Демонстранти на Грушевського просять світла

Демонстранти на Грушевського просять світла
Учасники акції протесту на вулиці Грушевського просять про допомогу освітленням.

Наразі в місці протистояння між силовиками та протестувальниками відключені вуличні ліхтарі, - Еспресо.tv.

"Мітингувальники на Грушевського просять всіх, хто може, допомогти із освітленням. Підвезти будь-які освітлюючі засоби, які можуть працювати в тих умовах", - пишуть на фейсбук-сторінці Євромайдану.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дебіли, щойно я в новинах дивився, як ви побили ліхтарі... Ніби, щоб Беркут не бачив куди стріляти...
Відповісти
Вступив закон за наклеп - тобі світить 2 роки тюрми.
Відповісти
Їх б'ють, а Вони стоять. Їх труять газом, а Вони не здаються. Їх лякають, а Вони стають ще сильнішими. Їх лупить мороз, а Вони тисячоголосо співають свій Гімн. Вони мають волю сказати "НІ!". Їх – мільйони, і Вони мають гідність. Це - моя Нація, це - Українці! Пишаюся, вірю, люблю! Слава Україні!!! Героям Слава!!!
Відповісти
А бійці Беркуту теж українці. Вони ще не застосовували важку техніку. То й не так полюбиш!
Ти ж не хочеш щоб Україну пошматували як Югославію?!
Чи тобі все одно! Якщо так, то ти гірший ДУРНЯ.
Відповісти
Поясніть мені що відбувається. Невже опозиційні депутати настільки наївні та дурні, що вірять у мирне врегулювання усіх проблем??? 1. Янукович і ко., давно всрався. Він розуміє що це кінець. 2. Невже ви думаєте що він має мужність віддати владу і піти добровільно на страту, бо народ їм це не пробачить ніколи. 3. Достатньо змиритися з його режимом і усіх хто не тітушка і висловив непокору як мирну так і радикальну зацькують, вб'ють та пересаджають. Тобто у народу теж немає вибору. 4. Опівночі ЗЕКони увійдуть в силу і підарастична беркутня почне вільно розривати людей по всій країні. В жодному пункті не має конценсусу. Є тільки Влада-Криса, що загнана у глухий кут, тому може тільки спробувати вижити. Я рахую що Народ б'ється за свою країну, а ХАМ за виживання. Так ми почекаємо, і при нагоді придушимо цих падонків, але якою ціною??? Ціною зданих нами на вірну смерть у мєнтовських тортурах наших Братів, Сестер, Батьків та Друзів, що вийшли на несправедливий бій за тих хто відхрещується і рахує що він тут непричому??????????? Разом і до кінця!!
Відповісти
Плеат! Та коли вже того Пащенка та всю редакцію ВП притягнуть до відповідальності за наклепи, спотворення подій і провокаціі???!!! Ну брешуть же на кожному кроці!!!
Відповісти