Гравець «Волині» - капітан збірної України

У другому таймі матчу молодіжних збірних України та Естонії футболіст «Волині» Віталій Приндета одягнув капітанську пов'язку.

Молодіжна збірна України завдяки перемозі над естонськими однолітками змогла за тур до завершення групового етапу вибороти путівку в плей-офф Кубка Співдружності, - повідомили у клубній прес-службі.

По одному голу підопічні Ковальця забили у кожному таймі.

Приємно, що до перемоги українців долучилися й гравці луцької «Волині». На 6 хвилині синьо-жовті заробили пенальті.

Після розіграшу триходівки, м'яч було доставлено під удар на 11-метрову позначку на Редвана Мемешева, який замість удару вирішив прокинути собі на хід. Редвана збили й одинадцятиметровий удар чітко виконав Тотовицький – 1:0. Другий гол з пенальті забив наприкінці матчу Акулінін – 2:0.

Відзначимо й впевнену гру Віталія Приндети в центрі оборони українців. Він відіграв увесь матч, причому із середини другого тайму із капітанською пов`язкою. Віталія визнано кращим гравцем матчу у складі української збірної.

Наступний матч українська «молодіжка» проводить у понеділок 27 січня о 12.15. Суперник – збірна Таджикистану, утім Україна U-21 вже в чвертьфіналі турніру.

Склад збірної України: Ткаченко, Писко, Вакуленко, Приндета, Мишньов (Сваток, 46), Юрченко, Мемешев (Блізниченко, 64), Калитвинцев (к) (Акулінін, 78), Тотовицький (Пучковський, 46), Малиновський (Мякушко, 57), Гончар

Голи: Тотовицький (7, пен.), Акулінін (89, пен.)