Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Савчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Савчук
Андрій Савчук, 27 років, керівник відділу продажу

Цього позитивного хлопця я зустріла в районі вокзалу. Він ішов на роботу. Працює керівником відділу продажу в магазині.

Чоловік розповів, що має хобі – футбол. Любить не лише подивитися, а й пограти у цю гру. Крім того, захоплюється якісною музикою та кіно, стежить за своїм стилем, модою.

Проте каже, що не дотримується якогось певного стилю. Якщо йде на роботу, переговори чи зустрічі – класичний стиль, адже одяг презентує людину. Однак, Андрій любить також і спортивний стиль.

«Не скажу, що у мене є якийсь улюблений бутик або торговий центр. Ми навіть з друзями інколи ходимо на стоки. Я нічого поганого в цьому не бачу. Мені байдуже, чи цей одяг був виготовлений в Італії чи в Ківерцях в підвалі. Якщо ця річ зручна, оригінальна, то я її куплю. Дуже люблю оригінальні речі», - ділиться секретами Андрій.

Вважає, що годинник – важливий аксесуар. Надає перевагу сріблу.

Загалом Андрій говорить, що кожна людина - індивідуальність, тож має вибрати речі і створювати свій стиль.

На фото Андрій одягнений у пальто, класичний костюм, сорочку, туфлі. Образ доповнив аксесуарами: годинником, браслетом і, відповідно до костюму, краваткою.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Гарний і стильний образ. Колір костюму створює вдалий елегантний та кокетливий образ, насамперед через те, що не стандартно чорний. Краватка зі смаком підібрана до костюму. Окрім того, пряжка на ремені гармонійно доповнює браслет, що у поєднанні гарно доповнює загальний лук.

Взуття із коричневим відтінком, тому разом із костюмом дуже вдало скомпоноване. Не пасує до них лише пальто.

А взагалі, якщо брати лук, не враховуючи пальто, то він дуже стильний.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 48
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
стильно одягнений, подобається колір костюму
Відповісти
Колись спостерігала картину, як цей стильний мужчина із крутим будильником на руці сідав до маршрутки. Такий "перець" мав би вже заробити на власний автомобіль. Але поки заробив лише на звання "кращий посєтітєль" уже покійного "Севена" :((( Дівчата, будьте обережні - не все те золото що блищить.
Відповісти
Так нехай у маршрутці їздить, і він і такі ж стильні як він хлопці, то познайомитись з ними буде можливість.
Відповісти
Відразу видно ваші пріоритети - вам "папік" не потрібен?
Відповісти
Браво!
Відповісти
гарний...псує вигляд тільки двохтижнева щетина
Відповісти
Щетина якраз доповнює образ.
Відповісти
двохтижнева щетина теж класна.
і взагалі файний чоловік
Відповісти
1. Позитив у тому, що одяг класичний.
2. Негатив - голiма краватка i позорний браслет. Добре, що хоч без печатки.
Відповісти
Сам ти позорний!
Відповісти
Паси свині, голота.
Відповісти
нічого такий мужчинка
Відповісти
у відділі продажу працює.....А що продає?
Відповісти
а мені загалом стильно. черевика правда не дуже
Відповісти
Стильний чувак. Реально СТИЛЬНИЙ. Борода рулить)
Відповісти
дідух як завжди "блєще"
Відповісти
Слухай ти себе і свого чоловіка одягай нормально а не поношені шмоткі свекрухи вдягаєш. Сиди дома МИША.
Відповісти
Аня це ти?
Відповісти
МИША) хто б казав)) ну хоть не КРИСА як ти! О, класна напевно свекруха раз речі такого ж розміру!)
Відповісти
Гарно виглядає і стильно одягнений ! Чітко підбирає кольори і аксесуари. А для людей вище сказаних я скажу таке: не всі люди можуть позволити купить собі пальто за 500$ і взуття за 250$,якщо так судити то більшість погано одягнені! А цей хлопець дійсно має свій стиль і принаймі старається його дотримуватись! P.S.уявляю, як би він одягався аби мав на це можливість.
Відповісти
На мою думку, минув час, коли модно було вдягатись дорого. Треба жити по-європейськи: одяг має бути зручним, а не дорогим.
Відповісти
Треба нормально працювати, щоб заробляти на хороший одяг. Я не проти масс-маркету (zara, h&m, topman), але ви колись бачили якість та дизайн речей на зразок ermenegildo zegna, valentino, tom ford, lanvin, balenciaga і т.д. Звичайно що ні. А в деяких країнах Європи люди взагалі як бомжі ходять одягнені. Так що, нам на них рівнятись?
Відповісти
Правду кажуть зустрічають по одежі провожають по розуму))))
Відповісти
файний хлопець. Тільки треба поголитися і краватку змінити, а мабуть від ддівок відбою немає
Відповісти
Все норм. Тільки вузькі краватки останнім часом вже приїлися і взуття сюди треба чорне або синє, бо замшеве коричневе не катіт до цього ансамблю
Відповісти
цепка взагалі минуле століття
Відповісти
У ВІЙСЬКО ЙОГО ...
Відповісти
Вау, скільки коментів!!! Я популярний, йопта)))
Дякую за позитивні і негативні коменти, це Ваша думка і вона має право на існування. Тільки от не розумію до чого тут військові?! Ти, Беркут, перед тим як щось писати, пошевели своїми ниточками в голові! Ти не туди попав, твоя справа народ захищати! Особисто для тебе напишу, що у війську я був, і на відмінну від тебе маю звання лейтенанта.
Гарного дня, пані та панове!)
Відповісти
Ты базар фильтруй - "йопта"
Не будь быком
Відповісти
не тобі мені вказувати, Гриня))) тут базар фільтрує модератор!
якщо гострий на язик, то поспілкуйся з беркутом!!!
Відповісти
Андрій, класно відповів!)
Відповісти
Людина прикрашає одяг, а не одяг людину. варто йому собою зайнятись, а не одягом! Гарний одяг але тіснуватий з егом. вдітий зі смаком за це плюс
Відповісти
А мені подобається образ!!!
Відповісти
нарешті стильний і гарний образ.. .! загалом він завжди одягається "зі смаком"..респект
Відповісти
класичний портрет класичного менеджера
Відповісти
ЩО? де? Де ви шановний бачите ТАКИХ менеджерів, якщо це класика за вашими словами? Ви давно на вулиці не були? Да побільше б таких і справді ходило, то хоч око зупинити на кому було б!
Відповісти
Люди, який смисл його парафінити?Як хоче так і одягається. Тут пишуть, що їздить на маршрутці. А що краще на татовому Крузаку чи Мерседесі?У кожного свій вибір!Перестаньте лити г......і станьте самі кимось або чимось))))Я не агітую за цього чоловіка, але я проти злоби, заздрості і безсилля!!Р.S/ Всім мир!
Відповісти
Упирь :)
Відповісти
Ну, нарешті в цій рубриці дійсно хтось стильний!!! І пальто тут пасує, і браслет нормальний, він же не жінка що б носити здоровезні браслети! Клас!
Відповісти
такий собі підрилко
Відповісти
сам ти такий!
Відповісти
Башкаленко, бережи дупу і ротик, за тобою полюють)))
Відповісти
борода ммм клас клас клас))
Відповісти
Ви такі усі заздрісні люди, навіщо обливати людину гряззю, якщо ви зовсім його не знаєте! Це впевнена в собі людина, розумна, з надзвичайним смаком та з посмішкою на обличчі яка ще більше доповнює його образ!! А головне - це людина з глибокою душею!! Для вас " милі " створіння означає бути стильним - це одягатися в дорогі брендові речі, їздити на джипах, дивитись на оточуючиш з висоти пташиного польоту наче на невдах..?? І взагалі вам ще треба повчитись у нього смаку! Адже він дуже вміло поєднує кольори та аксесуари!! І я впевнена що ті люди які пишуть тут плоскі коментарії - вони ж самі і є невдахи, та крім спортивних штанів та кросівок адідас нічого більш суттєвішого одягнути не можуть, адже для цього потрібен не лише смак а й бажання виглядати гарно !!!! такщо Андрюш продовжуй жити та творити красу ))!
Відповісти
Не маю нічого проти - хороший хлопець, хоча його рожевий спортивний костюм,як на мене - перебір)Андрій, тобі попрада, якщо пишуть про військо, не треба вигадувати собі звання, всі ж чудово знають, що ти там і близько не був! Є бажання? Випробуй свою сміливість, наприклад, в Криму,там добровольці завжди потрібні! А на подібні коменти, реагуй спокійніше, зараз з 10 хлопців, 9 армію бачили лише в снах - те, що ти не служив на сьогоднішній час звична річ)))
Відповісти
Дивишся на кольори і виникає запитання: стильний керівник відділу продажу чи стильний сутенер?
Ааа. Точно. Сутенер же теж є керівником відділу продажу.
Відповісти
Розтолкую для тих хто обговорюэ причетність Андрія до армії -хлопець навчався на військовій кафедрі(м.Рівне) під час навчання в університеті(м.Луцьк). Де і отримав звання лейтенанта, мабуть молодшого лейтенанта. Ось і все.
Відповісти