Ранковий Київ після побоїща. ФОТО

Ранковий Київ після побоїща. ФОТО
У центрі Києва всю ніч тривали криваві сутички між протестувальниками з Майдану і силовиками. На ранок активність між майданівцями та «беркутівцями» біля стадіону «Динамо» трохи спала.

Знімки ранкової вулиці Грушевського після нічних погромів у Фейсбук виклав фотограф Сергій Моргунов.

«Ранкова роса. У повітрі досі витає запах газу. Зараз на Грушевського панує сюрреалізм. Мертві машини, стоять немов примари застиглі поза часом. Люди створюють максимально неприємний шум, який крім жаху ніяких асоціацій не викликає», - пише фотограф.

«На місці ментів, я б уже давно здався. Ця картина справляє пекельне враження! Куди більш сильне, ніж палаюча техніка. Якщо брати за шкалою Данте, то це збірний образ усіх кіл «Божественної комедії», - додав Моргунов.
















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
и это мирная акция стыдно
Відповісти
Янукович винен, сам довів людей до такого, чому не чув Майдан, чому не чув свій народ!?
Відповісти
это радует)
Відповісти
сидіти вдома і пердіти в штани, а це героїзм!
Відповісти
Мирные граждане в мирной столице.
Мирные каски. Мирные лица.
Мирно ведут себя. Мирно бастуют.
Мирно дерутся и протестуют.
Тем, кто не мирный, нету здесь места.
Мирные лозунги мирных протестов.
Мирно пинают мирные ноги
Тех, кто попался под них на дороге.
Все очень мирно, бело и пушисто.
Мирные шествия мирных фашистов.
Мирные факелы. Мирный Бандера.
В Киеве мира – без счета и меры.
Утром туманным и темною ночью
Миролюбивый Майдан мироточит.
Мирно пьет чай. Мирно требует сыра,
Кофе, лимонов, уборки сортиров.

Каждую пятницу с миром под вечер
Повода ищут для мирного вече
Мирные «дети» в черных террорках.
Мирные цепи для мирной «разборки».
Мирная ненависть просто к прохожим,
Да и к водителям ненависть тоже.
Все, кто за гранью майданного бунта –
«Тушки», «титушки», «банда» и «хунта».
Думал ты, «Мир» – это пение скрипки,
Солнце, объятья, цветы и улыбки?
Как бы не так! Мир теперь с кулачищем,
Дышит он злобой и ложью он свищет.
Мирный Майдан, он не сеет, не пашет –
Мирно поет. Мирно бьет. Мирно пляшет.
Мирно блокирует. Ты несогласен?
Значит, «титушка» ты! Значит, – опасен!
...Мирный Майдан заелозил до дыр
Слово когда-то хорошее – МИР!
Відповісти
Угу, "Добро должно быть с кулаками"(с), или уже подзабыли?
Відповісти
Так тримати!!!!!! Нарешті повстали!!!!!!!
Відповісти
Красота))) А ведь можно было всего этого избежать. Дедушку Яновича на пенсию, Захарченко в отставку, пару беркутят показательно судить и амнистировать через 24 часа. И чем гарантело думало?
Відповісти
І погоджуюсь з Вами і не дуже. Стосовно Захарченка та беркутят це правильно, ще минулого року необхідно було зробити. А от стосовно відставки Президента... Просте питання: а де взяти гроші на Президентські вибори? Чи у Росії, або МВФ черговий транш попросимо на цю справу? Краще було б зробити так: Євромайдан розпустити після Різдва і почати активну роботу у всіх областях по формуванню структур ВО "Майдан" і готуватися до 2015 року. Опозиції відкинути всі свої сварки, суперечки, невпевненість і визначити одного кандидата на вибори Президента. І працювати, працювати і ще раз працювати над створенням потужної громадсько-політичної структури, щоб у тому ж таки 2015 році продемонструвати, що ВО "Майдан" це серйозна сила з якою варто рахуватися. Щось подібне було на початку 2000-х коли Ющенка відправили у відставку з посади Прем'єр-міністра і він після цього почав формування політичної сили "Наша Україна". В результаті: солідна підтримка виборців, проходження до парламенту, а через 2 роки і Президентом став.
Але все що я тут написав абсолютно не цікаво тим хто вчора влаштував масові заворушення в центрі Києва. Їм потрібно все й одразу. Майже як у Леніна: "вчора ще рано діяти, а сьогодні вже пізно". То коли ж діяти?
Відповісти
не ту країну назвали Гондурасом. Вперед в Європу- там Вас чекають - дикарі!
Відповісти
Янукович і Ко, ось бачите до чого ви довели людей!
Відповісти
Все что происходит сейчас на улицах Киева – спровоцированная властью агрессия. Она слепа и, зачастую, некрасива – и очень бы хотелось избежать этого. Но - накипело! И режим шел к этому долгие дни мирной революции с 21 ноября..
Відповісти
смело можна знымати сталкер!
Відповісти