Солдати Внутрішніх військ з Луцька не полишають спроб добратися до Києва

Солдати Внутрішніх військ з Луцька не полишають спроб добратися до Києва
ВВ-шники знову намагаються виїхати до столиці. Орієнтовно з 16 години солдати в цивільному покидають казарми.

Групами по п’ять бійців сідають у попередньо викликане таксі і кудись їдуть.

Про це ВолиньPost повідомив активіст Євромайдану Володимир Бондар

На думку політика, ВВ-шники пробують розосередитися для того, щоб уникнути від спостереження активістів Євромайдану.

«Незабаром солдати в цивільному зберуться у якомусь завчасно визначеному місці і таки спробують дістатися Києва. Зараз активісти пробують відслідкувати їхні маршрути», - розповідає Бондар.

Нагадаємо, минула спроба доїхати на автобусах та вантажівках виявилась невдалою – солдатів оточили активісти Євромайдану і не пустили до Києва.

Після дводобових поневірянь другорядними дорогами Волині та Рівненщини солдати повернулися на територію військової частини.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
оно им надо? лучше ведь в казарме, в тепле сидеть, чем на морозе стоять
Відповісти
Мами у тих солдатів Є?
БОНДАР, БЕРИ ПО ТИХОМУ У СОЛДАТІВ ТЕЛЕФОНИ БАТЬКІВ І ТЕЛЕФОНУЙ........
Відповісти
ЦЕ Ж ВАШІ ДІТИ!!!
Відповісти
Може мама не знає де її дитина, може солдат не має телефона, щоб сповістити батьків.
Найнадійніший пікет - мами солдатів.
Відповісти
САХАМЕНІТЬСЯ, ВАС В ЦІЙ КРАЇНІ ЗА ГА..НО НИВІТЬ НЕ РАХУЮТЬ
Відповісти
Розстреляють
Відповісти
Але це ще не кіннець, військових тримають в частині. Офіцери вже третю добу не були вдома. Значить, виїзд не відміняється.
Відповісти
мвми є, але що ми можемо. Нашим синам потім буде гірше. Мій син офіцер, мені забороняє щось робити, хоча сам не хоче їхати на Майдан. І не тільки він, ніхто цього не хоче. Все залежить від командира, а вони , свмі розумієте, бояться за себе, за свої зірки. Колись були офіцери, а тепер , навіть не має слів для висловлення. Прошу допомоги в активістів, якщо зможете , збирайте батьків, жінок. Там багато молодих тат.
Відповісти
Хто може зробити за нього його вибір?
Мої сини в Києві, і я була проти.
Хто захистить їх?
Відповісти
Вони і самі не хочуть їхати. повірте! якби хотіли тоб розігнали тих 15 людей біля воріт
Відповісти
Не хочуть солдати, а виші ранги мусять. Тому, все можливо, сьогодні вночі. Чому не відпускають додому. Вичікують. Потрібна допомога активістів.
Відповісти
Стаття 17 Конституції України.Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян
Стаття 19.Конституції України Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Стаття 60.Конституції України Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Відповісти
Треба їхати до будинків,квартир командирів і не давати їм спокійно жити.
Відповісти
а можна було на вертольоті всіх за раз вивезти...
але ж в нас покрали, на метал порізали, знищили армію...
а як партизанщина почнеться, не доведи Боже?!
Відповісти
Це не смішно, там молоді хлопці, які не хочуть захищати владу бандитів , але вони приймали Присягу. Тому допомогти їм треба, щоб вони не змогли виїхати з частини. Потрібно, як в Києві, сьогодгі о 18-00 матері силовиків збираються на площі, щоб не дозволити виконувати злочинні накази. Але треба всіх згуртувати в Луцьку, матерів, жінок.
Відповісти