Волинські нардепи блокують трибуну Верховної Ради. ФОТО

Волинські нардепи блокують трибуну Верховної Ради. ФОТО
У вівторок зранку близько 20 народних депутатів від опозиції заблокували трибуну Верховної Ради.

Про це повідомляє репортер ВолиньPost.

Серед блокувальників – троє нардепів з Волині. Юрій Савчук (УДАР) блокує прохід до президії та ложу Уряду. Євген Мельник та Валерій Черняков (ВО «Свобода») контролюють з двох сторін трибуну.

За словами опозиціонерів, вони розблокують трибуну, тільки якщо влада виконає три умови. Їх на Погоджувальній Раді вчора оголосили Віталій Кличко та Олег Тягнибок.

Вони від імені Євромайдану вимагають негайної відставки міністра Захарченка, розформування спецпідрозділу «Беркут» та негайного створення Тимчасової слідчої комісії, яка розслідує всі резонансні факти свавілля

Крім того, опозиціонери вимагають відставки уряду Азарова.

Валерій Черняков
Валерій Черняков
Євген Мельник
Євген Мельник
Юрій Савчук
Юрій Савчук

Свободівець Богдан Бенюк обсіває депутатів (Фото Дмитра Ларіна)
Свободівець Богдан Бенюк обсіває депутатів (Фото Дмитра Ларіна)
Фото Дмитра Ларіна
Фото Дмитра Ларіна



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 68
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ганьба тиким депутатам!!
Відповісти
Ти не Україночко, а Кацапочка!
Відповісти
Сам ти Кацап!
Відповісти
http://advocat-cons.info/index.php?newsid=20432#.UtUrydobRi0
Відповісти
і що? ні вони, ніхто інший нічого не роблять! БЕЗЛАД в країні!
Відповісти
кругом МАФІЯ!! вийдеш на майдан - заб'ють! з роботи звільнять! посадять!
Відповісти
поправочка: не вийдеш на Антимайдан... а далі по тексту
Відповісти
немає Вільного вволевиявлення! в Україні за це карають!
Відповісти
Бюджет не прийняти! за себе вони подбали, і зарплати отримують вчасно та ще й в яких розмірах!
Відповісти
І ти можеш за гроші говорити коли таке твориться в державі. Я Тобі заплачу 1000 грн і накакаю тобі на голову перед камерами ! домовились україночко?
Відповісти
Якщо ти за 1137 грн (+86) проживеш 1 місяць (сюди і плата за квартиру, послуги, проїзд).
Відповісти
А де Івахів і Ко?)
Відповісти
для простих українських людей неприйнято жодного закону!
Відповісти
підняли мінімальну на 86 грн! а ціни виросли на савята на 30-60 %! і це влада?? Ганьба!!
Відповісти
питання до підприємців, які самовільно підняли ціни на різдвяні свята. Справа не у владі, а в самих підприємцях. Ось потратились на підтримку майдана, і зараз вони таким чином піднявши ціни вертають собі те, що віддали майданівцям. Зустрічне до вас питання - чому ж всі продуктові супермаркети не підняли цін? Як ви вважаєтее?
Відповісти
підприємці потратилися??? я сумніваюся, що вони щось жертвували.
Відповісти
Супермаркеи мережа яка насвята закупила продукцію по найнижчим цінам. +
Відповісти
і вони виручили стільки, як підприємці які підняли ціни! я на 100 % впевнена.
Відповісти
на антимайдан, Яник запрсив у всіх членів ПР по 200 тисяч зелених, на тобі!
Відповісти
а ти звідки знаєш?? тоже отримав 200??))
Відповісти
Закони лише відкладають на наступні роки!"!!
Відповісти
Україночка схолонь
Відповісти
та я "холодна"... від нашої влади
Відповісти
ну якщо тобі всеодно, як ставляться до простих українців... отже, ти не була і ніколи не будеш на їх місці!
Відповісти
http://mirpolitiki.net/politika/chi-interesy-otstaivaet-vitalij-klichko-12012014.html
Відповісти
Я в шоці! Три вимоги опозиції?! А в Європу нам уже не треба?!
Відповісти
кодло не те що блокувати, гнати з України потрібно!)
Відповісти
http://advocat-cons.info/index.php?newsid=20310#.UtT-HtobRi0
Відповісти
в євростайню! Сала хероям.
Відповісти
Я вже було подумав що то Палиця і Єремеєв з воківцями блокують трибуну)
Відповісти
ДЕ Палиця, Івахів? Центристи с...ні!
Відповісти
Де,де? За народ дбають.Лижуть!!!
Відповісти
Краще б працювали для Волині. Як вже вони остогидли!
Відповісти
та влада тільки за себе думає!!!
Відповісти
А Вітів де? Засц..в як завжди? За спинами ховається?
Відповісти
Очі розкрий. Вітів на фото.
Відповісти
Щось Вітів не поспішає блокувати. Певно боїться що йому вибють його фарфорові зуби
Відповісти
та не один Вітів! віс тільки грають роль, що вони проти, а хтось за! всі вони там за Януковича ср.к..ю сидять!
Відповісти
я, як дєвочка дєвочці скажу, в тебе по ходу ПМС, або клімакс
Відповісти
Якщо ти за 1137 грн (+86) проживеш 1 місяць (сюди і плата за квартиру, послуги, проїзд, то тоді побачим в кого ПМС чи клімакс.
Відповісти
Народне волевиявлення по усуненню бандократії Януковича входить у фінальну фазу. Зараз киянам та всім іншим українцям нема чого сидіти вдома. Треба виходити на майдани, їхати до Києва.

Потрібно негайно виводити на вулиці сотні, які мають почати брати під контроль відповідні державні споруди. Треба розпорошити сили “Беркуту” та інших силових підрозділів. Необхідно, щоб сотні, які вже сформовані, або формуються, під керівництвом відповідних опозиційних лідерів ішли на блокування Міністерства освіти, Міністерства культури, як головних осередків укрїножерства, Міністерства енергетики, де сидить Ставицький, що, як виглядає, є агентом впливу Москви, Міністерства внутрішніх справ, охорони здоров'я, Міністерства зборів і доходів, як головного кровопивцю, який знищує середній клас.
Треба блокувати Національний банк і Соркіна, який разом з Арбузовим розбазарив золотовалютні запаси України, так, що ось-ось може обвалитися гривня. Молодь повинна негайно виходити на вулиці. Студенти, чому ви сидите вдома? Якщо Янукович і його банда переможе, то ви всі будете працювати в концтаборах, всіх пронумерують і поставлять на чоло печатку “власність Януковича”.
Потрібно, щоб колони автомайдану почали якомога більше їздити по центральним магістралям Києва. Необхідно, щоб кияни, як і планувалось, вийшли на страйк. Потрібен політичний загальнонаціональний страйк, щоб зламати хребет правлячому режиму стаціонарного бандита. Потрібна повна паралізація руху транспорту на головних артеріях. Кияни мають вийти на пікетування Верховної Ради, Адміністрації Президента і міністерств.
Революція входить у фінальну фазу розвитку. Чекати вже нема чого. Всі повинні вийти проти режиму, виконуючи 5 статтю Конституції України. Народ має стояти на сторожі своєї Конституції і захищати її від узурпаторів.
Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства
Відповісти
вірно сказано - києвлянам нічого сидіти вдома - вони вже виходять на вулиці міста і виганяють тих борців моркво-майдану зі столиці. Києвляни благе діло роблять!!! Віником тих майданівців гнати!!! Сєня хай свою морковку гризе, Кличко вже не стане навіть кандидатом в президенти завдяки бютівцям які ж його і опрокинули, а тягнибик так і залишиться неадекватом, якому лише кричати в одному місці - зайнято.
Відповісти
Яник-Бог!
цілуй його в межигіря!
Відповісти
говори, коли ти говориш я відпочиваю, продовжуй
Відповісти
учись троллить правильно, двоечник и определись - или пейсы отпусти или ярмолку сними - попахивает )))

кстати - этот Соскин, оказывается, был одним из тех кто горячо поддержал Ющенко в вопросе передаче шельфа вокруг острова Змеиный - даже страшно подумать - ЧТО ЕЩЁ продадут. отдадут и предадут эти "евроинтеграторы", лидеры которых не являются этническими украинцами - а Кличко-Этинзон, Тимошенко-Григян, Моисеня Яценюк имеют самую что ни на есть рэволюционную национальность ))))
Відповісти
Олександр Бригинець
Ніколи не думав, що обійматимусь із антимайданівцем. Щойно до мене на Інституцькій підійшла група людей з Вінниччини, які розказали мені, що їх привезли на АнтиМайдан і заплатили за це по 350 грн. Але вони відпросилися за хлібом і самі пішли на Майдан. Кажуть, якщо вже регіонали платять, то за їхні гроші будемо стояти на нашому ЄвроМайдані. І таких як ми, кажуть вони, безліч. Людей звозять і звозять. Але вони як пісок крізь пальці зникають з того, цитую «бидлячого загону, де нас як тварин тримають». Слава Україні! Я знаю, що з нами вся Україна незалежно від того чи женуть їх, як череду на АнтиМайдан чи вони вільні і самі обирають свій шлях і приходять на Майдан.
Відповісти
это кагбЭ должно подтвердить тезис о том, что все стояще на "майданах" делают это безвозмездно!? )))

не смеши мои тапочки)))

любой, кто ПРОФЕССИОНАЛЬНО изучает психологию толпы и методы управления этой толпой даст точную попроцентную раскладку митингующих в плане их мотивации и готовности достигать свои цели))) принципиально организация этих сборищ не отличаются друг от друга)))
Відповісти
майданівці молодці, та нажаль їх протести нічого не змінять(((
Відповісти
за кордоном після таких протестів влада сама йде геть, а в Україні влада не боїться народу...
Відповісти
відрізняється, на Майдані розумні люди з власними переконаннями, а толпа на майдані, це стадо яке загнали за бабки!
так що мовчи краще, ти, один із стада, і переходь на сторону світла, поки не пізно!
Відповісти
Ну що, волиняни, подивіться кому ви продалися! Запам'ятайте цих ублюдків: Юрій Савчук, Євген Мельник та Валерій Черняков!!!!! На слідуючих виборах вони знову вам почнуть брехати, як вони дбають про народ! Пусті балачки, а от їхні справи говорять самі за себе. Нехай ті 46 млн. простих людей живуть як хочуть! Блокують, байдикують, а депутатську зарплату вони все одно отримають! Уявіть, якби на звичайному підприємстві блокували роботу, щоб з ними зробили? Та вигнали б по статті!
Відповісти
Тільки блокувати, і тільки гнати в шию цих ригів!
Відповісти
кролику морковку!!! гарно так бютовці вчинили по відношенню до трубадура кличка - завдяки їм він вже не стане навіть кандидатом в президенти, ай молодці, так файно його бартонули, ай молодці, а тягнибичку лише і кричати в одному місці - зайнято.
Відповісти
Ти не Луцьк, а відходи від усього Луцька. Охолонь, і не верзи Бог зна що. А за кого голосувати? Може за Палицю, Івахова,Мартинюка і їм подібним? ЯКІ в першу чергу захищають, і будуть захищати свої капітали? А простому люду перепадають від їх тільки залишки з барського столу.
Відповісти
Ти хвора? Кого зараз вибирають? Зараз за бюджет мають голосувати! Отаке замбі думає, що воно в чомусь розбирається!
Відповісти
бюджет просрала ПР, за що там голосувати!
Відповісти
Про Мельника і Вітіва забув! А в чергу за зарплатою вони вчасно приходять, чи теж блокують?:) От нероби брехливі!!!
Відповісти
не а дийсно де ивахив и ко на майдан соляри дали а от позицию в ради не показують думають на двох стильцях всидити боюсь боляче падати буде
Відповісти
А де Вітів? Чому не блокує? Що заважає працювати блатному волинському опозиціонеру?
Відповісти
Не зарплату а тільки 10%. Бо так партія вирішила і нагнула.
Відповісти
І не 10%, а 1%
Відповісти
Мені соромно за людей яких обрав Волинській народ, а саме за Івахіва ,Єремеєва Мартиняка. Продали Волинь ПР.
Відповісти
немає в Україні кандитатів на місце президента! і ні теперішній і не минулий нічого хорошого не зробили!
Відповісти
ти істерічка. заспокійся вже!
Відповісти
ой... хто це?? пан Азіров??
Відповісти
ну якщо ти такий віруючий, то і цілуй його туди!!!
Відповісти
Це жесть!!
антимайданівців мусора не випускають з парку!!!
https://vk.com/video_ext.php?oid=140543136&id=167081173&hash=ad7d64c42b10b1ff&hd=2
Відповісти