Стильний Луцьк. Портрет дня: Каріна

Стильний Луцьк. Портрет дня: Каріна
Каріна, помічник директора, 19 років

Каріну я зустріла на вулиці, коли та вигулювала свого песика Річі.

Дівчина - родом із Ялти, однак вже два роки живе в Луцьку. Працює помічником директора на приватному підприємстві.

Каріна каже, що дуже любить одягатися у різні плаття, взуття на підборах.

«Дуже люблю одяг Кіри Пластініної. І тут у Луцьку часто заходжу в її магазин», - розповідає дівчина.

На фото: Каріна була одягнена у куртку, гольф та кофту ADIDAS, джинси, які вона доповнила гетрами. Взута дівчина була у зручні кросівки NIKE. Щодо аксесуарів, то їх було не багато – тематичні сережки у вигляді ялинки, та спортивна сумочка, де лежав корм для Річі.



Оцінка від модельєра-дизайнера Анни Дідух:

«Буденний, спортивний образ, який особливих емоцій не викликає, крім светра. Відзначити найбільше хочу сережки – дуже гарні».

Оцінка від дизайнера Ірини Жичук:

«Чого можна хотіти від образу для вигулу собаки? Немає підборів і хутра - вже добре. Головна вимога – зручність.

Тут, як видно з фото, все добре: помітно, що кросівки вибігали вже не один марафон за кудлатим другом.

Оскільки look, як такий, відсутній, розберемо деталі. Джинси скінні (skinny - від англійського "шкіра" - дуже вузькі джинси, які сильно обтягують ноги, як друга шкіра) для фігури та росту пасують.

Гетри поверх – спірно, хоч європейські тінейджери люблять багатошарові образи.

Взуття та кофта з капюшоном (явно спортивні, про, що свідчать їхні бренди) кричать: «Ні біжутерії»! Не важливо, чи то симпатичні ялиночки з Hand Made базару, чи кристали від ZARINA.

Про сумку говорити не будемо. Схоже, що вона, як підлий партизан, випадково застрибнула на і без того суперечливий образ героїні».

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Помічник якого директора?)))
Відповісти
Помічниця для вигулу його собаки))))), а кросівки бігли за кудлатим другом від самої Ялти?
Відповісти
Їду до Ялти шукати помічниць))))) а між нами це чи не єдині фото на яких дівчина виглядає привабливіше за одяг ))))) Молодість є молодість насолоджуйтесь поки молоді!!!!!!!!!!
Відповісти
ну тий смішний якого директора??? а сайт чий?? ПАЩЕНКА звичайно він любить такі панти тіпа помічник, візьме дівчинку розкаже про з/п в 2500 грн вона два міс поробить а потім 500 грн і допобачення)))
Відповісти
А стиль де?
Це рубрика "Стильний Луцьк", чи "Буденний Луцьк"?, а то вийшла собаку вигулювати, а це виявляється стильно!
Десь в колгоспі Поліських районів це було б стильно, але, вибачте, це не для Луцька!!!
Не позорьте гарне місто Луцьк!!!
ДЯКУЮ
Відповісти
А пакетик для собачого лайна взяла??? а то вроді там штраф 1000 грн якщо собака накладе пірамідку десь не там)))))))))чому нема фото як пірамідку кладе а хазяйка прибирає. це було б досить цікаво))) і стильно)))
Відповісти
Це реально єдина дівчинка,яка не готувалася до фотосету у Стильному Луцьку і на мій погляд вийшла дуже природньо та шикарно! Без тонни макіяжу та сотень непотрібних аксесуарів на собі. Я бачив її в той момент,коли її фотографували. Респект їй
Відповісти
А що ти впевнений, що вона не готувалась, адже це чергова знайома Юлі Стасюк, автора рубрики!!!
Переконайся - http://vk.com/id_smile_with_me
Відповісти
Я в той момент стояв біля суда,а вони у скверику Київстар і чесно кажучи я б їх і не замітив,якби не та хороша біла собака,на яку звертали увагу всі перехожі. Після того,як вони трохи поговорили та пофотографувалися,розійшлися в різні сторони. Не схоже було,що вони друзі. У Вк, вона могла добавитися у друзі вже після знайомства
Відповісти
Ага, і майже всі герої рубрики добавляються відразу після фотосесії до Юлі в друзі!!!
Якби це було так, то вона (Юлія Стасюк) сама б спростувала це, а то тільки що і можуть, то мої коменти видаляти, коли я пишу про це!!!
Відповісти
А може вони в ВК добавилися вже ПІСЛЯ ФОТОСЕТУ?
Відповісти
Ага, і майже всі герої рубрики добавляються відразу після фотосесії до Юлі в друзі!!!
Якби це було так, то вона (Юлія Стасюк) сама б спростувала це, а то тільки що і можуть, то мої коменти видаляти, коли я пишу про це!!!
Відповісти
Судячи з твоїх коментів авторка
рубрики просто не хоче опускатися до
твого рівня і реагувати на провокації.
А от дівчинка як для собачої
прогулянки гарно одягнена.
Відповісти
А я нічого не маю проти героїні рубрики, гарна дівчина!!!
А провокацій я не пишу, а чисту правду, так що немає чого її захищати, якщо я не правий, то це можна легко спростувати...
Невже писати правду тепер вважається низьким рівнем!!!
Р.S. - "Чому дурні? - бо бідні...Чому бідні? - бо дурні"
Відповісти
Це ж дитина ще.
Нерозпустившийся бутончик.
Ій все до лиця.
Відповісти
читаю і дивуюсь, щодо порівнянь, помічник???? одяг???, дівчина гуляє, яка має бути одежа???-зручна!!!! а не те що вона помічник???? її спитали відповіла, питання її направленості відповідно одягу та в даному випадку прогулянки з собакою. Громадяни заздрість погана якість. А в рубриці все вірно, простота, та натуральність.
Відповісти
Шановний модератор, ну для чого знову видаляти коменти???
Відповісти
Ричи понравился больше)
Відповісти
і мені
Відповісти
Що робити в першу чергу: вигуляти собаку чи вимити та вкласти волосся?! Питання ще те..
Відповісти
А чого це дівчина в робочий час вигулює собаку?
Відповісти
на другій фотці..
в неї якісь очі темні! нє?
Відповісти
на другому фото в дівчини очі темні! хіба ні?
Відповісти
Рубрика может жить вечно, а ВП всегда быть в прибыли от траффика, если к таким фотосессиям еще прилагать фото "в купальниках".
Відповісти
собака зачьот
Відповісти
красуня)
Відповісти
Реально, якого х.ра примахаль до класної фоткі,заздрість
найгірший людський фактор.

Відповісти