вхід реєстрація

До Гузя «ломилися» невідомі

До Гузя «ломилися» невідомі
До депутата обласної ради Ігоря Гузя приходили невідомі чоловіки, ймовірно, міліціонери.

Це сталося 31 січня приблизно о 22:20

"Невідомі намагаються попасти до мене на подвір'я. Грюкають в двері, щось вигукують. Наразі ніяких гостей не чекаю, вже пізній час...", - пише він у Facebook.

"З будинку не виходжу, поклав сокиру на стіл) Чекаю)" - додав депутат.

Також політик припустив, що в "гості просилася" міліція.

"p.s. Скоріше всього це працівники МВС, які розвозять повістки, але в такий час я їх точно не чекаю. Нехай мерзнуть або йдуть в баню. Але дивлячись на ситуацію з Булатовим, що мєнт, що убивця, одне й те саме.

p.p.s. Приїхали наші хлопці з Автомайдану. Машина невідомих очевидно поїхала бічними вулицями. Думаю все-таки це міліціонери...", - пише Ігор Гузь.

Нагадаємо, прокуратура викликала Ігоря Гузя на допит, як свідка по справі погроз родині депутату від Партії регіонів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гузь - клоун! приходили "Ймовірно міліціонери"... Це Автомайданівці повернулись з турне по області... Значить є за що переживати. Сокири не допоможуть!
Відповісти
Гузь - клоун! приходили "Ймовірно міліціонери"... Це Автомайданівці повернулись з турне по області... Значить є за що переживати. Сокири не допоможуть!
Відповісти
То вже треба сухарi в торбу та городами втiкати. Всi так робили...
Відповісти
Давно пора Гузя взяти за яйця,а то з-ав всіх Лучан.Їдь нахер в своє село і крути свиням хвости.
Відповісти
Сцикнув?Що за сокиру взявся?То тобі не з своїм стадом БАРАНІВ бігати і кричати "ГАНЬБА".На словах герой,а так сцикун,сцикуном!!!
Відповісти
такі як Ігор теж треба. Не всі можуть так поводитись, декому і "не по чину" Яка різниця, хто буде викидати ці зажерливі морди, подякуйте !!!
Відповісти
Це тітушки Клімчука приходили.
Відповісти
Такий сміливий козак по чужих домах їздиш а в свою не запрошуєш і до людей не виходиш...Не по людськи.
Відповісти
гузь, ти молодець! щиро надіюся, що влада тебе не змінить і ти залишишся в подальшому нормальною людиною. бажаю тобі всього самого найкращого.
Відповісти
Доки Ігорцьо дома, то можна підучити українську, пишучи, наприклад, не "попасти", а "потрапити", не "скоріше всього", а "швидше за усе". А "баня" по-українськи називається лазнею. Ну, і так далі. Ревоюціонери повинні знати усе, навіть мову.
Відповісти
Ігор!Ви дуже "активна"людина.Вашу енергію да в мирних цілях...Щось будувати,щось прибирати,а не громити.Я як почула вашу "розмову"с Клімчуком,то думаю,що вам треба повчитися говорити с людьми.А ви цього,на жаль,не вмієте.
Відповісти
А може то вітер подув і хвіртка почала стукати?:)А Гузь з переляку в штанці наклав.Ці клоуни сміливі лише коли з стадом таких самих як вони бігають і на людей нападають.Біжи ночувати до Маї Москвич.Клоун:)
Відповісти
До Сонечка.А хіба Клімчук людина?Як може бути людиною член(членкиня) партії ригів?
Відповісти
а ви тіпа люди? подивіться на себе, що ви робите, почитайте хоч закони якісь. це ж ульот повний.
Відповісти
Таке враження що всі коменти "за" гузя і москвич на волиньпост і волинських новинах, пишуть тільки гузь і москвич, тільки нікнейми міняють! Ігоре! Зареєструйся! Покажи народу своє лице! Не ховайся в інтернетах)
Відповісти
Гузь далеко не iдеальний як полiтик i як людина але для перехiдного перiоду - пiде. А ви привикли лизати мусарам и начальникам !
Відповісти
Клімчук є дуже мстивий.
Відповісти
вважаю,це грюкали параноя,манія переслідування і біла гарячка
Відповісти
накакуняв у штанятка - це факт!)ще той "революціонер"! скоро вже на школи і дитяі садочки перебереться у пошуках вдячних слухачів і надійного захисту проти "злочинної" влади!!! його рівень!)
Відповісти