Відомі лучани - в рекламі проти торгівлі людьми. ФОТО

Відомі лучани - в рекламі проти торгівлі людьми. ФОТО
У Луцьку створили соціальну рекламу, героями якої стали відомі мешканці міста.

Ініціатор проекту - громадська організація "Волинські перспективи".

Як йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці організації в Facebook, проект називається "Ми – не раби!".

Серед учасників ініціативи - митрополит Луцький і Волинський Михаїл, шеф-кухар, переможець шоу "Пекельна кухня" Юрій Кондратюк, режисер Руслана Порицька, заслужена артистка України Алла Опейда, телеведучий Михайло Кузьмич та інші.

Під час реалізації проекту створили світлини, на яких вказані факти про торгівлю людьми.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці!
Відповісти
Юрій Кондратюк шеф-кухар, а не шеф-повар
Відповісти
Потрібно у навчальних закладах, як наглядну агітацію розповсюджувати. Гарна і потрібна справа.
Відповісти
ха ха))) хто еті всі люді? :D
якись всі такі стрьомні :D

Відповісти
І на які результати розрахована ця так звана "соціальна реклама"? Стягнути з нету масу лякалок - великого розуму не треба. Може на Волині людей на вулицях ловлять і силоміць, як це турки свого часу робили, у ясир викрадають? Самі ж волинянки за шанс долі вважають втікти з тої чарівної реальності. А заміж за того ж турка вискочити - то це взагалі небачене шастя. Не говорячи вже про виїзд у Німеччину, Австрію та всі інші країни Європи і світу. А там уже - як кому пощастить. Жодна така кампанія (тим більше така примітивна) не дасть анінайменшого результату поки в Україні буде неможливо бодай трохи нормально жити. Не там проблему вгледіли "активісти" - невільництво це вже наслідок того блага, що українцям зробила влада.
Відповісти
Це просвітницька кампанія!

Це не лякалки - а офіційна статистика ,про яку 99% населення не знають!

А щодо "нормально жити" - вперед на майдан відстоювати свої інтереси!
Відповісти
Файно, клбові фото з порібним смисловим нуаром, молодці!
Відповісти
хто ці всі люди?
Відповісти
там принаймні підписано хто є хто! А от Ху а ю?
Відповісти
Следующие серии: " Я против повышенного уровня холестерина в крови!" и "Я за новый вольер для мишек в зоопарке!". И не забыть себя любимую сфотографировать и направить новый фотоальбом во все интернет-издания во все рубрики.


Відповісти
Так і зроблю!
Відповісти
Михайло Кузмич не такай й вже автортетна людина...людина з високою самооцінкою..
Відповісти
Дизайн левой пяткой правого копыта однокнопочной мышки за 5 минут перед сном, идея где то затерялась между пафосными выражениями лиц, прям вижу всех этих людей в стиле аля Рембо освобождающих рабов...
Відповісти
Любителі позасирати в коментак, гоу ту зе хелл))))**
Головне - робити, а не бездіяти!
Головний месидж зрозумілий пересічним людям.
Авторам нехай щастить ;)
Відповісти