Митники тиснуть на підприємства нардепів, які не голосували руками?

Митники тиснуть на підприємства нардепів, які не голосували руками?
Вантажі підприємства Агропромислової групи «Пан Курчак» з 23 січня не оформлюють на митних постах Ягодинської митниці.

Про це стало відомо від представників групи.

Водіям просто повертають документи без пояснень. Окремі автомобілі із вантажем декілька діб знаходяться на митних переходах, не маючи змоги в’їхати на територію України.

Як розповів директор одного з товариств, що входять до групи «Пан Курчак», Олександр Карпінський, працівники митного посту «Ковель» Ягодинської митниці відмовляються приймати до митного оформлення декларації.

Аналогічні проблеми мають ТОВ «СМП», ТОВ «Українські торгівельні мережі», ТОВ «Птахокомплекс «Губин», ТОВ «Агротехніка» на інших митних постах цієї митниці.

Будь-яких офіційних пояснень з цього приводу митники не надають.

У приватній розмові з працівниками митниці вдалося дізнатися, що на митницю надійшла вказівка «згори» не здійснювати митне оформлення вантажів ряду підприємств, співзасновником яких є позафракційний народний депутат Сергій Мартиняк.

На підприємствах припускають, що такі дії митниці – не випадкові. Вони викликані публічною заявою нардепа про відмову брати участь в голосуванні руками, яке відбувалось 16 січня, та за поданий і зареєстрований проект Закону України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких Законів України, прийнятих Верховною Радою України 16 січня 2014 року (№ 721-VII, 724-VII, 725-VII, 726-VII, 727-VII, 728-VII, 729-VII, 731-VII)».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: митниця
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Догрався
Відповісти
Повна херня, все працює в штатному режимі, просто в С.В. є штаб по "отміванію" іміджа ПР.
Відповісти
На континіум також давлять
Відповісти
розпочалася агонія верхів
Відповісти
Мажоритарникам завжди важче - між двох вогнів! Але, бачу, Мартиняк свій вибір зробив, або йому його сьогодні допомогли зробити остаточно
Відповісти
Аналогічні проблеми мають підприємства і іншого нардепа
Відповісти
Сцуки! Руки б їм відірвати по саму голову!!
Відповісти
Страшно жити в країні якою керують чинуші від маленького до великого - сьогодні вантаж не пускають, завтра тебе не пустять, бо неугодний...
Відповісти
Ну очевидно не так уже і страшно!!! Скоріше навіть навпаки прекрасно. Інакше той же Мартиняк проголосував би за відставку діючого уряду! Для чого полішукам і полішучкам інша полішучка лапшу на вуха вішає!
Відповісти
Зажерлися ці митники!
Відповісти
І шо.
Впреться і не проголосеє Мартиняк після такого наїзду за все що скаже янук?
побачимо вже у вівторок, які у нього яйця.
І кури...
Відповісти
Кажуть і в Континіума цистерни стоять на митниці...
Відповісти
Давлять на всіх, зто відмовився підписувати протокол голосування руками.
А ще може і тому, що підписав проект на відміну тих дебільних законів.
Подивимось, чи витримає.
Відповісти
Певно, керівник митного посту Луцьк хоче, щоб майданівці прийшли і до нього... хоча він ще йтак т.в.о.
Відповісти
Не кури конопель більше зранку! Для чого майданівцям захищати бізнес мартиняків, які не голосували за відставку уряду. Протестувальники сьогодні гинуть в тому числі і за таких нардепів! Не встигли пахану вчасно лизнути дупцю - отримали по шапці! В поцанов завжди так!
Відповісти
Це все справи влади. Хочуть нагнути Мартиняка.
Мартиняк тримайся. Це все справа рук начальніка Ягодинской митниці Поліщука Дмітро Володіміровіча, він отримав команду з Кіева, і він ее віконуе.
Поліщук , тобі ганьба!!!
Відповісти
Людей на фірмах С.В.Мартиняка багато, нехай заблокують роботу митниці у Луцьку і області, назвуть прізвища митників, які займаються фігнею.
Не вже у Мартиняка не має засобів впливу на митницю?
Митниця це дитячий садок, тим більше зараз, мало їм звільняли, а вони далі за своє.
Чому мовчать інші підприємства сьогодні їх , а завтра Вас!Це називається моя хата з краю.
Чекаю тільки того моменту коли митникам дадуть по "шапці", їх попередні історії не вчать.
Боріться та поборете!

Відповісти
Лажа усе це. Штатні тролі Курчака дим громадськості пускають... Від крові героїів майдану не відмитися...
Відповісти
Останні новини
Митники тиснуть на підприємства нардепів, які не голосували руками?
24 січень, 2014, 18:04