Вулицю в центрі Луцька «забомбили» синьо-жовтими стрічками. ФОТО

Вулицю в центрі Луцька «забомбили» синьо-жовтими стрічками. ФОТО
У Луцьку продовжують "фарбувати" місто в синьо-жовтий.

Ввечері 12 лютого активісти Євромайдану прикрасили синьо-жовтими стрічками вулицю Лесі Українки.

Зокрема, стрічки пов'язали на фігурі солдата Швейка, персонажа книги чеського письменника Ярослава Гашека, та скульптурі волинському митцю Костеві Шишку.

Також стрічки з'явилися на деревах, лавках, поруччях та інших об'єктах вулиці.

Нагадаємо, в обласному центрі Волині триває акція, ініціатори якої закликають мешканців міста прикрашати балкони державними прапорами України.

Також автори ідеї в'яжуть на поруччя луцьких мостів синьо-жовтні стрічки.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
повторення! Таке було в "помаранчах", а толку?
Відповісти
Судячи по твоєму коментарю - ЦЕ ,дійсно, для тебе без толку скільки не роби і не пояснюй!
Відповісти
"Повторение - мать учения!" Хоча таким як ти, що не роби і що не розповідай - толку так і не буде!
Відповісти
А хто їх потім знімати буде? Через місяць вони будуть схожі на шматки лайна.
Від таких акцій толку нуль.
Відповісти
Їх не треба знімати, а прийдеться- регіоналів заставимо.
Відповісти
Та ти вже зараз схожий на шматок лайна!Нема кому пояснювати про такі поняття як : патріотизм, краса, гарний настрій, виховання...
Відповісти
Краса. Молодці.
Відповісти
Чим більше москалів (від злоби) шлях трафить, тим меньше матимемо проблем у НАШІЙ країні.
Відповісти
Жовто-блакитні стрічки на деревах.
На огорожах, в вікнах у людей.
Ну звісно що ідея ця хороша…
Побільше б в місті нам таких ідей.

Москаль (місцевий) втратить сон і спокій.
Від злості, також, втратить апетит.
І стрічки ці висіти мають доти
допоки москалі «злетять з копит».

Проблем багато зніметься одразу,
і жити стане легше на Землі,
коли ми приберемо ту заразу,
що зветься так паскудно, - «москалі».

Не плутати з росіянами. Росіяни живуть у своїй країні і їх крім бражки і солоного огірка більш нічого не хвилює. А москалі розповзлись по всьому світу і намагаються усім нав’язати свій руській мір.
Відповісти
що означає"а толку?"як на мене,то це додає яскравості місту,складається відчуття свята..)гарно дуже)справді,коли їхала у маршрутці мостом і побачила ці стрічки-посміхнулась.)бо дійсно гарно так)і патріотично
Відповісти
Дякую за гарний коментар!
Відповісти