У мережі жартують над втечею Азарова в Європу. ФОТО

У мережі жартують над втечею Азарова в Європу. ФОТО
Інтернет-юзери на інформацію про можливий від’їзд Миколи Азарова до Австрії відреагували фотожабами.

Як відомо, колишній прем’єр Микола Азаров одразу після звільнення полетів до Австрії на приватному літаку, ‒ пише Українська правда. Життя.

Таку інформацію поширила місцева газета «Кронен-Цайтунґ» із посиланням на власні джерела.

Зараз Азаров, за даними газети, перебуває у Відні, у свого сина, і планує залишатися там надовго.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
в Європу, вони з родинами вже там. А ви тут економіку піднімайте. А ще виправляйте те,що вони НАГАСпідарили.
Відповісти
ох вже цей олійник хай згадае 90-роки і черкаський центральниі ринок пастух
Відповісти
Янович по чому капуста в АВСТРІЇ?-і коли думаєте завести в Калугу?
Відповісти
Ладно, Азиров, хоть и придурок, но сумел наворовать столько, что хватило денег не только на дорогу, но и на приватный литак, 2-х -или трех этажный особняк в Австрии, на проживание в чужой стране, на побережье в Крыму и многое другое чего мы не знаем. А сколько тогда наворовал Янукович, за которого так пекутся Донецкие, Крымские и Одесские жители, и вся остальная свора с так званой партии Регионов?
Відповісти
За него не жители пекутся а прихлебаи его а у жителей понемногу открываются глаза, просто там пропаганда семьи не чета нашей их просто зомбируют по телевизору(незабываем прло 25 кадр) и не только да что там сёла где люди доверчивы до примитивизма истинно верят в его святость интер самый продвинутый канар по переферии делает свою гнусную справу
Відповісти
где-то даже есть видео,как Януковичу руки целуют.я еще тогда ужаснулась: рабы какие-то. а они же его и избирали,свой говорили. неужели все люди там в Донецке такие? они тоже виноваты.4 года смотрели и терпели.
Відповісти
киля азиров ваш танец с еврогеем просто заглядение.этот статус и есть ваше призваниею.можете тильки гордится этим.
Відповісти
Пацаны, пора свалювать
Відповісти
Нам дал направляние на Урал, а сам - опять соврал...
Відповісти
нам лапша на уши а им Европа .
Відповісти
Олег,это вы себя сворой считаете?
Відповісти
Комик наш))
Теперь пусть Яныка заберет со всех его свитой. И оставят наш народ эти бандиты-окупанты. Слава Украине!!
Відповісти
Героям Слава!!!
Відповісти
Да это было даже смешно если б не было так больно. Это быдло жирует а нам негде заработать на кусок хлеба себе и детям своим нам не надо подарков дайте право выбора и возможность заработать на кусок хлеба и не оставить после себя долги своим детям куда смотрит народ?
Відповісти
Это кто Вам не давал заработать на кусок хлеба ?!? Работы навалом в городах. Или Вы хотели Нихера не делать и зарабатывать кучу денег ??!
Відповісти
Найсмішніше таке: добре памятаю як той же Азаров радив українцям тугіше затягувати пояси, брати допати і працювати. А сам так напрацювався, що втомився і вирішив відпочити в такій нелюбій йому Європі? Де ж совість у нього і йому подібних (а особливо у В. Олійника)?
Відповісти
А пояс невинності вдягнув?
Відповісти
А сидіти прийдеться у наших тюрмах, вони обов*язково повині побачити той світ який нам створили
Відповісти
На геолога вчився а злодюрою став. На що життя потратив.


Відповісти
Ну і натворив ділів цей папереднік!
Відповісти
чеМайдан зібрали всі кровосісі?
Відповісти
ваша юля просто бог.молитесь на нее. и за вами пидут оттуда.
Відповісти
Украл выпил в тюрьму. Романтика.
Відповісти
Не можу зрозуміти-чому така "високоморальна та демократична" Європа їх всіх приймає,добре розуміючи, що все вкрадено у народа.Їх треба всіх повернути в Україну, щоб повернули все навороване, поповнили рахунки пустої казни.
Відповісти
Ви знаєте, мені здається, що зараз не до жартів...
Відповісти
При Азарове все было стабильно, все работало. А эти новые уже кричат - казна пуста, сами уже и растащили. А вы платите теперь втридорого за газ и коммуналку
Відповісти
При Азарове работало только приватизированные и отобранные ПР-ми предприятия и то за миску похлебки,а госпредприятия с их пакращеными схемами изголялись над людьми и оббирали как хотели и плевали в лицо народу ,так как украсть они умели только тупо ПРОФФЕССОРА.И начинал Азиров с того,что папередники все разворовали.И в заключение:дровами буду обогревать свой дом, но рассейского ни газа, ни ху-яза и далее по Отто Бисмарку.
Відповісти
Австрія від України недалеко.від себе не сховаєшся...
Відповісти
Всех,от "А..." до "Я..." на виселицу!!!
Відповісти