чином:

Ірина Констанкевич, голова Благодійного фонду нардепа Палиці - 458 голосів "за" (49,6 % від загальної кількості голосів);
Микола Федік (ВО Свобода) - 427 (46,2 %);
Валентин Сінєльніков (Партія регіонів) - 15 (1,6%);
Віктор Ющенко (КПУ) - 1 (0,1%);
Не підтримали жодноно кандидата - 8 (0,9%);
Недійсних бюлетенів - 14 (1,5%).

Нагадаємо, загалом на виборах у Луцьку 12 січня проголосувало 1936 виборців. Це становить 37,7 % від загальної кількості виборців на окрузі. Всього на окрузі – 5129 виборці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вибори
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"на одній х" що це? ))
Відповісти
"ГРАМОТІЇ" Рижука показують свою профпридатність.
Відповісти
Думав що лучани розумніші за полішуків.
Відповісти
А Луцьк хто населяє? 10%москалі,10% жиди,80%полішуки,а решта-українці.
Відповісти
А більшість - рагулы типу "з Володимира", "Володимирцю"!:)
Відповісти
Хтось оплакує своїх дітей, побитих беркутом,
а хтось продається за 100гривників.
Се ля ві
Відповісти
Ну лучани дають-спочатку вибирають Палицю у ВР, потім його приспішників у місцеві. Що ж ви того Палицю так любите? він хоч раз був у Луцьку після виборів? Тошно читати про його подачки- Палиця зробив те, Палиця вручив це. СПРАВЖНЯ благодійність не виставляється напоказ, про неї не описують в газетах та інтернеті. Гидко
Відповісти
Цілком підтримую Яну. Нічого лучан не навчило. Той Палиця в 1000 разів більше обікрав всіх нас, а тепер тими мізерними подачками купляє своїх немудрих виборців. І тут знову депутат міської ради з його кола. Не будуть лучани європейським народом з такими мозгами.
Відповісти
"Сволотівці"! Протирайте швидше монітори, а то всі забризгали слюнями!:)
Собаки лають, а караван іде!:)
Громада показало ху ест ху, а ваша писанина тут до одного...головне факти і робота, а не ваше повсякденне бла-бла-бла!:) Як казав дедушка Ленін - вчіться, вчіться...!!!:)
Відповісти
да пусть бесятся.
на Констанкевич хоть посмотреть не стыдно.
Відповісти
Посеред тижня виборці на окрузі розповідали, що агітатори від фонду Палиці розпитували, хто готовий проголосувати за Костанкевич й бажаючих записували в список. Припускаю, що під той список виділили гроші, бо інші виборці призналися, що в суботу отримали 300 грн. Тепер рахуємо. При явці 40%, або 2000 виборців, потрібно купити, скажімо, 800 шт.. Це 24000 грн. Ну, ще можна впустити свій автобус, щоб підвозити людей. На тому ще підзбираються голоси... От Вам і вибори! Але нічого. Якщо міська скарбниця бідна, то Палиця багатий. А на п'ятому окрузі болото, що можна вгрузнути, то нехай асфальтує!
Відповісти
Бодзьо, файно рахуєш, так і висновки робиш. коли в тебе день народження? - подарую дерев'яні "счёты" )))
Відповісти
вибирали між поганим і дуже поганим. От і вся коломийка...
Відповісти
Стидно за Лучан. Вибори в котре показали що люди керують власними матеріальними інтересами.
Відповісти
Вітів продав округ Палиці і спокійно бухає зараз разом з Боруцьким. Він давно цим підробляє.
Відповісти