Блокування ВВшників у Луцьку: п'ята ніч. ФОТО

Блокування ВВшників у Луцьку: п'ята ніч. ФОТО
У Луцьку триває п'ята ніч чергування євромайданівців біля бази внутрішніх військ.

Фотографії блокування завантажив у Facebook фотограф Павло Березюк.

Він пропонує лучанам, які не вірять в те, що відбувається під базою ВВшників, приїхати та побачити усе на власні очі.

"Люди навколо військової частини, мабуть, охороняють мирний сон солдатів. Периметр розширили до 9 постів. Сильний мороз, вітер, хурделиця зі снігом. Що!? знову не вірите? То прийдіть і переконайтесь самі! ;)" - пише він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поки ви стерегли ВВшників- на Київ помчав луцький "Беркут".
Відповісти
Луцький Беркут вже давно в Києві
Відповісти
вони вже давно там, ше з перших днів майдану (єслі шо)
Відповісти
він поїхав на пару днів раніше
Відповісти
серйозно!?!?!??! Оо Оо
Відповісти
він поїхав ще 2 тижні тому
Відповісти
Це самі солдати себе стережуть,щоб не їхати.)
Відповісти
Не говоріть дурниць. Беркут поїхав до того, як почали стерегли ВВ. Якщо не блокувати військову частину, то ще й ці поїдуть. Краще допомагайте, а не осуджуйте.
Відповісти
- А где луцкий беркут?
- Он улетел.
Відповісти
лучанка, якби ви не сиділи за компьютером, а пішли та й постояли біля військової частини годинку-другу, то інші в той час стерегли б беркут
Відповісти
лучанка. Поки вы спали у теплому ліжку, люди стерегли ВВшників.
Відповісти
Як така розумна, то іди зроби хоч щось, Замість того, щоб давати оцінку цим героям. А для мене хто повстав проти цієї банди - всі герої
Відповісти
Як така розумна, то іди зроби хоч щось, Замість того, щоб давати оцінку цим героям. А для мене хто повстав проти цієї банди - всі герої
Відповісти
А хто цей бардак прибирати буде ?
Відповісти
Ти, звичайно, бо ти - двірник.
Відповісти
А от скажіть, шановні батьки солдатів, а якщо завтра війна, ви теж не пустите своїх "карапузів" захищати неньку Україну! То навіщо ви їх посилали у військо??? Треба щоб йшли на альтернативну службу і мили горщики! Нас коли посилали на війну то не питали? СХАМЕНІТЬСЯ! Пустіть солдатів виконувати свій конституційний обв'язок! Вони давали присягу!
Відповісти
На даній блокаді є факти розпиття спиртних напоїв,координатори зверніть на це увагу,особливо вночі.
Відповісти