Луцький свободівець розповів про поразку на виборах

Луцький свободівець розповів про поразку на виборах
Кандидат від ВО "Свобода" на довиборах у Луцьку міськраду Микола Федік вважає, що поразка його тільки загартувала.

Про це він розповів у коментарі ВолиньPost.

Нагадаємо, у неділю, 12 січня, у окрузі №5 Луцька відбулися довибори у Луцьку міську раду. Перемогу здобула Ірина Констанкевич, заступник голови правління фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк". За неї проголосували 972 виборці. Микола Федік отримав другий результат - 880 голосів.

Свободівець вважає, що ця виборча кампанія не стала розчаруванням, хоча забрала у нього багато сил. "Поразка мене загартувала і показала, де ще треба працювати", - заявив Федік.

Також він прокоментував конфлікт між активістами "Свободи" та людьми, що організовували підвіз виборців до дільниць на окрузі.

Нагадаємо, представник Малоомелянівського квартального комітету Петро Глущук стверджує, що організував підвіз виборців із прилеглих вулиць до дільниць на мікроавтобусах, бо на окрузі, мовляв, погані дороги, і людям важко добиратися до них.

За словами Миколи Федіка, у свободівців виникла підозра, що в автобусах людей будуть агітувати за його опонентів, тому перевізникам запропонували посадити в автобуси кілька журналістів.

Свободівець зазначив, що організатори підвозу виборців відмовились від такої пропозиції і заявили, що "взагалі нікого не будуть возити".

Також Микола Федік зазначив, що активісти ВО "Свобода" у спілкуванні з перевізниками і водіями діяли "відповідно до ситуації" та не були агресивними.

За словами Федіка, на самих дільницях фальсифікацій під час голосування не було. "Там знаходились наші активісти, спостерігачі, і ми не бачили фальсифікацій", - зазначив свободівець. Він був особисто присутній на дільниці № 19010 у приміщенні Луцького національного технічного університету.

Також Микола Федік розповів, що і надалі планує брати участь у виборах. "ВО "Свобода" планує брати участь у всіх виборах, і я буду продовжувати боротьбу", - пояснив він.

На думку свободівця, поразка була для нього навіть корисною. "Знаєте як у народі кажуть - за одного битого двох небитих дають", - заявив Федік.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сміється той хто сміється останній)
Відповісти
А тут вже не до сміху! Поразка...
Відповісти
треба вміти програвати з високо піднятою головою. за кордоном опонентів прийнято вітати, а не далі поливати брудом.
Відповісти
Та не позорилися б...Всім ясно( і добре, що жителям очі відкрили), що маршрутки Свобода організувала. Людей агітували прямо, а потім не довозили до дільниць метрів 200: мовляв, моя хата скраю...Сором і ганьба. Банду геть!
Відповісти
Ти кого за дурнів держиш, троль дешевий?
Відповісти
Палиця як завжди, всіх купив ....

пройшлись по хатам по 500 грн накінули і все впарядє
Відповісти
просто пообіцяв добро..така людина обіцяє..алігарх..
Відповісти
я б не сказав
Відповісти
В міській раді потрібно займатися вирішенням проблем мешканців свого району, а не політикою. Побільше господарників, а не політиків.
Відповісти
клімчук господарник, а вон його як парафінять

нєєє без політики нікуди
Відповісти
кімчук такій.рішає проблєми.краще всіх що тут були...без нього тут всьо пропало б..а так і хай маленькій доход зато робота є..вон він казав в іспанії кожний четвертий немає..нє він маладєц-кожна доярка знає..
Відповісти
Толковий мужик +1
Відповісти
так як в білорусії та росії.там всі при дєлі за народ дбають..тігіпко класний був..зря не чути..єкогноміст хазяйственнік..
Відповісти
Дудка ти проплачена, а не думка. Тролиш одне й те саме під кожною інформацією. Спочинь вже.
Відповісти
Я володію інформацією, що легковими автомобілями від Ірини підвозили підкуплених людей. 100%. Номери автомобілів які підвозили людей є записаними, крім того більшість автомобілів є власністю бандитів ! Так що думайте шановна громада за що ви продали свій округ!
Відповісти
Боротись потрібно з ямами, калюжами та відсутністю освітлення на вулицях, а не з опонентами...
Відповісти
лузерами? а як тоді пояснити 2 місце і 880 голосів ?
(поразка всього лише у 92 голоси)
А те що палиця скуповував голоси і так всі знають ....
чесні вибори виграв би федік
Відповісти
Та бабкі всякі які живуть на львівській, їм ті вибори і політики до одного місця,. ... їм аби дали гроші або гречкою засіяли, вони душу продадуть
Відповісти
да, пархатые технологии опять рулят! )))

интересно - когда Палица опять подкупит рагулей-избирателей и поставит Констанкевич СВОИМ мером - "Динамо"на Пугачёва снова сделают синагогой?
Відповісти
там буде благодійний фонд "еуропа по люцкі"
Відповісти
Вкотре повторюю - виборців від свободи підвозили маленькими бусами типу Фольц Т4, Рено Мастер. Людей з хат за руки витягували. Оце теж мені волевиявлення.
Відповісти
Можливо, но лише підвозили, і це безкорисливо

це можна порівняти з доброю справою а не з підкупом
Відповісти
президент і той торгується ..його купили на наступних два рокі мінімум,можна сказати що в аренду взяли.почекає поки путіна вибируть на черговий строк і тоді возобновить свій путь в європу..свій асобливий закавиристий...а мешканцям малоомельяника по просьбє провладного нардепа азаров отріже бюджет донецька та проведе їм покращення..як не вийде то дєньгі з картона(карточкі) з кіпра підуть..їх не обмануть бо вони асобєнні..а горд є ,свині є..нащо та політика..що той пацан там зробить ..тут такі люди при власті..мільрдери..ну всьо жінка казала осипкі сипнути свиням...я пішов...нашо та політика..жаль тільки шо буфета не було та сто грам від сільради як раніше..осипку з помиями розмішати? то я до жінки..вибачайте біжу..
Відповісти
А чому до мене не приїхали???
Відповісти
так то вже друга поразка, перший раз в облраду не пройшов здається
Відповісти
Вітів продав округ Палиці. А Миколка отримав роль нещасної жертви. Свободівці продали округ так само, як перед тим продали 223 округ в Києві.
Відповісти
ти прав ..десь я таке чув?ти і на інтері трохи працуєш?а на "сєгодня" бузина тоже закази дєлає тобі?умний ..а чо націоналіст?такій день сьогодні?побільше б таких совєтскіх людей в однму місті собрати...і щоб вони один одному вуха отполірували..спокій хоч на місяць би був
Відповісти
Поцікався за які такі бабулєси Вітів собі придбав новенький Форд Мондео. Може за твої партійні взноси? їх вистачить хіба на гуму для такої тачки.
Відповісти
прикращай оце народ лякати змовами масонскіми, і кричати шо небо падає
Відповісти
Мені тачку знайшов.
Відповісти
відео?а спить де він?що їсть..всі дні його за останній тиждень викіньте в інтернет...в вас жорсткі диски жосткі і масивні..спецура...і бриліків...бриліків на нього довішайте...ну кого я учу
Відповісти
Нашо відео. Іди до приймальні нардепука Вітіва, він там постійно тачку Форд Мондео паркує. Спитай у нього звідки гроші?
Відповісти
в нас привикли рахувати чужі гроші )

може в нього фінінсові ативи є, бізнес, квартиру здає в оренду, акціями приторговує, облігації має, робота хороша, друг позичив...

ЯКА РІЗНИЦЯ ЗВІДКИ ХТО ГРОШІ БЕРЕ?)))
Відповісти
ролєкс та брилікі
Відповісти
дурак ти і три крапки
Відповісти
поки будуть такі придурки як ти, що за копійки продаються, то так і будемо жити як бидло в бидлячій країні.Позор вам лучани
Відповісти
Миколо, чого Свобода боїться Палиці?
Відповісти
поїв?осипки не буде.не тільки сьогодні. ніколи.
Відповісти
Шановний Микола Федік!
Напросились самі на коментар!!!
по-перше: "тому перевізникам запропонували посадити в автобуси кілька журналістів
Свободівець зазначив, що організатори підвозу виборців відмовились від такої пропозиції "
перевізники були зовсім не проти!
а сіли в автобус зовсім не журналісти!!!!
по-друге: " заявили, що "взагалі нікого не будуть возити"."
свободівці самі погрозами, тиском і провокацією змусили не довозити людей до виборчої дільниці!!!
по-третє: "Також Микола Федік зазначив, що активісти ВО "Свобода" у спілкуванні з перевізниками і водіями діяли "відповідно до ситуації" та не були агресивними."
та вони погрожували, штовхалися і кричали з агресією!

свої слова згодом закріплю відеом!
я на відміну Миколи не пускаю слів на вітер!!!!
Відповісти
"Поразка мене загартувала і показала, де ще треба працювати".
Не тільки працювати, а й бути чесним, достойним, а не черговим свободівцем-хабарником Вікторовим, якого також підтримував Вітів і Пирожик. Очищуйтесь від "дєрма"!
Відповісти