Як «пресували» головного міліціонера Волині. ВІДЕО

Як «пресували» головного міліціонера Волині. ВІДЕО
Під час чергового народного віче у Луцьку стався конфлікт між протестувальниками та правоохоронцями. Активісти обурилися тим, що міліція переписувала номери машин Автомайдану.

Інцидент відбувся на пішохідному переході навпроти ЦУМу в неділю, 9 січня.

Як розповів один із автомайданівців, він зауважив, що правоохоронці під'їхали до припаркованих автомобілів Автомайдану та стали переписувати номери. Машину оперативно оточили активісти та стали вимагати віддати листки з номерами.

До місця підійшов начальник обласного управління міністерства внутрішніх справ Олександр Терещук. Він почав вести перемовини з автомайданівцями на підвищених тонах. Потім він попросив своїх підлеглих віддати листки.


Лідер луцького Автомайдану Сергій Поха підтвердив, що на них дійсно переписані номерні знаки частини автомобілів активістів.



Після цього Терещук публічно порвав записи. Мітингувальники робили спробу розхитати автомобілі міліціонерів та приклеїли на нього «антирегіоналівські» наліпки. Після цього машину «відпустили», хоча вона не завелася і міліціонерам довелося вручну виштовхувати транспортний засіб.



Коли Олександр Терещук намагався покинути місце події, виникла тиснява. Мітингувальники вимагали від нього піти у відставку. Однак посадовцю вдалося вирватися з натовпу.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нцидент відбувся на пішохідному переході навпроти ЦУМу в неділю, 9 січня.
Відповісти
з майдану поширюютть адреси людей а поха якій в війску не був уже лідер і якого угруповання
Відповісти
видно що написала людина без середньої освіти. призвіще пишуть люди з великої букви) неграмотний.
Відповісти
Скажи це редакторам наших газет та інтернет сайтів! Вони навіть позориські ім'я чинного гаранта держави пишуть з малої! Вчіться! Вчіться! Вчіться!
Відповісти
Можно вопрос? А где оперативная работа.??? МВД....Что бы Областной чиновник делал такие выпады в сторону общественности......ВОПРОС Одн..нахера нам такая милиция.Позор стыд и жалость.
Відповісти
Я вот тоже за то, чтобы выгнать все областное управление за черты города!
Відповісти
Типовий професіоналізм міліції...
Вся розмова начальника міліції: "а чо, а то, бо там, бо тут.... і так далі".
На банальні запитання людей не може послатись на жоден нормативно-правовицй акт, жоден закон...
І це начальник управління...!!!!!!!
То що можна говорити про рядових працівників міліції!!!???????????????
Відповісти
менты лоханулись зачем переписывать номера и злить зверей что нельзя было по линии 102 все продиктовать
Відповісти
ситуація фантастично дивна!
номер авто - це не персональні данні, читайте закон.
переписувати номери посеред вулиці може хто завгодно, вони перебувають у вільному візуальному доступі та публічному місці.
особа, що перебуває за кермом не обовязково є власником цього "керма".
гайці переписували номери - а який закон вони порушили?!
це називається істерія.

стосовно мєнтів.
дивує, що в половини гайців є айфони.
але наявність розумного гаджету не робить розумним його власника.
проїхати за 1 хвилину повз і просто зняти на смартфон відео а потім передивитись - розуму не вистачило. соромно за рівень підготовки та відсутність "смєкалки".
брутальна і груба робота. результат - немає результату, є конфлікт, приниження, ганьба від людей.

але що можна хотіти, якщо керівники середньої і вище ланки є чиїмось родичами і посаду отримали не за інтелектуальну оперативно-розшукову роботу чи безцінний досвід.

от і маєте.
Відповісти
"номер авто - це не персональні данні, читайте закон." - ти забув, за якими поняттями живуть мусора? ти рахуєш, що нормально отак збирати номера серед білого дня?
Відповісти
Спасибо за идейку :-)
Відповісти
наш менталітет би*ло!!! куди нам в єс...нормально не розібрались..МУЖИКИ))) люди як дикі...міліції не існує...капітан до****вся аби до чого не будь.
Відповісти