Вражаючі фото сутичок на Грушевського

Вражаючі фото сутичок на Грушевського
В інтернеті опублікували підбірку світлин, на яких зафіксовані сутички на вулиці Грушевського.

Підбірку створила редакція порталу Myreport.

Нагадаємо, бійки розпочалися по обіді 19 січня і періодично спалахують ось уже протягом понад 18 годин.

На 8:00 20 січня протестувальники та силовики "окопуються".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 42
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Журналист «2000» С. Бурлаченко ещё 18 января предупреждал, что ближайшие дни будут весьма и весьма напряженными. Он только с датой чуть-чуть ошибся: считал, что главные события начнутся в день «случки» 22 января, но бесов начало корчить и корёжить в великий праздник - в Крещение.
Відповісти
і це Європейці? бидло!!!
Відповісти
бидло - раби в донецьких копанках
Відповісти
Сліпці. Страуси. Як би не хотілось вірити у " какую то кучку нацистов" правда в тому, що весь народ України вже не визнає офіційну владу. А такі коментарі якраз пише кучка прихильників регіоналів, які при них добре пристроїлись, яким носять хабарі, чиїх дітей не б*ють і не гвалтують міліціонери, чиї діти вже вчаться чи живуть у Європі за рахунок простих людей!
Відповісти
А ти яку владу визнаєщ? Фашистів Тягнибока?:)
Відповісти
Народну владу !!!
Відповісти
Бидло! І з такими в Європу?
Відповісти
Це ти бидло !!!
Відповісти
в стране подросло новое поколение. поколение которое не хочет быть терпилами
Відповісти
Це підросло покоління дебілів.Бо цей шабаш вони заварили якраз на Водохрище.
Відповісти
Покоління дебилів , це те покоління яке зараз сидить в інтернеті чи біля телевізора, і нічого не робить а тільки обсирає "Майданівців" і опозицію. Нічого, ще вас всіх козлів до стінки поставимо...
Відповісти
Бидло - ті, що сруть в коментах.
А там, на Грушевського, там герої.
Відповісти
Герої?Почекай писака тобі,або твоїм рідним в обличчя дадуть каменюкою або підпалять коктейлем Молотова побачимо що ти заспіваєш.Таким придуркам як ти чим гірше в країні,тим краще.
Відповісти
Мене палити немає за що, а тебе за коменти і т.д. я б сам підпалив ...
Відповісти
Так кажуть що то провокатори, то які вони до бісу "герої"?:) Ви вже опреділіться, а то кажете одне, через хвилину інше... Так і людей дурить і буде дурити опозиція!!!
Відповісти
Так, звісно, краще стояти біля сцени і пройо... Україну. Нехай Яник і ПР приймають всі закони які їм потрібно. А ми далі як слухняні вівці будемо на це дивитися.
НІ! Є Люди яким не все одно. І ці люди доб'ються вільної України. Вільної від вузьколобих недоумків які вважають що те що робиться зараз в столиці це неподобство.
Те що каже опозиція - брехня не гірше ніж від ялинковича. За їхніми словами ми мали б стояти до коли? До виборів??? В людей не вистачило терпіння, а так звані "провокатори" тільки показали, що не треба боятися "пєтуха" і народ якось сам спромігся на справжнє повстання.
Відповісти
Ті що були на Грушевського - герої України. Зрозумійте вже- нас це дістало.!!!!
Відповісти
Що вас дістало? Що вибирали те і маєте!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Це нас вже всіх достав ваш клоунський євромайдан.Що ви людям можете запропонувати всі і так вже вчора побачили.
Відповісти
А нас ви дістали!!! Недоумки малолітні!!!
Відповісти
А Ви? Великий недоумок, якому краще жити під яником і під расєєй?
Відповісти
Іди в школу вчися . Що ти пишеш? Герої, 21 сторіччя на вулиці і таке робиться! Та кому ти такий зі своїми героями потрібен в тій Європі? НЕ ТУ КРАЇНУ НАЗВАЛИ ГОНДУРАСОМ ЦЕ ТОЧНО!!! Робити таке в СВЯТО це просто.... Може то кінець світу уже??? А взагалі - Україні, місце в Європі, а таким тролям, що на майдані - в тюрмі!
Відповісти
Герої!? Чиї герої!7 Це нормально в рокове свято таке робити, до церкви йдіть та Богу моліться, на все Божа воля. За те, що ви положите там свої здоровя, вам Кличко, Яценюк чи Тягнибок не поможе потім і не згадають.
Відповісти
Герої були в 41-45 роках, а тут неконтрольовані молодики,які не можуть відрізнити "добре" від "погано". Масовий психоз.
Відповісти
Підтримую на всі 150%
Відповісти
ну да, ну да, дедя воевали, ага помним...
Відповісти
Герої що в 41-45 роках воювали за Україну (УПА), воювали проти справжньої диктатури (закон про три колоски, неправильне слово проти сталіна і компартії, голод, коли продукти забирали і все що тільки можна, коли заставляли в партію вступати і доносити один на одного), а зараз купа силенна партій і організацій штучно створених, лідери яких хочуть дорватись просто до влади, їздячи на ТОЙОТАХ-СЕКВОЙАХ, влаштовуючи автомайдани на сучасних дорогих позашляховиках і кричать з них "Здолаємо бідність". Люди відкрийте очі - такої опозиції не було навіть в 2004 році
Відповісти
Бідний народ України!!! Як ще ніхто не зрозумів, що це кара Божа, що таке відбувається!!!Це ж не випадково, що і "помаранч" у Різдвяні свята розпочався і що зараз у 2013 все коли розпочали?:( Наслідки всі знають і ні до чого хорошого це не призведе - це клеймо на Україні!!!:(
Відповісти
Новый Мировой Порядок - сатанизм в чистом виде. Русь - последний рубеж не пути завоевания мира НМП. И где главное духовное, там нет случайных совпадений: крещение, Киев, Русь.
***
К муслам с европейскими "ценностями" пидары не лезут, а планомерно уничтожают христианские центры.
Відповісти
старший человек, а такую хрень несешь, проспись...
Відповісти
Назначить бойню на светлый Праздник Крещения Господня в Киеве - святыне всего русского православного мира - могут только демоны. Это - ритуальное действо.В Киеве Русь крестилась, поэтому все это происходит на Крещение. Это - не политическая война. Это битва за веру и Церковь.Гитлер напал на День всех святых в земле Российской просиявших. Мол, посмотрим, как вам помогут ваши святые... Таких примеров - масса.
А Янузепа и гниды, трясущиеся за свои миллиарды,заханырились за спинами правоохранителей, предварительно связав им руки, и ведут переговоры с ручными мартышками США и ЕС!


Відповісти
насмешил однако
Відповісти
Впред залишилося лише один одного вбивати. Надіюся, що Україна стане європейським Афганістаном. Вперед!!!!!!!!!!
Відповісти
скоро до цього дійде.вони ж "герої", їм можна все, як в попередніх коментарях нас переконують. жах
Відповісти
Виховуйте в собі Європейців та у своїх дітях,
та ніколи таких заворушень не буде.
Відповісти
як гарно виглядає, просто око милує, коли пернатих поклали обличчям на бруківку
Відповісти
Хотіли ж по хорошому, стояв народ, мерзнув, демократично все було. Терпіли до останнього. Але влада не хоче визнавати нічого крім своїх інтересів. Пишуть під себе закони. Звичайно в людей терпіння не хватило і не хватить ніколи. Таку владу тільки палками гнати з України, і без копійки в кармані. Ті падлюки думають що просто перечекають бунт і все, народу надоїсть, народ замучиться і захоче додому...Але я вам скажу, що МИ терпіли 22 роки "незалежності", тому декілька місяців це ніщо! Бійтеся виродки! Пора вже вам пакувати валізи!
Відповісти
може ви станете на чолі держави і будете всім керрувати?а?
Відповісти
чим далі, тим більше видно людську сутність.
не думаю, що беркутівці прям у захваті йшли до тієї неадекватної громади. загрались ви.
Відповісти
Муаммар Каддафі
Відповісти
Та шо ж ви барани не можете поняти, шо по інакшому цю владу не скинути!!! Чхав той яник і його компанія на ваші мирні мітинги і народні віче на майдані! Та ти хоть 10 мільйонів буде виходити то він своє робити буде!
Доречі в європі шоб ви знали чуть якийсь лєвий закон видають зразу коктелі молотова на вулицях літають!
Відповісти