Клімчук прийшов на роботу, як ні в чому не бувало

Клімчук прийшов на роботу, як ні в чому не бувало
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук провів щотижневу оперативну нараду, не коментуючи заяви щодо своєї відставки.

Традиційна нарада в облдержадміністрації відбулася у понеділок, 27 січня.

Про події п'ятниці, 24 січня Борис Клімчук обмовився лише раз: коли дякував «лучанам і волинянам» за те, що акція протесту відбулася мирно, а лідерам опозиції, що пообіцяли бути стриманими.

Нагадаємо, 24 січня голови Волинських ОДА Борис Клімчук і облради Володимир Войтович написали заяви про відставки.

Нагадаємо також, що у суботу мала відбутися сесія Волинської обласної ради. На ній депутати мали розглядати заяву про звільнення голови облради Володимира Войтовича і його заступника Юрія Лобача. На сесію не з’явилися депутати фракції Партії регіонів. В тому числі на сесію не прийшов Борис Клімчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що мало бути? Його заява підписана? То і видно було скільки журналістів набігло, "гаряченького" чекали, а тут бац...:) А з приводу заяви він мало вам у п'ятницю пояснив по ТБ та інших ЗМІ? Чи вам кожну годину треба коментарі?:)
Відповісти
третій раз він вже заяву писати не буде :))))
Відповісти
красава
Відповісти
А що вже бойкот закінчився?- швидко однако, як у Гузя революція)))
Відповісти
Я не пойняв
Відповісти
Почитай закон України про місцеві державні адміністрації, про державну службу, про місцеве самоврядування, про службу в органах місцевого самоврядування, і на дисерт Конституцію України погортай, то може й шось поймеш якщо мізків хватить. :)))
Відповісти
Чому Луцьк не бере приклад з інших міст Західної України та не бере штурмом ОДА, чому силою не змушує владу переходити на сторону народу?























youtube downloader converter
Відповісти
це як штурмом??? Приходимо під ОДА - мєнти нам:
"Заходьде хлопаки, бить не будем, всьо нормально. Слава Україні", а ми :" Ніхера, ми прийшли штурмом брати" і б'єм вікна, мєнтів, ловимо якусь секретутку в приймальні за патла - головою об стіл і "змушуємо силою переходити на сторону народу" - тоєсть нас. Підпалюємо (для картінкі) пару кабінетів - всьо взяли штурмом.
Шановний пан-революціонер певно багато телевізор дивиться і в небі літає.
Відповісти
Давай Михайло до мене віч на віч приходь, а не кодлом - поговоримо!!! Сміливий коменти писати?:)
Відповісти
Просто мало михаилов.
Відповісти
хах)) в черговий раз кинув людей, так нам терпілам і треба. )))























convertisseur youtube video
Відповісти
Зараз народ знову прийде, але вже не мирно це питання вирішиться
Відповісти
Молодець!
Відповісти
т ака і революція! Недорослі провінційні.
Відповісти
я і не сумнівався.....
Поки ода не захоплене і народ не покаже що він є справжньою владою нікуди клімчук не піде!
Відповісти
Здуйся в унітаз поки тебе силою туди паскудо екстремістська не запхали. Тебе хай Бог розсудить і історія!
Відповісти
Написание заявы про отставку - это не есть сама отставка, посему и пришёл на работу
Відповісти
щоб зняти губернатора то треба поміняти конституцію і президента, а заява не дійсна коли презик не підписав і всі гузі це перевертні яких треба посадити !
Відповісти
А Вам все крові давай, та схаменіться вже нарешті, люди добрі. Хочу я побачити Вас через місяць коли старші люди залишаться без пенсії, а матері не будуть мати за що дитині памперс купити, тоді вже буде не до революції...
Відповісти
А ви думали шо Кліма псіхований Гузь налякає і він на роботу не прийде ?
Відповісти
Михайло, Климчук и так с народом. А гузь просто агитирует народ что бы скинуть его. Лучше Климчука, у нас никого не будет. Он хороший дядька.
Відповісти
Підтримую повністю. І Француз був і Бондар був і всі тільки собі хапали, а Клімчук вже почав віддавати народу.
Відповісти
Гузь Гузем, але тут всіх Свобода і Вітів колотять до погромів!!!
Відповісти
тому що послідовний
Відповісти
Волиняни програли, все клімчуковське кодло залишилось на своїх місцях. Який толк з тієї заяви? Нічого не змінилося. Потрібно міняти всю вертикаль волинської влади аж до уборщиці, тоді може щось і вийде. А так сидить там 60 % пенсіонерів і в ус не дують. ГНАТИ ЇХ ВСІХ!
Відповісти
Собаки гавкають, а караван іде
Відповісти
Я людина з вищою освітою,досконало знаю 3 іноземні мови,але на рахунок пана Клімчука у мене виникає лише одне слово(заздалегідь прошу вибачення за нецензурщину)М..ДАК.людина,яка безсоромно краде гроші в дітей по іншому називатись не може.раджу подивитись репортаж інтера чи 1+1 про будинок-інтернатдля діток на волині і як Клімчук вирішив його прикрити.
Відповісти