Яка вулиця у Луцьку отримає назву «Героїв Майдану»?

Яка вулиця у Луцьку отримає назву «Героїв Майдану»?
Назву «Героїв Майдану» отримає, скоріш усього, котрась з вулиць або площ Луцька, до якої «прив'язано» мінімум адрес.

Про це виданню ВолиньPost повідомив депутат Луцької міської ради Сергій Григоренко.

Нагадаємо, про намір дати таку назву якійсь з вулиць міста повідомив на Народному віче депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь.

«Я вчора вів переговори з міським головою Миколою Романюком і він повністю підтримав таку ідею», - повідомив Григоренко.

«Це буде вулиця або площа. Ми саме шукаємо підходящий варіант. Будемо намагатися знайти такий, аби там було мінімум адрес з помешканнями людей – щоб лучанам не створювати незручностей у зв’язку з потребою змінювати записи в документах», - пояснив Григоренко.

Один з варіантів, який розглядається – Майдан Братський міст, каже депутат.

Скоріш усього, питання про перейменування міськрада розгляне на черговій сесії у середу, 29 січня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пропоную перейменувати Київський майдан на Героїв майдану !
Відповісти
Братський міст - назва історична. На мою, думку цього робити не варто...
Відповісти
Потрібно перейменовувати якусь іншу площу! Це ж історична назва!!!!!
Відповісти
Тільки не Братський міст! Це один з небагатьох дійсно європейських і привабливих міських топонімів у Луцьку. Історична частина міста і так дуже бідна на історичні назви вулиць. Не варто дилетантам приймати якісь рішення
Відповісти
Тільки не Майдан Братський міст. Гарна назва, пов'язана з історією Луцька. Підбирала цю назву фахова комісія, з істориками, не гоже похєрити це все.

Перейменуйте вулицю Крилова! Крилов до Луцька і нашої історії взагалі ніяким боком! Мешканці, думаю, з розумінням віднесуться!

А Майдан Братський міст, з-за того, що на ньому мінімум адрес,- що, повинен щоп'ять років перейменовуватись?
Відповісти
Пропоную ту, на якій живе Гузь... І йому посмертно присвоїти героя...
Відповісти
А давайте почнемо з наведеня порядку НА ВУЛИЦЯХ І ПЛОЩАХ ...з вимогами належного виконання міськвиконкомом і комунальними службами своїх обовязків...давайте покінчимо з чиновницько - бюрократичною демагогією...слабо???
Відповісти
живе Григоренкр ту давайте і перейменуємо або з округу по якому він був обраний у місцеві депутати.
Хто за ?
Я ЗА!!!
Від себе то у новому кварталі можна було б і Бандеру передбачити (пам'ятник) і площу довкола нього назвати на честь цих героїчних хлопців. І це було б і етично і сакрально правильно (без конфліктів і протистоянь).
Відповісти
Брацтво в продовж віків боронило українську ідентичність пора йому "подякувати". Українська приказка "не дай Боже з бидла пана" в цій ситуації доречна. Коли, по своїй душевній убогості, не знаїш що робити краще не роби нічого.
Відповісти
Замість того щоб дерибанити міську землю краще б міська рада, десь у людному місці, посадила сквер і назвала його на честь героїв. Слабо? Звичайно, перейменувати існуючий обєкт легше.
Відповісти
Майдан Героїв Майдану - якось горбато звучить!
Відповісти
Останні новини
Яка вулиця у Луцьку отримає назву «Героїв Майдану»?
26 січень, 2014, 16:25