У Луцьку син заступника головного міліціонера Волині збив жінку, - ЗМІ

У Луцьку син заступника головного міліціонера Волині збив жінку, - ЗМІ
Син заступника начальника обласного управління МВС Володимира Поліщука, керуючи «Мерседесом», влаштував у Луцьку ДТП, - повідомляють волинські ЗМІ.

Аварія сталася 4 лютого, близько 14:00, - пише ТРК «Аверс».

У ДТП потрапили автівки марки «Шкода Октавія» та «Мерседес».

Водій чеського легковика каже, що шофер, який кермував «Мерседесом», їхав на великій швидкості, а тому, вочевидь, не впорався з керуванням та «підрізав» його авто.

«Мерседес» також збив жінку, яка була на пішохідному переході. На місце одразу прибули працівники державтоінспекції, а номери з автомобіля винуватця ДТП поспішно зняли, - пише ТРК «Аверс».

За інформацією видання, за кермом «Мерседесу» був 18-річний син заступника начальника волинської міліції, полковника Володимира Поліщука.

Говорити на камеру хлопець відмовився. Надати будь-які коментарі щодо дорожньо-транспортної пригоди журналістам відмовили і в прес-службі обласної ДАІ. Мовляв, вони не мають жодної інформації про аварію.

«Я рухався звідти по своїй полосі, виїжджала з зупинки маршрутка, я її пропускав. «Мерседес» їхав на великій швидкості та «влупив» мене в ліве крило… Машина просто їхала на пішохідний, а там стояла якась жінка і він її збив», - розповів журналістам водій «Шкоди».

Водночас на сайті управління МВС Волині повідомляють, що у ДТП винен саме водій «Шкоди».

«28-річний водій, житель міста Рівне, керуючи автомобілем «Шкода Октавія», рухався в напрямку вулиці Карпенка-Карого. Під час перестроювання в ліву смугу, він не переконався, що це буде безпечним, не надав переваги в русі 18-річному жителю Луцького району, який керував автомобілем «Мерседес», що прямував у попутньому напрямку в лівій смузі, внаслідок чого відбулося зіткнення», - йдеться у повідомленні міліції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я бачив те ДТП. Водій шкоди з київськими номерами хотів розвернутися з крайнього правого ряду, не включивши поворот і підрізав Мерс. Очевидно, привик як у Києві їздити...
Відповісти
Яка крайня права чи ліва, дорога з однорядною смугою! Бл!!!
Відповісти
Не видумуйте!!! Я теж бачила ту аварію!! І бачила як гнався той гамнюкина мерседесі!!
Ви ментовський брехливий троль!!
Відповісти
Микола-кока-кола купи собі медаль
Відповісти
Водитель, двигавшийся в левом ряду должен был выбрать безопасную скорость движения, а не "топить по газам" и збивать на переходе человека...............виноват обычно не провокатор, а тот, кто гнал сломя голову и збил человека на переходе
Відповісти
)))
як може син наальника міліції бути винним?
згадайте де живемо )))
Відповісти
А Миколай не бачив порушень вимог п. 2.9.В та п.30.2 Правил дорожнього руху??? І не чув, мабуть, що за зняття номерних знаків - передбачена адмін.відповідальність згідно ст.121 КУпАП!?

Спробуйте в ЄС, навіть після аварії, зняти номерні знаки!! Але шо ж скажеш? Сину зам.нача обл. управи - МОЖНА ВСЕЕЕ!
Відповісти
Мало того що ніякої маршутки і близько не було,я стояла на зупинці і також була свідком дтп,водій шкоди пішов на розворот порушуючи всі правила і подвійну смугу,внаслідок чого мерседес наїхав на нього машину викинуло на парковку бару де йшла жінка по тротуару!!!! яку він збив так внього ще хватає наглості робити брехливі заяви на телебачення, а журналістам тільки того й треба роздули історію мажора безпідтавно!!




Відповісти
А щоб не роздували історій, дітки-держчиновників у 18 років мають їздити маршрутками, а не в Мерседесах.
Відповісти
А це не депутата Поліщука брат
Відповісти
Він самий Руслан Поліщук
Відповісти
Да брат)
Відповісти
Там однозначно винен водій Шкоди. Сини жінки, яка потерпіла зразу це зрозуміли і хотіли його побити, але міліція їх розчепила. А Аверсу і Волиньпосту аби сенсацію зробити і роздути історію, не журналісти, а ганьба.
Відповісти
згадується:
рафік ні в чьом нє віноват, скріпач сам 15 раз на нож прігнул!
18 років...мерседес...звідки грошенята?
Відповісти
А де ж дотримання безпечної швидкості і дистанції?!!! Безпідставно роздули історію мажора?!! Ви бачили як вони нагло літають по дорогах, бо знають що будуть безнаказані! А якщо не винен, для чого номера знімати?
Відповісти
Тролі з УМВС, ну це зрозуміло)))))))))))))))))))
Відповісти
Хлопці на мерсі гнали, не дотримувались ні правил обгону, ні швидкості, перетнули дорожную розмітку, от вам і здавалось, що шкода порушила. Обігнали мене десь за хвилину до аваріі. Я за ними їхала. Як були свідком, чого не кажете, що вони вибігли з авто не до постраждалої, а заглядали як собі машину побили?
Відповісти
Хлопці на мерсі гнали, не дотримувались ні правил обгону, ні швидкості, перетнули дорожную розмітку, от вам і здавалось, що шкода порушила. Обігнали мене десь за хвилину до аваріі. Я за ними їхала. Як були свідком, чого не кажете, що вони вибігли з авто не до постраждалої, а заглядали як собі машину побили?
Відповісти
Соломія,можливо у Вас є відеореєстратор де зафіксовано обгін?
Відповісти
бачу боти активізувались,захищаючи непорочне дитя посадовця
Відповісти
Бред, пишуть коментарі, аби писати,знатоку. Кожна ДТП це людська доля, що на мерсі, що на шкоді, що тіеі людини що по йшла по тротуару, але ж де треба погундосити в коментарях, принизити, прив'язати до батьків, ви чмирі!
Відповісти
мабкть сама така ж)
Відповісти
Це Руслан Володимирович ПОЛІЩУК водій мерса.
Відповісти
Гріхи батьків будуть на їх дітях!
Відповісти
Бог все бачить !
Відповісти
Гроші на мерс тато купив за зарплату!:-D
Відповісти
точно)
Відповісти
Це татин мерс. А мамина кемрі
Відповісти
треба ще прийняти закон, за яким близкі родичі (тато, мама, брат, сестра і т.д) що перебувають на державній службі та можуть впливати на хід розслідування тимчасово відсторонювались від займаних посад, а в разі визнання винним - переводились на інші місця з пониженням рангу.
бо якщо тато дав машину 18 річному оболтусу, то нехай думає про його виховання та наслідки своїх дій.
Відповісти