Як Автомайдан «стеріг» луцьких солдатів. ФОТО

Як Автомайдан «стеріг» луцьких солдатів. ФОТО
Активісти луцького Автомайдану провели ніч в селі Довжиця Маневицького району.

Вони "стерегли" бійців внутрішніх військ, які спробували дістатися Києва.

Нагадаємо, 20 січня та вночі 21-го громадські активісти блокували бійців внутрішніх військ в Рівненській та Волинській областях. Перегони завершилися в селі Довжиця Маневицького району.

Тут і активісти, і військовики провели ніч. А зранку вони поїхали до Луцька.


ДИВИТИСЯ ВІДЕО: ЯК БЛОКУВАЛИ ЛУЦЬКИХ СОЛДАТІВ ВВ


Станом на 12:00 21 січня весь транспорт з ВВшниками повернувся на базу.

Фото з групи #Євромайдан #Луцьк в соцмережі "Вконтакте".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Усім прихильникам хуліганів пропоную переглянути вказане відео. http://15minut.org/article/kak-demonstranty-podzhigali-silovikov-opublikovano-video-2014-01-21-10-11-11
Відповісти
Ураган, лети накуй...
Відповісти
Бесчеловечно!!!
Памперсы солдатам сменили?
Відповісти
триголові вже обжарили самих себе, а саме що через їхні гасла деякі люди стали інвалідами на все життя, як зі сторони майданівців так і преси та правоохоронців. На них (триголових фашистах) вся відповідальність за всі наслідки на вул.Грушевського. Кролик - жуй свою морковку мовча і в закаулках.
Відповісти
Молодці! Хай живе дружба, взаємовиручка і взаєморозуміння між волинянами і рівнечанами,які спільними зусиллями довели що народ України-єдиний і його не подолати.
Відповісти
идиот!!!!!
Відповісти
молодці. всі хто там блокував мєнтів герої!!!
всі хто тут коментує за гроші, передайте начальству, що це не діє))
Відповісти
вони,насправді,тільки й чекали коли їх перестрінуть бо самі не хочуть туди їхати)тому, інформація постійно випливає якими шляхами їдуть і коли
Відповісти
ви американські зомбі не на Украіну працюете а на купку жидів і алкашів .заблокувавши дорогу ви змушуете мерзнути дітей по 19 років які на відміну майдаунів пішли виконувати свій обовьязок перед краіною а не всцикалися у ліжко як однояйцеві і клешеногі з майдану.наші діти мерзнуть бо вашому гусю потрібно посісти місце климчука щоб грабувати вас по европейскі.моі діти проходили службу у цій частині і якби вони там зараз мерзли заради американскіх інтересів то взяв би 5 афганців чи просто людей і ваше евро
бидло за десять хвилин з землею перемишали .нема на вас Лукашенка а вашу плечевую свободную надо периодически на трипдачу направлять
Відповісти
ти лікувати голову пробував?
Відповісти
Це не лікується. На жаль. Але й не заразне, нібито. На щастя.
Відповісти
МОЛОДЦІ Лучани!
Відповісти