До Гузя «ломилися» невідомі

До Гузя «ломилися» невідомі
До депутата обласної ради Ігоря Гузя приходили невідомі чоловіки, ймовірно, міліціонери.

Це сталося 31 січня приблизно о 22:20

"Невідомі намагаються попасти до мене на подвір'я. Грюкають в двері, щось вигукують. Наразі ніяких гостей не чекаю, вже пізній час...", - пише він у Facebook.

"З будинку не виходжу, поклав сокиру на стіл) Чекаю)" - додав депутат.

Також політик припустив, що в "гості просилася" міліція.

"p.s. Скоріше всього це працівники МВС, які розвозять повістки, але в такий час я їх точно не чекаю. Нехай мерзнуть або йдуть в баню. Але дивлячись на ситуацію з Булатовим, що мєнт, що убивця, одне й те саме.

p.p.s. Приїхали наші хлопці з Автомайдану. Машина невідомих очевидно поїхала бічними вулицями. Думаю все-таки це міліціонери...", - пише Ігор Гузь.

Нагадаємо, прокуратура викликала Ігоря Гузя на допит, як свідка по справі погроз родині депутату від Партії регіонів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гузь - клоун! приходили "Ймовірно міліціонери"... Це Автомайданівці повернулись з турне по області... Значить є за що переживати. Сокири не допоможуть!
Відповісти
Гузь - клоун! приходили "Ймовірно міліціонери"... Це Автомайданівці повернулись з турне по області... Значить є за що переживати. Сокири не допоможуть!
Відповісти
То вже треба сухарi в торбу та городами втiкати. Всi так робили...
Відповісти
Давно пора Гузя взяти за яйця,а то з-ав всіх Лучан.Їдь нахер в своє село і крути свиням хвости.
Відповісти
Сцикнув?Що за сокиру взявся?То тобі не з своїм стадом БАРАНІВ бігати і кричати "ГАНЬБА".На словах герой,а так сцикун,сцикуном!!!
Відповісти
такі як Ігор теж треба. Не всі можуть так поводитись, декому і "не по чину" Яка різниця, хто буде викидати ці зажерливі морди, подякуйте !!!
Відповісти
Це тітушки Клімчука приходили.
Відповісти
Такий сміливий козак по чужих домах їздиш а в свою не запрошуєш і до людей не виходиш...Не по людськи.
Відповісти
гузь, ти молодець! щиро надіюся, що влада тебе не змінить і ти залишишся в подальшому нормальною людиною. бажаю тобі всього самого найкращого.
Відповісти
Доки Ігорцьо дома, то можна підучити українську, пишучи, наприклад, не "попасти", а "потрапити", не "скоріше всього", а "швидше за усе". А "баня" по-українськи називається лазнею. Ну, і так далі. Ревоюціонери повинні знати усе, навіть мову.
Відповісти
Ігор!Ви дуже "активна"людина.Вашу енергію да в мирних цілях...Щось будувати,щось прибирати,а не громити.Я як почула вашу "розмову"с Клімчуком,то думаю,що вам треба повчитися говорити с людьми.А ви цього,на жаль,не вмієте.
Відповісти
А може то вітер подув і хвіртка почала стукати?:)А Гузь з переляку в штанці наклав.Ці клоуни сміливі лише коли з стадом таких самих як вони бігають і на людей нападають.Біжи ночувати до Маї Москвич.Клоун:)
Відповісти
До Сонечка.А хіба Клімчук людина?Як може бути людиною член(членкиня) партії ригів?
Відповісти
а ви тіпа люди? подивіться на себе, що ви робите, почитайте хоч закони якісь. це ж ульот повний.
Відповісти
Таке враження що всі коменти "за" гузя і москвич на волиньпост і волинських новинах, пишуть тільки гузь і москвич, тільки нікнейми міняють! Ігоре! Зареєструйся! Покажи народу своє лице! Не ховайся в інтернетах)
Відповісти
Гузь далеко не iдеальний як полiтик i як людина але для перехiдного перiоду - пiде. А ви привикли лизати мусарам и начальникам !
Відповісти
Клімчук є дуже мстивий.
Відповісти
вважаю,це грюкали параноя,манія переслідування і біла гарячка
Відповісти
накакуняв у штанятка - це факт!)ще той "революціонер"! скоро вже на школи і дитяі садочки перебереться у пошуках вдячних слухачів і надійного захисту проти "злочинної" влади!!! його рівень!)
Відповісти