У Луцьку «Епіцентр» пікетуватимуть тричі за день

 У Луцьку «Епіцентр» пікетуватимуть тричі за день
У Луцьку бойкотуватимуть гіпермаркет «Епіцентр», власниками якого є народний депутат від Партії регіонів Олександр Герега і його дружина Галина Герега.

Пікетування бізнесу регіоналів відбудеться 31 січня, - повідомили у прес-службі «Національного Альянсу».

«Бойкот відбуватиметься протягом дня. Активні дії проходитимуть тричі: о 12:00, о 15:00 і о 16:00. Деталі бойкоту будуть повідомлені учасникам на місці проведення акції», - йдеться в повідомленні організації.

В «Національному Альянсі» кажуть, що пікетування відбуватимуться в рамках Всеукраїнської кампанії бойкоту бізнесу Партії регіонів.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Супроти капіталу - ви заслабі в штанах! Смикайтесь світу на потіху...
Відповісти
якшо хочете бойкотувати то краще в суботу,неділю коли там маса народу скуповується...
Відповісти
Немає вам що робити...
Відповісти
я проти бойкотувати. всіх бойкотників під варту !!!
Відповісти
бойкот закладів торгівлі, навіть якщо вони належать регіоналам - це пуста трата часу. Займіться більш корисними речами.
Відповісти
Я за!
Треба діяти і діяти масово!
Відповісти
купуйте ті самі товари на базарах там дешевше
Відповісти
От і вали на базар(старий), потім їдь у спеціалізовний магазин, а потім ше кудись на Варшавку,... і т.д іт.п
АБо відкрий свій магазин і будем в тебе купувать якшо ти
"не з влади" а поки будемо їздити в епіцентр так шо можете обгадитись самі...
Відповісти
втрати епицентру вдень 30 тисяч гр
Відповісти
втрати епицентру вдень 30 тисяч гр
Відповісти
Там ціни завищені в рази!80% товару- "неякісний китай".Охорона не адекватна та збиває гроші із розсіяних та спантеличених покупців!Ганьба!Які керують такі й працюють!
Відповісти
краще б підтягнули людей на Лідавську або пікетували Герег в Києві... а так нічого ви не доб’єтесь, а постраждають при цьому лише прості працівники (близько 350 чоловік), які недоотримають ЗП, якщо магазин не буде працювати
Відповісти
маруся, повністю з вами згодна. та акція нічого не дасть, а відіб*ється на людях, які там працюють і які теж підтримують майдан, в яких є сім*ї і яким потрібна зп, щоб ці сім*ї прогодувати. а герегам від цього буде ні холодно, ні жарко. їдьте пікетувати їхні будинки, а не заважаєте працювіати простим людям-своїм однодумцям. на ахметова подіяло.
Відповісти