Представили нового голову Волинської ОДА. ФОТО

Представили нового голову Волинської ОДА. ФОТО
Представлення новопризначеного голови Волинської ОДА Олександра Башкаленка відбулося в сесійній залі Волиньради у четвер, 6 лютого.

Представити Башкаленка до Луцька приїхав віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.

На початку заходу він зачитав указ президента Віктора Януковича про призначення Олександра Башкаленка головою Волинської ОДА, вручив йому відповідне посвідчення, орден "За заслуги", яким Башкаленка нещодавно відзначив Віктор Янукович, і букет квітів.

Після цього столичний гість озвучив й інший указ про звільнення з посади голови ОДА Бориса Клімчука.

Після цього Борис Клімчук, Олександр Башкаленко та Костянтин Грищенко виголосили короткі промови.

Екс-губернатор Волині розповів про те, чого вдалося досягнути Волині під час його керівництва. Олександр Башкаленко подякував президенту за довіру та Борису Клімчуку за те, чого навчився під його керівництвом.

Окрім того Башкаленко додав, що Борис Клімчук залишиться на Волині після звільнення.

Під час представлення у залі з-поміж інших були присутні очільники усіх правоохоронних органів Волині, структурних підрозділів ОДА, депутати Волиньради, луцький міський голова Микола Романюк.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
позорище
Відповісти
І як за сталінських часів почне відстріл своїх соратників щоб часом не підсиділи чи не перекинулись у контру
Відповісти
Колись питали - "Ти з "Красного"?, і відповідали - "Сам злодій" - це факт
Відповісти
представлення нового губернатора для волинських депутатів, виявляється, значно важливіше, ніж вирішення наболілих політичних проблем, зняття суспільно-політичної напруги в області... Понавибирали... а депутат Гузь, цікаво з"явився на представленні? Чи допоміг зійти на трон Башкаленку, а привітати не прийшов? Чи може вони десь потиснуть руки подалі від людських очей і телекамер
Відповісти
А з яких часів Гузь вагома фігура на Волині ?
Відповісти
Шило - на мило....
Відповісти
Щиро вітаю нового губернатора з призначенням. Знаю його, як людину слова. Вірю в нові позитивні зміни,збереження спокою,миру та плідної роботи на благо громади.
Відповісти
Щиро вітаю нового губернатора з призначенням.Знаю його, як людину слова. Вірю в нові позитивні зміни на Волині.Надіюсь,що знову відновиться спокій , мир і робота на благо нашої громади.
Відповісти
Ти часом не Сашко Курилюк? Більше щиро радіти на Волині намає кому?
Хто він супроти Клімчука?
Модераторе, Правила почитай!
Відповісти
Пане З1нов1й ваше пр1звище часом не Кол1сник як так то новий губернатор какаж людина слова як 1 ваш татечко
Відповісти
Насмішив.на благло громади...собі во благо
Відповісти
Ти часом не Курилюк Сашко? Більше щиро вітати його немає кому на Волині. Хто він супроти Клімчука?
Відповісти
Колишній губернатор так докерувався, що в Шацькому районі вимираючі села, а через 15 км в Білорусі села процвітаючі. Здобуток Клімчука - тотальна брехня про здобутки Волині!!!
Відповісти
Білорусь - здобуток Лукашенка, а не дятла Кравчука, якій дав "вільну" Україні!!!
Відповісти
та хай трохи порадіє, його чекає така ж сама участь як і в його попередника!
Відповісти
Стидобааааааааааааааааааа! Ганьбаааааааааааа!
Відповісти
Вітаєм нового губернатора!!! а вся біда опозиції в тому, що вони дуже інтегрують політику в державну службу. Такої відданої роботі людини як Башкаленко годі й шукати. хтось писав там про участь як у попередника? Спитайте в людей, що вини думають за відставку Клімчука. Всі жаліють майже... Навчіться поважати думки і погляди інших людей. Призначили Башкаленка, радійте що не прийшли вискочки-горлопани. Думаю роботу Олександра Констянтиновича оцінять достойно, ще всі побачать його справедливість.
Відповісти