Як «Беркут» бив Луценка. ВІДЕО

Як «Беркут» бив Луценка. ВІДЕО
Журналісти знайшли відео побиття Юрія Луценка перед Святошинським РВВС на проспекті Перемоги у Києві.

Його оприлюднило в прямому ефірі «Громадське ТБ», ‒ пише Українська правда.

З відео видно, як Луценко постраждав під час сутички між бійцями спецпідрозділу «Беркут» та активістами Автомайдану вночі з 10 на 11 січня.

У МВС раніше заявляли, що немає відео, на якому видно, що Луценко постраждав саме від рук бійців спецпідроділу «Беркут».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ганьба януковичу
Відповісти
Дак он сам к ним и прыгал) Зачем было провоцировать?
Відповісти
треба думати коли був міністром МВС.
Відповісти
мусара коли він керував були не кращі- шпак,крохмаль. мафія...
Відповісти
і зараз тьоркі тре..і поміняли не давно.то не твій начальник піврічної давнини хіба
Відповісти
А ось за що його били: http://www.politarena.org.ua/index.php?newsid=61604
Відповісти
http://storage1.censor.net.ua/images/d/6/6/5/d6657473025696763717aef0ee99508a/640x506.jpg
Відповісти
відео ти бачив?треба було оштрафувати якщо так хотілось.а по пацанскі с пестіком в бронєкє...і з пагонами..хай завтра пр-дент поступить так само за написи-випустить всіх с пєстіками...відео тоже буде..збацають якщо не найдуть
Відповісти
Хто вірить в те, що він говорив "під*арас" , звертаюсь до вас! Бачив все в прямому ефірі в ту злощасну ніч. Ю.Луценко говорив "Ти підеш ПІД АРЕШТ". Сфальсифіковане, оброблене відео, з пришвидшеною швидкістю і професійною обробкою збиває всіх людей з пантелику. Але той, хто це бачив в прямому ефірі знає, що Луценко подібного не говорив.
Відповісти
Це типу тролінг такий?
Відповісти
його ж не били..він сам впав.вони з жікою прийшли випити біля святошинської рувс там началась штовханина і він впав та стукнувся.встав достав стопку і знов впав-скользко було..типовий випадок для міліції..пшонка ще покаже відео..
Відповісти
випадково впав на кийок беркутівця???
Відповісти
Представники МВС заявили вчора, що Луценко був побитий НЕ "Беркутом", і тільки потім, сьогодні, з'явилося відео, де видно, що його реально били саме беркутівці.
Правильно, не треба всі докази викладати одразу. Треба почекати, доки вони щось сбрешуть.
Відповісти
прикинь, да! умрем...
можливо ти перший навіть
Відповісти
Мало мати очі, треба ще мати мізки і логіку!! Ну звичайно, він гуляв в парку і тут раптом його побив "Беркут"!!!! Звичайна Луценкова провокація! Ну як же всі побиті Іллєнко, Чорновол і решта гоп-компанії це герої, а він ні! Тож видно, що сам морду підставив! Стілки крику, як то йому я*йця відірвали!
Відповісти