Польща підтримала Майдан: усі канали увімкнули пісню зі словами «Ще не вмерла Україна». ВІДЕО

Польща підтримала Майдан: усі канали увімкнули пісню зі словами «Ще не вмерла Україна». ВІДЕО
Усі польські телеканали у суботу 1 лютого увечері увімкнули кліп на пісню "Подай руку Україні" з кадрами подій у Києві.

Про це йдеться на офіційному каналі гурту Taraka на сервісі Youtube. Саме Taraka написали цю пісню і презентували кілька днів тому.

В Україні цей кліп у суботу увечері демонстрував інтернет-канал Espresso.tv.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нарешті українці проснулися..... Ви тільки подивіться, які гарні кліпи, пісні появилися.....щось гарне появляється із справжнього.... шкода, що в боротьбі за незалежність пролилася кров.
Вічна
пам `ять загиблим! Слава Україні! Героям слава!
Відповісти
Щиро дякую! Поляки молоці!
Відповісти
Чего только не сделаешь, когда под угрозой рынок сбыта польской жратвы - они скоро все новости будут вести в вышыванках и на украинском языке ))))
Відповісти
А ти що завидуєш
Відповісти
та ти поїдь в ту польщу та подивись як вони живуть. Поляки молодці що нас підтримали на всіх телеканалах одночасно!!! Слава Україні!!!
Відповісти
Убога ти душа, нічого святого в тебе нема!!!! Паскуда одним словом!!!
Відповісти
паскуда непідходить. такого слова ще непридумали щоб назвати цью людину
Відповісти
ви самі чуєте що говорите нісенітниці чесно
Відповісти
А ТИ ПРОСТО ОБМЕЖЕНИЙ ДУРЕНЬ ЯКИЙ НІЧОГО КРІМ РАШІ-ПАРАШІ В ЖИТТІ НЕ БАЧИВ...
Відповісти
Слава Україні ! Дякую щирим братам
Відповісти
не добрий ти...
Відповісти
Ще не вмерла УКРАЇНА!!!!!
Відповісти
У важкі часи стало очевидним хто є справжніми друзями Українців...Дякуємо братам полякам за підтримку!
Відповісти
Дякую полякам за піню та підтримку
Відповісти
ніби російських товарів менше чим польських просто поляки європейці з великою культурою ні одного жериновського дякуєм полякам то Велика нація
Відповісти
Дасть Бог народ переможе,поіншому ніяк!!!!
Відповісти
народ переможе!!!!
Відповісти
поляки мали не меше проблем з комуняками але вони едина нація і своє випробовування пройшли швидко .А нас ще чекає затяжна і непроста бородьба але перемога буде за нами бо за нас Правда і такі друзі я Польща.
Нех жиє Польска!!! Слава Україні!!!
Відповісти
Дякувати Богу що добрих і порядних людей э більшість!!!А таких поганців одиниці...Молодці Поляки,так тримати!!!
Відповісти
прекрасна пісня!!! ще кращий кліп!!! та найбільше вражає щирість і підтримка, співчуття і біль за сусіда-друга!!! ДЯКУЮ ВАМ ПОЛЯКИ!!!
Відповісти
був особисто серед тих хлопців які йшли в атаку на беркут... такими можна лише гордитись і я впевнений що саме такі юнаки Й ДІВЧАТА будуть у нас еталоном НАЦІЇ... ЗНІМАЮ ШАПКУ ПЕРЕД НИМИ...САМЕ ТАКІ НЕ ЛИШЕ БУДУТЬ ЗАХИШАТИ ДЕРЖАВУ АЛЕ Й ПРАЦЮВАТИ НА ЇЇ РОЗКВІТ .. СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!! ОКРЕМА ПОДЯКА НАШИМ СУСІДАМ ПОЛЯКАМ ЗА ПІДТРИМКУ І СПІВПЕРЕЖИВАННЯ.
Відповісти
ще не вмерла Украна і не вмре ніколи
Відповісти
Дякуємо за підтримку,ми переможемо,слава героям!!!!!
Відповісти
Чудово! Які молодці!!! Як душевно й щиро співають!!! Лише Люди, які пройшли майже таке саме пекло можуть зрозуміти нас! Слава УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!! Героям СЛАВА! Нікчемні, дрібні людці ніколи не зрозуміють таких почуттів, як біль за народ, бажання волі та жага до свободи! МИ ВОЛЬНИЙ І НЕЗАЛЕЖНИЙ НАРОД. МИ - УКРАЇНЦІ. СЛАВА УКРАЇНІ. Дякую братам полякам, велика нація! А я ПИШАЮСЬ НАШИМИ ВЕЛИКИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ЛЮДЬМИ!!!!!!!!!!!
Відповісти
Чудово! Які молодці!!! Як душевно й щиро співають!!! Лише Люди, які пройшли майже таке саме пекло можуть зрозуміти нас! Слава УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!! Героям СЛАВА! Нікчемні, дрібні людці ніколи не зрозуміють таких почуттів, як біль за народ, бажання волі та жага до свободи! МИ ВОЛЬНИЙ І НЕЗАЛЕЖНИЙ НАРОД. МИ - УКРАЇНЦІ. СЛАВА УКРАЇНІ. Дякую братам полякам, велика нація! А я ПИШАЮСЬ НАШИМИ ВЕЛИКИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ЛЮДЬМИ!!!!!!!!!!!
Відповісти
Чудово! Які молодці!!! Як душевно й щиро співають!!! Лише Люди, які пройшли майже таке саме пекло можуть зрозуміти нас! Слава УКРАЇНІ!!!!!!!!!!!! Героям СЛАВА! Нікчемні, дрібні людці ніколи не зрозуміють таких почуттів, як біль за народ, бажання волі та жага до свободи! МИ ВОЛЬНИЙ І НЕЗАЛЕЖНИЙ НАРОД. МИ - УКРАЇНЦІ. СЛАВА УКРАЇНІ. Дякую братам полякам, велика нація! А я ПИШАЮСЬ НАШИМИ ВЕЛИКИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ЛЮДЬМИ!!!!!!!!!!!
Відповісти
Щиро вдячний Полякам! Та нашим музикантам за таку гарну та саме головне своечасну пісню,побільше б таких людей. А перед Польщою схиляю в подяці голову, тільки обьєднана нація яка пережила теж саме так нас розуміє що на всіх теле та радіо каналах одночасно транслювала пісню в підтримку України.
Щиро вдячні!
Відповісти
Польща - дякую!!!
Відповісти
Польща - дякую!!!
Відповісти
Дуже гарна пісня, торкає серце! Всім подяка за підтримку і порозуміння!! Слава Україні! Героям Слава!
Відповісти
Дуже гарна пісня, торкає серце! Всім подяка за підтримку і порозуміння!! Слава Україні! Героям Слава!
Відповісти
Дуже добре , орді дати в морду
Відповісти
молімся богу за всі народи
Відповісти
ДЯКУЄМО ПОЛЯКАМ ЗА ПІДТРИМКУ. ВОНА НАМ ВКРАЙ ПОТРІБНА-НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ
Відповісти
Поляки спасибі вам за підтримку!
Відповісти
Поляки молодці. Так тримати!
Відповісти
влада не розуміє що вороття у людей не має!
Відповісти
Пісня дуже красива. Ми з чоловіком прослуховували декілька разів підряд. Дякуємо Вам, поляки! Ви справжні друзі!
Відповісти
ПОЛЯКАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ЗА ПIДТРИМКУ I СПIВЧУТТЯ!!!!!!!!!!
Відповісти
дякуємо за пісню!!! ми українці вам дуже вдячні!!!!!
Відповісти
Господи , дай СИЛИ пройти через ці терна,щоб нарешті запанував спокій і вкраїна наша почала розвиватись, і продовжуала свій шлях по європейським законам. Дякуємо за щиру пісню і підтримку.
Відповісти
Дякуєм!!!!!
Відповісти
In Poland many people support Ukraine. We do really want you to be free, safe and be a member of EU. It's a long way, but keep going.
Відповісти
Ukraijince, ja jesm iz Poljski, i juże sam ne znajų szto sę o Vas u nas, v Poljsce dumaje. Ko'gda czitam to czto Poljaki piszųt na naszih forah, sam juże ne znajų czto my Poljacy o vas myslimo. Dumajų, iże mnogo może byti vodjene prez vlast' "iz gory". Mnogo vpisov na takih portalah kako na priklad Onet.pl jest naprotiv vam. Mnogo Poljakov duma o tym szto bylo a ne jest, o Wolyniu, ne umje odpuszczati vin, i ne hoće smotriti na svoje viny. Ja takoże ne znajų dobro szto o vas mysliti. Imajete mnogo podkupstva a oligarhov... I to czto nekotori iz vaszyh narodovcev govorjųt o tym szto UPA zdjelalo, nam, Poljakom, takoże ne ljubljų. Izvińjte mnje, ale ne znajų vaszego języka. Imajų nadjejų iże to szto jesm napisal, zrazumete. Ja byh sę mnogo veselil jestli by my Poljaki i Ukraincy v bųdųcznosti byli sobje bratami a prijateljami. Ale by tako bylo my i vy muszimo mnogo sdjelati, i popraviti v naszyh narodah a drjżavah.
Jesm hristijanom(katolikom), mysljų, i vam govorjų iże bez Bożih prikazov ne sdjelame niszto.

Україинце, ја јесм из Польски, и јуже сам не знају што се о Вас у нас, в Польсце думаје. К'гда читам то что Польаки пишут на наших форах, сам јуже не знају что мы Польацы о вас мыслимо. Думају, иже много може быти водьене през власт' "из горы". Много вписов на таких порталах како на приклад Онет.пл јест напротив вам. Много Польаков дума о тым што было а не јест, о Волыниу, не умје одпушчати вин, и не хоче смотрити на своје вины. Ја такоже не знају добро што о вас мыслити. Имајете много подкупства а олигархов... И то что некотори из ваших народовцев говорьут о тым што УПА здьелало, нам, Польаком, такоже не льубльу. Извинјте мнье, але не знају вашего језыка. Имају надјеју иже то што јесм написал, зразумете. Ја бых се много веселил јестли бы мы Польаки и Украинцы в будучности были собје братами а пријательами. Але бы тако было мы и вы мушимо много сдьелати, и поправити в наших народах а државах.
Јесм христијаном(католиком), мысльу, и вам говорьу иже без Божих приказов не сдьеламе ништо.
Відповісти
Moi rodzice w stanie wojennym, podczas Mundialu w Barcelonie, śpiewali na balkonie jednego z największych warszawskich osiedli, przed meczem Polska - Związek Radziecki do słów hymnu kacapskiego: na ch.. nam swaboda ruskiego naroda.:) UKRAINO, BĄDŹ DZIELNA, CIERPLIWA I WIERNA SOBIE!
Відповісти
поляки найкращі друзі ууукккррраааїїїннниии
Відповісти
ну що ж не зробиш заради любові до украіни
Відповісти
українці я хоч ще мала дитина але я хочу МИРУ
Відповісти
Гарно нас підтримали і зараз так роблять МОЛОДЦІ ВСІ!!!!!!!!!!!!
Відповісти