Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Лукашик

Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Лукашик
Тетяна Лукашик, 33 роки, візажист-стиліст

Тетяну ми зустріли, коли вона йшла на роботу. Працює вона візажистом-стилістом у салоні «Бігуді».

Каже, що за освітою вона перекладач, а візаж спочатку був хобі, яке потім переросло в професію.

Тетяна любить колекціонувати окуляри і взуття. А ще любить «давати друге дихання» старим непотрібним речам, які давно лежать в шафі, переробляючи їх.

«Вважаю, що не потрібно мати багато одягу. Достатньо мати 30 речей, які правильно підібрані – з них можна створювати різні ансамблі. Тобто з 30 речей можна скомпонувати 900 нових образів. Це грамотний гардероб – відкривати шафу і знати, що ти маєш, що одягнути. А не так, як буває у багатьох: багато одягу, а одягнути нема що», - каже Тетяна.

Речі жінка, в основному, купує за кордоном, або шиє на замовлення. У Луцьку купує рідко.

На фото Тетяна одягнена у шубку, шапку, чоботи ILARIO RENZONI, які доповнила сумкою FABI. Під шубу Тетяна одягнула сукню VALENTINO, піджак, які доповнила аксесуарами: сережками і перстнем ROBERTO BRAVO, підвіскою SWAROVSKI, годинником.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ на вулиці – просто супер. Сумка підібрана правильно до шубки, гармонійно виглядає. Шуба на бант, а банти зараз в моді. Чоботи теж вибрані добре. Адже бачимо: шубка коротка, а чоботи довгі. В образі акцент на губах.

Однак зображення чоботи + плаття – недобре. Піджак стильний, хороший, однак не під це плаття, яке через збірку під грудьми зовсім не підкреслює фігуру.

Прикраси не підходять одна до одної. Сережки із перснем гарно дивляться із образом на вулиці, однак не поєднуються з іншими аксесуарами в образі на роботі.

Хоч підвіска дібрана правильно: на довгому ланцюжку, адже в піджаку глибокий виріз.

До цього образу найкраще пасували б металева підвіска і металевий годинник з шкіряним ремінцем. Хоча сам годинник, через те, що масивний, вдало підібраний до піджака.
А взагалі образ гарний…

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А фотки, де курва фотки?!!!
Відповісти
нічого стильного не бачу
Відповісти
1 фото?
Відповісти
Красива жінка! Є до чого іншим прагнути!
Відповісти
Красива жінка. А чи заміжня?..
Відповісти
Судячи з фото... не одружена, але це може бути помилкова думка))
Відповісти
Судячи з фото...ужо розведена
Відповісти
Судя по фото їй не 33 роки, а може просто "моральний знос".
Відповісти
о богі! невже сталося чудо і ви закинули справді гарну жінку з хорошим смаком, а не якесь чергове чудо природи!
Відповісти
Підтримую обома руками за правильний комент!!!
Відповісти
Виглядає краще ніж деякі дівчата у 20 років... Гарна і доглянута, одягнена зі смаком!
Відповісти
Красива жінка, зі смаком. Нареееешті) Дідух зайва, меле чорт зна що
Відповісти
Дідух не зайва, а навпаки цікаво читати.
Відповісти
Так вона ж меле що попало. Не шарить, одним словом
Відповісти
Знаю її ще зі школи. Вона завжди була стильна, гарна, дуже ввічлива.
Відповісти
Чудова людина, гарна жінка, професійний візажист та матуся 2 діток! Приємно дивитись на таких людей!
Відповісти
Можливо я помиляюся і у жодному разі не маю умисного бажання образити жінку але яке завдання візажиста і власне візажу покращувати чи сворювати більш зрілий образ.
Чомусь упевнений що у черговий раз фотографії зіпсували вік героїні.
Відповісти
Мене навіть не цікавить, чи це чергова знайома Юлі...
Реально ВПЕРШЕ (на мою думку) стиль героя рубрики відповідає назві рубрики!!!
Вона дійсно стильна!!!
Аплодую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Красива, ніжки ніби точені, обличчя - хоч води напийся, постава, але попередня - Лариса Мартинюк - ще красивіша. Дівчата усі красиві, ось тіьки де жінки-змії беруться?
Відповісти
"Змії беруться" здебільшого у тих чоловіків, які приводять своїх дружин після весілля не в дім, а в серпентарій.
Відповісти
Гарно. Нарешті дійсно Стильний Луцьк. Дякую.
Відповісти
Гарна жінка але я думав що їй 45
Відповісти
ну вот и нашёлся прыщ, который решил подлить ложку дёгтя - ПРИВЕТ ТРОЛЛЯМ СЕТИ ИНТЕРНЕТ
Відповісти
крассотка
Відповісти
Гарна лучанка, але дуже кортить запитати: в Луцьку стилісти заробляють на ILARIO RENZONI, FABI, VALENTINO і ROBERTO BRAVO?
Відповісти
О, невже справді зацікавились нормальними людьми, на яких приємно глянути, а то вже "чуда природи" мультяшні персонажі, стильні в стилі "секонд хенд - круто, а все решта смердючий базар" або відверто вульгарні, "папуги" і "міксуєм несумісне" - загалом чим дурніше виглядає тим стильніше, вже досить таки набридли.
Відповісти
Дуже гарна і стильна
Відповісти
гарна пані!)
Відповісти
Цікаво, з якої сторони до такої красуні підходити? З ого починати? Дуже серйозна краса і вона чимось відлякує. Така жінка не для сучасних чмирів, які зразу в ліжко тягнуть...
Відповісти
оце вже краще!героїня стильна)
Відповісти
эффектная женщина! очень красивая.
Відповісти
Непогано, але бліднуватий фейс і з губами перебор.
Фотки - дичина, надублювали одинакових на дворі
Відповісти
Я думав вона адвокат
Відповісти
мати таку красиву дружину - це кара Господня. Це ж треба кожної хвилини боятись, що її у тебе відберуть і доведеться плакати до кінця свого житття. Ходити навколо неї навшпиньках, догоджати, каву в ліжко подавати... Ні, не хотів би я такої.
Відповісти
це ви ще не зауважили, скільки треба на таку заробляти...
Відповісти
Щось дуже вона Ольгу Фреймут нагадує... Мабуть, і в житті така?
Відповісти
стильна жінка. як дві краплі води схожа на ведучу 1 каналу єкатерину андрєєву.
Відповісти
нарештііііііі!!! адекватна героїня, яка дійсно відповідає назві рубрики.
Відповісти
відчувається смак у героїні. молодець. так тримати.
Відповісти
Бомба!
Відповісти
вибачте за грубість, але за такі фото я б руки особисто поламав, а фотік подарував достойнішим людям.
Таку шикарну жінку як Таня і подати в джуе поганому вигляді - це жах.
щодо героїні - дійсно стильна, зріла і яскрава особо. красива не лише тілом, а й внутрішнім світом
Відповісти
фабі більштайн)))
Відповісти
Бути перекладачем цій вродливій жінці більше пасувало б, ніж візажистом. Десь, в міністра закордонних справ, чи в молодого посла в Європі. Чомусь за фахом себе не реалізовує. Очевидно, навчалась в Луцькому учительському інституті? Звідти дорога або на ринок, або в перукарню.
Відповісти
Не візажист вона. Собі не змогла зробити макіяж професійно, так може кожна з нас.
Відповісти