Полювання на луцьких ВВшників: погоня триває. ОНОВЛЕНО

Полювання на луцьких ВВшників: погоня триває. ОНОВЛЕНО
Солдати Внутрішніх військ не покидають спроб прорватися до Києва.

Про це йдеться в повідомленні спільноти Євромайдан Луцьк у соціальній мережі Facebook.

«Активіст Автомайдану Микола Собуцький повідомив, що вони наздоганяють автобус луцьких ВВшників, який їде у напрямку Дубно. Зокрема, автобус з солдатами виїхав з вулиці Чернишевського», ‒ йдеться в повідомленні.

Як стверджує активіст, на номери автобусів скотчем приклеєні фальшиві номерні знаки.

Наразі Автомайдан намагається блокувати автобус ВВшників на заправці WOG, що біля літака на дубнівській трасі.

«Потрібна допомога!» ‒ резюмують в повідомленні.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ІНЦИДЕНТУ

За останньою інформацією активістів, на одному зі світлофорів приклеєні номерні знаки злетіли, після чого Автомайданівці звернулися до правоохоронців. Проте останні фіксувати факт порушення відмовилися.

Автобус, який переслідували активісти, виявився порожнім.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Настирливі блін :-)
Відповісти
дай бог вам здорвойя евромайдауны а если комисар в армию позовет то у вас окажется то одно яйцо то плоскостопие.КЛЕШЕНОГІСТЬ ПО БАНДЕРОВСЧІ
Відповісти
111 галактико в безопасности з 111!!!
Відповісти
Автобус вітік, так само тікали (щоб з цим автобусом не зустрітись) працівники ДАІ. Є всі підстави вважати правоохоронців правопорушниками!
Відповісти
Невтрачайте пильність ! І не кидайтеся в погоню всі одночасно. Можливо це відволікаючий маневр а тим часом вони іншою дорогою спокійно прямують до цілі.
Відповісти
Чтотам у ВВ-шников за командир!? Остановиться. Вытянуть из машины этого "преследователя". Изъять у него телефоны, документы всё положить в машину и её сжечь. Бетмену дать "дубинала" и отпустить домой.

Больше никто ни за кем из ботвы ездить не будет.
Відповісти
ForeverYoung якщо ти такий герой то попробуй сам це зробити.
Відповісти
Якщо такий розумний - чому не мент-тітушко?
Відповісти
Кумедний цей активіст, все в нього іде повз касу. Прилетів на виборчу дільницю 12.01.14р. підтримати свого побратима Миколу Федіка, а люди проголосували за людину, що чогось досягла в житті. Це вам не секретар партії. Тут - гонитва за порожнім автобусом. Нагадує мені безсмертного героя твору Сервантеса.
Відповісти
саме кумедне в тому, що рано чи пізно вся правда вилізе, ВСЯ!
Відповісти
Це хто досяг чогось у житті і за чиї гроші? А ну поподробнєє...
Відповісти
Якраз і є - нормальний командир.
Відповісти
Полювальників на кол!
Відповісти
Полювальників на колю!
Відповісти
Наступне завдання Миколи С. - розкрити таємницю вбивства Кеннеді.
Відповісти
тут тролятиною засмерділо.
Відповісти
Маразм
Відповісти
Я два роки тому служив у цій частині ВВ продовжую спілкуватися з половиною офіцерів цієї частини. Запевняю усіх агресивно настроєних блокувальників, які вважають патріотами лише себе, а оцим людям у погонах чіпляють різні ярлики і пасквілі, що військовослужбовці ВВ (а не луцького "Беркуту", якими їх обзивають усі малограмотні патріоти) хотіли їхати у Київ, як голодний до нужника. Всі вони з величезною радістю повернулися у пункт постійної дислокації де і бажають продовжувати виконувати покладені на них завдання. Жодного злочинного наказу вони не виконували, а так як люди військові, - отримавши розпорядження виїхати на Київ (це явно не злочинний наказ) для участі в охороні громадського порядку, - змушені були виконувати його (хоча й не зовсім наполегливо і оперативно,- НЕ ХОТІЛОСЯ. Жоден із цих людей не живе у дорожезних маєтках і квартирах, не їздить на дорожезних авто, не відпочиває на іноземних курортах і не крав у держави грошей (як деякі із очільників патріотів - блокувальників). Відповідаю за кожне своє слово і звертаюся до людей, спроможних мислити, аналізувати ситуацію і приймати самостійні рішення, а не бути вівцею в отарі - НЕ ТРЕБА ЦЬКУВАТИ, ОБЗИВАТИ ТІТУШКАМИ, ВОРОГАМИ ЦИХ ХЛОПЦІВ, - 99% їх на стороні тих людей,що протестують... Слава Україні !!!
Відповісти