Волинський нардеп під час засідання їв горішки і длубався в зубах. ФОТО

Волинський нардеп під час засідання їв горішки і длубався в зубах. ФОТО
Анатолій Вітів не зміг відірватися від смачних горішків навіть під час консультацій зі спікером парламенту Володимиром Рибаком.

Нардеп, вочевидь, так їх полюбляє, що не зміг собі відмовити у задоволенні похрумтіти ними навіть під час засідання Верховної Ради. Анатолій Вітів раз за разом кидав їх собі до рота. Від споживання смаколиків його не могли відволікти ні спікер Володимир Рибак, ні голова фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок.



Вітів їв горішки, коли ходив сесійною залою, припинив лише тоді, коли дійшов до трибуни, бо смакота скінчилася. Та, вочевидь, частинки харчу застрягли в зубах депутата, тож, він взявся пальцем діставати їх.



Текст і фото - Сергій Шаповал

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 49
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Позорисько волинське!!!!! ще би десь покулупався!!!ну, чому в нардепи потрапляють "був сільський Іван - став пан"
Відповісти
Оксана ти?!
Відповісти
академійов ми не кінчали...
Відповісти
а чьо таке?
я вже в уніварсітєт пішов, та мене навчать в зубах не длубатись.
Відповісти
жЫнка не годує
Відповісти
палити кинув?
Відповісти
Брєд! Чого ви не пишете про Богатирьову, яка в робочий час спускали тисячі $ у магазині Люї Вітон?
Відповісти
А як Юля шикувала у тому вбранні забули?! То ж Богатирьова з неї приклад взяла!:) Давайте на чистоту!:)
Відповісти
епічно..............
Відповісти
Фашистські-тягнибаксівсіькі і інші тролі! Ви дуже любили обговорювати відео де Янукович їв цукерки(біля нього стояли Кучма і Путін)!
ФАС на новеньке!
Тепер шо скажете?!)) ахаххахахахаххахах позорисько тягнибаксівське ааххахахах
Відповісти
http://24tv.ua/resources/photos/news/201305/334259.jpg
Відповісти
Прекрасно)))) Найкращі представники громади)))))Голосуємо за таких і далі!
Відповісти
Полішук
Відповісти
треба не відволікатись від думки що так хочеться дати в рило передовому словоблудцеві...кожний день те все бачити не просто..все бачити..
Відповісти
Офігенна новина...
Відповісти
брєєєєєєєєєєєєєєєєєєєд
Відповісти
що не можна через монітор передати ще й запахи, інакше ВолиньПост однозначно зробив би онлайн-трансляцію, щоб ми могли дізнатися чи чистив Вітів сьогодні зуби і чи не турбують його гази.
Відповісти
турбує крепких гаспадарників-років 20.
Відповісти
ну, на фото звичайно не дуже гарно дивиться) але скажіть, хто з нас на роботі щось не пожовує?) хтось горішки, хтось шоколадку, хтось сальце, а хтось супчик)
Відповісти
А автор статті в цей час, коли фоткав нардепа одним пальцем колупався в дупі! Ну, що немає чого нормального писати. Це не новина - це повний брєд!
Відповісти
я з тобою згідний....чи не топ новина...
Відповісти
ви нічого не розумієте! То вітамінки! погода то весняна... вітаміноз)
Відповісти
"Волинь пост" помаленьку скочується до рівня туалетного папірця. Найшли супер новину! Депутат такий то їв горішки. Вах вах, що то буде ...кінець парламентаризму на Україні! Та нехай він колупається пальцем де хоче, аби тільки відстоював інтереси полішуків і полішучок. Але журналіздкам це не цікаво... їх рівень - хто чим в зубах колупається.
Відповісти
то тільки з влади дозволено сміятися? А Вітів святий та непогрішний? Навіть коли в зубах риється?
Відповісти
От якби лобстерів з собою взяв і їв, тоді б була новина;)
Відповісти
Що "Волиньпост", як казав герой "Калины красной": "Опускаюсь все ниже и ниже, даже самому интересно". А був досить непоганий сайт. До побачення
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=-7AhAJUt2rI
Відповісти
тільки з Януковича можна сміятися коли той цукерку хрумкає з Пукіним та Медведєвим? хай той Вітів повчиться манер та навчиться поводити себе серед людей...а то як був трактористом, так і лишився диким селюком!!!
Відповісти
Ну вже вибачайте, ну хто ж таке ч...о обирає?:) Ах да - він же по "списку-справці" туда попав!!!
Відповісти
Жестоко))))))
Відповісти
З боку журналіста - примітивно
Відповісти
У людини повинно бути почуття такту. Хоча б тоді , коли вона серед людей знаходиться. І не в освіті справа , а у вихованості..... якої , нажаль, немає в наших депутатів.
Відповісти
Давати оцінку особистим якостям людини, не знаючи її особисто не тактовно
Відповісти
Ну який він фашист? Білочка він! Білочка!
Відповісти
вот БОСОТЕ дали тему "обсмоктать" и "обкакунять" кого-то - это у нас любят делать, дай только повод ))) ТАК ЗА КАЖДЫМ МОЖНО ФОТООХОТУ УТРОИТЬ, а потом поливать грязью.
Відповісти
ЦЕ НЕ КАЖДИЙ-ЦЕ НЕДОТОРКАНА ОСОБА ВИБРАНА НАРОДОМ...КАЖДИЙ ПО ВЕЛИКІЙ ЗРАДІ НЕ ХОДИТЬ!
Відповісти
Як соромно за волинського нардепа. Ч и то не він рветься до влади: проводити майстер-класи з гігєни ротової порожнини. ))))))
Відповісти
Це рівень культури обранця і виховання
Відповісти
http://www.volynpost.com/img/modules/news/5/1f/fb8114203f9d1927d1b1bdbf29ee31f5/cb-uaof80s46.jpg
Відповісти
Бачите Оленам не подобається поведінка Вітіва в парламенті. Подумаєш відстоює інтереси полішучок. А манери вишукані де? Їй більше подобається коли в неї гаманця витягнуть...головне щоб галантно. Пошлють подалі і видадуть мізерну зарплату але з шармом. От такий він сільський гламур.
Відповісти
...ПРОЇДАВ БЮДЖЕТ ПАРТІЇ
Відповісти
А по-моємо, прикольно вийшло. Ходить Рибак залою, тусить, обсмоктує щось. А Вітів іронічно горіхи жре. Тіпа: ви нас розвели, як котят, а ми вас розкусимо, наче горішок.
Відповісти
Комментарии замечательные!)) А папарацци на то и папарацци, не хрен обижаться, молодцы ВП! Коль стал публичным человеком - изволь об этом помнить,"белочка", не позорься или не светись!))
Відповісти
кожен день те бачив?ти б по другому робив?серйозно слухати нові тєми про "почекати" від ібака...
Відповісти
Слава Україні!!! Одне радує,що у Верховній Раді "Свобода".І не було б Майдану,якби не було "Свободи".Погоду робить "Свобода".Слава нашій "Свободі"!!! Слава нашому прекрасному майбутньому!!!
Відповісти
Вот все у вас как на параде, — салфетку — туда, галстук — сюда, да «извините», да «пожалуйста-мерси», а так, чтобы по-настоящему, — это нет. Мучаете сами себя, как при царском режиме.
Відповісти
ЗАКАЗУХА СПЕЦІАЛЬНА! АЛЛО,ДОПИСУВАЧІ, А ЗА ВАМИ
БУВА НЕ ПІДГЛЯДАЮТЬ ДЕ-ІНДЕ, В ТУАЛЕТІ, У ВАННІ
чи ЩЕ ДЕСЬ! По СКАЙПУ ВАС НЕ ВІСЛІДКОВУЮТЬ ЧИ
ПО МОБ.? Що коментувати ці фото, на фоні
цього БАРДАКУ у ВРУ!!!
Відповісти
На 14 фото зверху Фаріон з клачиком тікає, користуючись моментом в магазин Луї Вітон за дорогими шмотками, та в салон, замовляти новий Бентлі)))))
Відповісти
Це необхіда і корисна інформація виборцям! Це ж публічна людина і її поведінка в публічному місці свідчить про ії виховання, елементарну культуру.. Так що робіть висновки, які напрошуються самі.. Одним словом - би.. дло!!
Відповісти