«Війна» у Києві: активісти знищили вогнем майже усю техніку «Беркуту»

«Війна» у Києві: активісти знищили вогнем майже усю техніку «Беркуту»
Палає майже вся спецтехніка, що перекривала прохід до урядового кварталу на вулиці Грушевського.

Про це повідомив кореспондент Еспресо.TV з місця подій.

Як результат "Беркут", що захищав прохід між автобусами до урядового кварталу, змушений був відступити назад вгору по Грушевського і перегрупуватися.

Не припиняється "обмін" гранатами: з боку "Беркуту" постійно летять світло-шумові та сльозогінні гранати, а у відповідь протестувальники закидують спецпризначинців петардами та камінням.

ДИВИТИСЯ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ СУТИЧОК У КИЄВІ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Burn Mother Fucker, burn! (c)
Відповісти
М О Л О Д Ц І!!!!!!!
Відповісти
СЛАВА НАЦІЇ !!! СЛАВА ГЕРОЯМ !!!
Відповісти
шо ніяк тебе в покої не оставляють такі радісні події ))) задушись вже жаба )
Відповісти
Ну потім не ходіть до судів з "визволялками"!!! Самі все почали!!! А дописувачі радіють що війна розпочалась?:( Ну то мізки вже взагалі втратили, як з таким безмізковими країну будувати?!:(
Відповісти
Сейчас очень важно всем понять одну вещь. Можно сколько угодно ругать восставшие массы, националистов, фашистов, шариковых и т.д. Но за происходящее в стране отвечает президент Украины. Как руководитель, как наиболее могущественный на данный момент человек в стране. К тому, что сейчас происходит, он подталкивал Украину четыре года. Если народ доведен до отчаяния, если готов рисковать жизнью в уличных боях, если на улицах столицы десятки тысяч человек жгут машины, - значит, терять нечего. Значит настала крайняя степень отчаяния. Кто виноват?
Відповісти