Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Кот

Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Кот
Андрій Кот, 22 роки, адміністратор клубу

Андрій працює адміністратором в луцькому пивному клубі «Карабас Барабас». Сфотографували його саме в той час, коли він йшов на роботу.

За освітою Андрій - дизайнер, хоче цьому присвятити життя, однак зараз зайнятий у сфері обслуговування.

«Дуже люблю краватки. У мене їх десь близько 15. Мій типовий одяг - це джинси, сорочка, жилетка, краватка. Напевно це стиль кежуал більше, таке собі поєднання декількох стилів», - розповідає Андрій.

Каже, що у інших завжди звертає увагу на взуття – головне, щоб воно було цікаве та чисте.

У день зустрічі був одягнутий у джинси та сорочку COLIN’S. Зараз у моду саме входить шотландка, тому і персонал закладу, де працює Андрій, обрали собі таке вбрання.

Також хлопець був одягнений у куртку, яку доповнив в’язаним шарфом. Каже, що дуже любить в’язані шарфи, адже їх своїми руками йому в’яже мама. Взутий був у замшеві черевики. Аксесуари - сумка та браслет коричневих відтінків.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

"Загалом у хлопця все підібрано добре. Взуття підтримане шарфом, за допомогою кольору. Джинси класичні але модно підгорнуті".

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і не обійшлось без татуювання "thenks mather for mai laif"
Відповісти
Андрюха, піди походи до спортзали. Мужик має бути з мускулами, які видно. І будуть за тобою усі баби бігати.
Відповісти
В мужика настоящого один мускул мусе бути в пор'ядку! І то нетіко в голові!
Чо' качати раму і жерти таблєтки а здоров'ю вредити?!
Відповісти
Ой, зара такі мужикі пішли, що у них той один мускул і то не працює...
Відповісти
Тестостерон Енантат + Дека + Метан, на вихід Пропіонат + Вінстрол (в уколах), і буде Андрій трішечки більшеньким))))))
Відповісти
Більшим то буде, але могти уже нічого не буде :)))
Відповісти
Не факт
Відповісти
правда
Відповісти
а Аня в тємє
Відповісти
Аня - лікар :)) Того і в тємє.
Відповісти
Аня поганий лікар. повинна знати що від Надходження надмірної кількості Тестостерону в організм - статева функція тільки покращується. Згоден що при цьому пригнічується виробіток власного Тестостерону. Але, щоб дати поштовх до його виробітку існують спеціальні препарати (Повірон наприклад). Аня показала загальний рівень медицини в Україні.

П.С.,
Я теж лікар, Андролог. Дуже приємно.
Відповісти
А чому одразу "Жерти", просто можна підкачатись то ж ні хто не радить йому до розмірів боді білдера ганяти себе. А в здоровому тілі здоровий дух, і все краще працює і той "мускул" і той "мускул".
Відповісти
ну чого знову хлопчики з нетрадиційними ухилами? хочеться вже побачити у рубриці нормального, СТИЛЬНОГО чоловіка і бажано без коментарів дизайнерки, яка натімить нічого ні в моді, ні в стилі!!!!
Відповісти
Напевно Кот відфутболив тебе Лера, за те, що ти не тямиш у моді, стилі, а ще й безграмотна. Сидиш і пінишся від злості.
Відповісти
Приідь у Вересневе там такі брути бродят без комплексів. Не пожалієш!!!
Відповісти
Фото жахливоі якості, як для ЗМІ
Відповісти
підтримую
Відповісти
Стильно, але не розумію нащо той шалик так на шию заручувати.
Відповісти
От за що я люблю цю рубрику - це за коментарі, які піднімають настрій :)))
Відповісти
Побачив скільки схвальних відгуків ;)
Не всі хлопці мають бути спортсменами з великими м'язами
Хоча багатьом це подобається
У цього хлопця : розумні спокійні очі, робота, можливо смак
І те що він дов згоду на участь у цій рубриці говорить про внутрішній стержень
Успіхів тобі !
Відповісти
Погодьтеся, мужчина з хорошими м_язами виглядає краще, як без них:)))
Відповісти
розумні спокійні очі??? погано бачу ви в людях розбираєтесь!!! це самодовольний погляд
Відповісти
Не тількі самовдоволений(без причини на те) я відчуваю горстку зверхньості та занадто багато гордості(теж без причини на те)
П.С. і ще один із тисячі, "Особливих"
Відповісти
А мені навпаки, хлопець здався егоїстичним, самозакоханим, і не зовсім доброю людиною.

Про який внутрішній стержень ви говорите у даному випадку? Через те що він дав згоду на фотосесію і власний піар? От якби він в армію пішов служити, чи хоча б дівчину від хуліганів захистив - ось це дійсно стержень
Відповісти
повністю згідна
Відповісти
жартуєте?
Відповісти
Андрія треба похвалити, нормально все.
Відповісти
Стильний, симпатичний хлопець. Удачі йому.
Відповісти
а це не той хлопчина,що раніше працював в базиліку?ще засвітився з фреймут
Відповісти
Як не на руцях, то де?
Відповісти
Я бачу коментів як мінімум 50% видаляється!!!
Відповісти
Модератор, а ти читав свої Правила, а то видаляєш всі коменти, які тобі неподобаються!!!
Певно в тебе "комплекс Наполеона"!!!!!!!
Відповісти
То мо там тому модераторові встидно стало,шо баламутив коту голову для нтернета сфатарафіроватися,а тута на нього таку дурку погнали шо він тіпа на гноміка похожий.Я як буду в губєрнії,то обізатєльно зайду в там той Барабас Тарабас пива вєпити і того командіра-адніністратора зобачити з близька.
Відповісти
Діду, ти прикольний "чєл"! :)
Відповісти
і до чого ви це пишете???
Відповісти
Нормальный советский парень.Чем-то похож на Георгия Делиева и Женю Хавтана(группа "Браво"). Никаких "нетрадиційних ухилів" я не увидел.Действительно спокойный,предположу,что мыслящий хлопец.
Відповісти
а шо з лицем таке))) такий погляд "ви всі гавно, лиш я цукерка"
Відповісти
Хороший хлопець, стильно вбраний, що для героя рубрики найголовніше.
А ви, злісні й заздрісні коментатори, спамери, можете похвалитися міцною статурою чи стильним одягом?
Розумові імпотенти, імхо!
Відповісти
такі багато лайна про нього розказують, я нічього не скажу, але татуха такі партак капєцц!
Відповісти
да, поперло молодеж на заокеанські штучки: татуажи "труба, стоящая под цветущим деревом", гомо-прически, джинси, які все пережимають. Понадивлююються того теліка, а потім дід мій гонить петухов за гаражами!
Відповісти
Яке воно гломурненьке... В армію його хоча б на півроку...
Відповісти
Хлопчик 8-го класу))))
Відповісти
Ніяка тут армія не допоможе, ви його в район Вишкова відправте ми його тут переодінемо нормально, пострежемо, проведемо бесіду за чайком і стане він усім відрізу до смаку...)
Відповісти
ВИШКІВ вилікує усіх ..., ЗВЕРТАЙТЕСЯ ....
Відповісти
Хлопчик горобчик'шо тут ше скажеш :-) ггг
Відповісти
Це не Андрій писав коментар, а таки дівчина любчику :)
Відповісти
Рубрика називається "Стильний Луцьк" до чого тут виписувати багато і лишнього? На перший погляд стильно одягнений молодий хлопець, а не те що він "здався егоїстичним, самозакоханим, і не зовсім доброю людиною".
Відповісти
Це вже не стильний Луцьк, це якийсь "Голубий Луцьк". Переіменуйте цю пивоварню, де смердить капустою тухлою, з Карабасіни в Голубую устріцу. Там замовлення несуть 40 хв, а офіціанти всі якісь елтони джони на підбір. А цьому хлопчині треба в спортзал походити і татуаж випалити залізом кальоним, щоб фігньою не страдав.
Відповісти