Гриценко складає повноваження нардепа через диктатуру

Гриценко складає повноваження нардепа через диктатуру
Депутат Анатолій Гриценко складає депутатські повноваження.

Про це він заявив на своєму Facebook, ‒ пише Українська правда.

«Заявляю про складення повноважень народного депутата України», ‒ наголосив він.

«Таку заяву на ім’я голови парламенту В.Рибака я щойно зареєстрував. Сподіваюся, що люди, які голосували за мене на виборах і для яких чесно працював у Раді протягом року, зрозуміють це рішення», ‒ зазначив Гриценко.

«Я обирався до парламенту України, а не Північної Кореї», ‒ наголосив він.

«Працювати у Верховній Раді, яка своїми законами порушує базові конституційні права 45 мільйонів громадян і замість зміцнення демократії та верховенства права перетворює Українську державу на диктатуру, – я не можу», ‒ підкреслив Гриценко.

«Це суперечить моїм життєвим принципам і цінностям», ‒ підкреслив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поступок, ничего не скажешь
Відповісти
Поїде на курси у США, де вже здобув війсковий "вишкіл" і там ЦУ дадуть як переворот в Україні робити!:)
Відповісти
молодець.
Відповісти
Баче що у ТЯКу нема лідера, то вирішив по скорому собі вістів набрати і буде 100% на Президента балатуватись, або "лідером" ставати!
Відповісти
Вчора був день ганьби і день страху Януковича. Всі ті ганебні диктаторські "закони" просувалися, бо ми їх реально дістали і налякали. Це їхня "отвєтка". Ми приймаємо виклик! Просто так "проковтнути" - це ганьба кожному з нас. Бо ці моральні уроди не мають стержня. Вони ж сцикуни! В руках зброя, в кишенях бакси, а в очах - страх! Правда за нами! Тримаймося, єднаймося! Наше місце - Майдан! Жодних сумнівів, з Божою допомогою, вистоїмо і переможемо! Слава Україні!
Відповісти
И тебя вылечат...!:)
Відповісти
САЛА БЕРКУТУ!!!!!!1
Відповісти
Щойно під Межигір’ям (у Нових Петрівцях) під час прощі до Дзвінкової криниці Беркутом було жорстоко побито і затримано місцевого жителя Петра Федоровича Кацимона. Команду затримувати дав нєкто міліціонер Соляник.
Відповісти
Госдеп простимулировал своего адепта.
Відповісти
впірьот
Відповісти
З початку майдану активізувались коментщики ригіАНАЛІВ, раніше лише зрідка вони реагували на політичні випади, а зараз по кожній політичній темі включають "говномйот".
Відповісти
З початку майдану активізувались коментщики ригіАНАЛІВ, раніше лише зрідка вони реагували на політичні випади, а зараз по кожній політичній темі включають "говномйот".
Відповісти
Ще не захлинувся?:)
Відповісти
:) та он видно що вже захлинається, бо аж по два комента однакових підряд "метает"!:)))
Відповісти
Наконец-то, ты начал бриться, наш великий военный министр!!!
Відповісти